Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפקטית אוטומטית עד 25,000 שקלים

Matan Fidel
שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני מעוניין לקנות רכב באיזור ה25,000, אוטומט, קומפקטי יחסית, מודל 2010+

אני מתלבט בין מספר רכבים ורציתי לשמוע את ייעוצכם, מצד אחד רציתי לקחת רכב גרמני ומצד שני ‏שמעתי שעדיף לקחת רכב מהחברות היפניות בגלל העלות חלקים והעלות טיפולים, רציתי לשמוע מה אתם אומרים בנושא.

הרכבים שרציתי לקחת זה פולספגוון פולו או סיאט איביזה, אבל המליצו לי יותר ללכת לכיוון היונדאי i10/i20 או קיה פיקנטו, או סוזוקי סוויפט, אשמח לקבל הצעות מקצועיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת מה הצרכים שלך, אבל אם אתה מחפש רכב גרמני פורד פיאסטה (רק 1.4, ה-1.6 מגיעה עם גיר רובוטי לא מוצלח) יכולה להיות פיתרון סביר.

אם לא, יונדאי i20 גם בסדר.

מוואגיות עם dsg7 השנים האלו ובתקציב הזה הייתי מעדיף להמנע, או לפחות להבין את עלויות האחזקה, בייחוד של הגיר אם וכאשר. אלא אם אתה מחפש רכב ידני, ואז הן לא רעות (אבל צריך גם לבדוק עלויות ביטוח).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים נוסעים ברכב? מה אתה מחפש ברכב?

לא תהיה לך שום בעיה לקנות I10 אוטומטית, הם נכנסות בתקציב.

לתחבורה בסיסית היא תספיק, לא חסכונית ולא נוחה אבל דיי אמינה.

פיקנטו אוטומטית אין הרבה אבל היא עדיפה על הI10 מבחינת פנים. (חולקת מכלולים עם היונדאי).

אם רוב הנסיעות שלך עירוניות אז הן יעשו את העבודה. אם יש בינעירוני על בסיס קבוע הייתי מעדיף סופרמיני כמו כל שאר מה שציינת.

האיביזה, פולו סוויפט והI20 גדולות יותר אבל יכנסו בשנתונים ישנים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אתה צריך להחליט איזו קטגוריה אתה מעדיף?

מיני כמו יונדאי i10 או סופר מיני כמו סוויפט?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...