Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתפסתי ע"י שוטר סמוי בגלל פרסה אסורה

שימו לב! השרשור הזה בן 2153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי האחרון בבוקר של עצמאות נסעתי לתל אביב כדי לעשות על האש עם חברים בפארק ליד רמת חייל אז נסעתי עד הגעתי לנתיב מאוד מבלבל ברחוב ראול וולנברג בצפון תל אביב שהייתי אמור לעשות פרסה מכיוון ממערב למזרח לא היה שום אזכור איסור פרסה שמאלה או פנייה שמאלה אסורה וגם חיצים על הכביש מסומן באלכסון ולא וחץ ישר ולא שמתי לב לחצים מעל רמזור אז פירססתי עד שקלטתי שזה לא זכות קדימה שלי אלא נהג שבא מכיוון נגדי אז הוא בלם אז קרא לי לעצור הייתי מופתע שזה היה בכלל שוטר סמוי בבגדים רגילים שהראה לי את תעודת שוטר ברכב יונדאי אקסנט הישנה ולא טיוטה כמקובל במשטרה, אז ביקש ממני רישיון בלי שאלות אז הוא הלך לצלם את רישיון שלי והחזיר לי ונעלם תוך שנייה ולא הבנתי למה על מה עשיתי עד שנפל לי אסימון שעשיתי פרסה לא חוקית עכשיו אני אוכל סרטים מה יהיה עם דו"ח להזמנה דין עם 8 נקודות. אם במידה יוזמנו אותי להזמנה לדין אם יש לי זכות לערער שנתיב מבלבל במיוחד שאני לא מכיר את תל אביב בקושי, מה עושים במצב כזה לשכור עורך דין? אם יהיה פסילה רישיון? אני נוהג כבר 9 שנים בלי עבירות בפרט עבירה שנתפסתי במצלמת מהירות בחיפה בלילה במהירות 30 קמ"ש מעל מהמותר קיבלתי קנס ו-8 נקודות.

צילום מסך.jpg

עריכה אחרונה על ידי mikish99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע ששוטר הזדהה בעזרת תעודת מינוי , זה מספיק. העבירה שביצעת הינה אי ציות לתמרור 203 - סעיף 5500. 6 נקודות + 500 ש"ח קנס.

(התמרור על הרמזור מורה לך לנסוע ישר, אין מקום לבלבול.)

אגב, למה אתה חושב שתקבל הזמנה למשפט? אם אין לך עבירות בשנתיים אחרונות, אין שום סיבה אפילו לחשוש מקורס רענון נהיגה. תנהג בזהירות ושים לב לתמרורים.

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעת פרסה במקום שאין פניה שמאלה, לא רק איסור פרסה.

החץ באלכסון אומר שאחרי הצומת יש יציאה שמאלה, וגם על הרמזור יש חץ ישר בלבד.

חכה לדוח לראות מה העבירה שתירשם ואז תחליט מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעת פרסה במקום שאין פניה שמאלה, לא רק איסור פרסה.

החץ באלכסון אומר שאחרי הצומת יש יציאה שמאלה, וגם על הרמזור יש חץ ישר בלבד.

חכה לדוח לראות מה העבירה שתירשם ואז תחליט מה לעשות.

איסור פניה שמאלה אינו אוסר פרסה, מה שאוסר את הפרסה במקרה הזה הוא החץ הישר על הרמזור.

החץ האלכסוני הוא סימון לכך שלאחר הצומת הנתיב הנ״ל מוביל למנהרה.

לפות״ש, לא רק שביצעת פרסה במקום אסור, לא נזהרת וגרמת לרכב ממול לבלום, כך שביצעת את הפרסה בחוסר זהירות ותשומת לב לסביבה. ונפלת על שוטר בדרך לעבודה כי במרחק 300 מטר משם נמצאים משרדי מרחב ירקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בחרת לעשות את הפרסה 300 מטר לפני תחנת משטרת ירקון שהיא אחת הגדולות ותנועת השוטרים אליה וממנה היא גבוהה תמיד על הציר הזה.

מזל ביש,תאמר תודה לפחות שיצאת בשלום

(אנשים מגיעים במהירות מהמנהרה והיה סיכוי טוב שהיו דוחסים אותך)

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איסור פניה שמאלה אינו אוסר פרסה, מה שאוסר את הפרסה במקרה הזה הוא החץ הישר על הרמזור.

החץ האלכסוני הוא סימון לכך שלאחר הצומת הנתיב הנ״ל מוביל למנהרה.

לפות״ש, לא רק שביצעת פרסה במקום אסור, לא נזהרת וגרמת לרכב ממול לבלום, כך שביצעת את הפרסה בחוסר זהירות ותשומת לב לסביבה. ונפלת על שוטר בדרך לעבודה כי במרחק 300 מטר משם נמצאים משרדי מרחב ירקון.

צודק טעות שלי, רק החץ ישר מורה על איסור פרסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם במידה יוזמנו אותי להזמנה לדין אם יש לי זכות לערער שנתיב מבלבל במיוחד שאני לא מכיר את תל אביב בקושי

לא הבנתי מה הבעיה לשים תמרורים שאוסרים פנייה שמאלה או פרסה ככה יחסוך את נהגים שלא מכירים מקום ולהימנע מתאונות מיותרות אני בכל לא הבנתי למה חץ אלכסוני לא ידעתי שזה מוביל אל מנהרה.

כמו שמלמדים בחוקי התעבורה כשלומדים נהיגה, אין דבר כזה לא להכיר מקום.

נהג צריך להכיר חוקי תעבורה ולפעול על פי-הם, לא על פי היכרות עם כביש.

לצורך המחשה: אם נניח יש נהג תושב צפת והוא נהג אקראית לאילת שאת כבישיה אינו מכיר, האם מצופה ונסלח לנהג כזה לבצע עברות תנועה באילת על בסיס חוסר היכרותו עם אילת?

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כבר שבועיים מאז עבירה מתאריך 19.4 של פרסה אסורה ועדיין לא קיבלתי דוח יש מצב ששוטר "שכח" לשלוח לי דוח כמה זמן התיישנות של דוח מרגע ביצוע עבירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...