Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות חשמל פיג'ו 3008 החדשה והתנהלות מול לובינסקי

Giant_TA
שימו לב! השרשור הזה בן 1038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא תמיד צריך לטעון משהו במפורש, אם ניתן להסיק אותו במשתמע, האמירה הזו שלך לפיה "לא סתם אנשים קונים יפניות או קוריאניות" כשהיא נסמכת על תקלה יחידה וראשונה ב 3008, עליה קוראים כאן, מביאה כמעט באופן בלתי נמנע למסקנה שבמזרחיות זה פשוט לא קורה.

אף אחד לא קובע דעה על אמינות רכבים של יצרן זה או אחר על סמך מקרה בודד או דגם מכונית בודדת. כשאמרתי "לא סתם אנשים קונים יפניות או קוריאניות" זה כי אלו הם המכוניות הנרכשות יותר בישראל כבר שנים רבות. מספיק להציץ בטבלת הגרפים בכתבה לדוגמא בקישור המצורף, כדי לראות מה חושבים בעלי המקצוע בישראל על היצרנים השונים והאמינות שלהם. זה לא משהו שאני המצאתי.

https://www.themarker.com/dynamo/1.2881556

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש פירוט של דברים שנבדקו\הוחלפו?

המוסך אמר שעוד שבועיים הם יסגרו את הפניה במידה והתקלה לא תחזור, אז הם יתנו פירוט מה נעשה.

כרגע יש בעיה חדשה :brickwall: , כנראה חיברו משהו לא טוב והרמקולים עובדים פעם צד ימין - פעם צד שמאל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך אמר שעוד שבועיים הם יסגרו את הפניה במידה והתקלה לא תחזור, אז הם יתנו פירוט מה נעשה.

כרגע יש בעיה חדשה :brickwall: , כנראה חיברו משהו לא טוב והרמקולים עובדים פעם צד ימין - פעם צד שמאל...

אולי זה חלק מהפתרון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לובינסקי צריכים להודות לך על הסבלנות שאתה מפגין כלפיהם ולצ'פר אותך ב-5 טיפולים חינם אין כסף+ארכת אחריות ב-3 שנים נוספות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוינטר בטח הוצג כדרישה של הביטוח והקונים האלה דיי צייתנים. השאלה שלי פה לגבי ביטוח : נניח בעל המוסך עושה תאונה. מי ישלם את התייקרות הפוליסה ?

כל דרישה נתונה למו"מ,זה מנסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא קובע דעה על אמינות רכבים של יצרן זה או אחר על סמך מקרה בודד או דגם מכונית בודדת. כשאמרתי "לא סתם אנשים קונים יפניות או קוריאניות" זה כי אלו הם המכוניות הנרכשות יותר בישראל כבר שנים רבות. מספיק להציץ בטבלת הגרפים בכתבה לדוגמא בקישור המצורף, כדי לראות מה חושבים בעלי המקצוע בישראל על היצרנים השונים והאמינות שלהם. זה לא משהו שאני המצאתי.

https://www.themarker.com/dynamo/1.2881556

ה"סקר" הזה הוא בדיחה שלא שווה את הנייר שעליו היא הודפסה בזמנו, כלימה לעיתון הזה שכתבה כל כך חובבנית התפרסמה אצלו.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בנוגע להתראות - יש לך אפשרות לקבל גישה מלאה להתנעות/נסיעות/מרחקים וכל פעילות שבוצעה ברכב בכל זמן נתון. לא ניתן לטשטש את זה. לפוינטר יש אפשרות לזהות דפוסי התנהגות עם הרכב ולכן קיבלת את ההתראה של נסיעה בלילה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שבוע טוב לכולם,

מבקש חוות דעת והמלצות כיצד להתנהל בתקלה חוזרת עם רכב חדש.

בעקבות המלצות, ביקורות והתרשמות כללית המלצתי להורים שלי לקנות את הפיג'ו 3008 דיזל החדשה(דגם השקה) שאותה הם קנו בתחילת חודש ספטמבר 2017 למרות חשש מרכבים צרפתיים :roll:.

בהתחלה הם ממש התלהבו מהרכב, אך לצערי ההתלהבות חלפה די מהר עם תחילתה של בעית חשמל שמשביתה את מערכת הקירור וכתוצאה מכך את הרכב עצמו.

הבעיה הופיעה לראשונה חודש וחצי אחרי קניית הרכב, בזמן נסיעה הרכב התחיל להציג נורת תקלה במונע וירידה בסחיבה של הרכב למהירות מקסימלית של 40 קמ''ש והתחממות מנוע. כאשר לרוב זה קרה בזמן שהרכב עשה מספר נסיעות עם הפרשים של שעתיים-שלוש בין נסיעה לנסיעה.

בהתחלה עצירה של הרכב לזמן קצר היתה מעלימה את נורת התקלה ולאחר מכן היה אפשר להמשיך בנסיעה עד הפעם הבאה. כמובן שהמצב מראה על בעיה ברכב אך קשה מאוד לתאר ולהוכיח תקלה שהמוסך לא רואה בזמן אמת... יחד עם זאת, התקלה החמירה כל הזמן עד למצב שגם עצירת הרכב לא היתה מעלימה את נורות התקלה והיה צריך להשבית את הרכב ולקחת אותו למוסך, ככה קרה כבר שלוש פעמים.

להלן תיאור המקרים והטיפול לפי הסדר:

פעם ראשונה - הרכב נלקח למוסך, שם נאמר שמערכת הקירור הפסיקה לעבוד בכלל נגד כלשהו שהוחלף ועכשיו הכל תקין ואפשר לצאת לדרך.

פעם שניה - לאחר חודשיים הרכב שוב נלקח למוסך, הפעם למספר ימים לביצוע בדיקות נוספות בסופו של דבר החליפו את אותו הנגד, גירדו בראש ואמרו עכשיו הכל תקין אפשר לנסוע.

פעם שלישית - לאחר עוד חודש אותה הבעיה. הרכב נלקח למוסך, לאחר מספר ימים אמרו שהחליפו מחשב רכב(ברכב חדש!!!) ומנהל המוסך ביקש מההורים שלי לתת לו את הרכב לתקופה מסויימת על מנת לבצע בו נסיעות לבדוק שהתקלה לא חוזרת.

למעשה עד היום כבר תקופה של שבועיים הרכב נמצא ברשות המוסך בתקווה לטוב...

עכשיו מה שהפתיעה אותי בכל הסיפור מלבד זה שיש תקלה חוזרת שלא ברור האם באמת ימצאו לה פיתרון, זה שההורים שלי במספר חודשים צריכים לבזבז זמן עבודה, להיתקע כל שניה עם רכב שעושה בעיות וגם למסור את הרכב לצד שלישי, כאשר חוץ מאמון הדדי אין שום ערבות מי נוהג ברכב, כיצד נוהג ברכב ,ויותר מזה הם מקבלים כל הזמן התראות מפוינטר שהרכב מניעה בשעות הזויות כמו 3:00 בבוקר ומבקשים לבדוק במה מדובר(ההורים שלי חוששים שזה ממש לא בעל המוסך שבוחן את הרכב בשלוש בבוקר).

את הביטוח על שם בעל המוסך הם נדרשו לעשות מכספם(הביטוח של לובינסקי!!!) והרכב החלופי שנתנו להם במקום הפיג'ו זה שברולט ספרק קטנה שפוגעת בניוד המשפחה וממש לא דומה בקטגוריה.

כאשר הם פנו ללובינסקי התשובה שהתקבלה היתה בערך כזאת: תגידו תודה שאנחנו בכלל מספקים לכם רכב חלופי ואפילו לא סליחה על עוגמת הנפש הנגרמת...

אני בהלם!!!

אשמח שתעדכן מה קורה עם התקלה הזאת האם לובינסקי טיפלו בך ?

כי אני מתלבט אם לקנות את הרכב הנל בגרסת דיזל

אבל לא מתאים לי תקלות חשמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיות חשמל :זה קורה אבל זה לא צריך למנוע ממך לקנות.

זה יכול לקרות גם ביפנית אמינה. אני מכיר מישהו שה 3008 כבר שבוע במוסך בגלל בעיות חשמל בחלונות . לקח להם 4 ימים להבין את הבעיה ואז לגלות שאין להם את החלקים לתקן אותה. עכשיו ממתינים לחלקים מצרפת ובנתיים רכב חלופי. הרכב כל כך חדש שעדיין לא סיים הרצה.

זו בהנחה כמובן שעשו דיאגנוזה מתאימה כי בהתחלה האשימו את הנהג על שהותקן בטלפון שלו android auto והתיקון של המנגנון חלון יהיה על חשבונו אם יתברר שזה קשור ( wtf ?! )

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי קטע דומה עם פורד פוקוס. נעילה מרכזית נדפקה לו. הרכב לא היה ננעל לא מהשטח ולא ידנית. ישב שבועיים במוסך ונסעתי בינתיים על פורד מונדאו חילופית. Shit happens. בכלל כמות התקלות שהיו לי בפוקוס-2 בתקופת האחריות הייתה מטורפת. בחור שקנה אותה ממני לא ראה מוסך במשך כל תקופת הבעלות.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהשרשור הזה בן מס׳ חודשים הוא ממש מעצבן.

מוסך מורשה מטעם היבואן מבקש בלי בושה מהבעלים של הרכב לעשות במיוחד ביטוח, כך שיוכל לבצע בדיקות לרכב.

לוקחים את הרכב עם מיכל מלא ומחזירים אותו בלי בושה עם מיכל ריק.

היבואן מספק ללקוח שרכש רכב במעל 150000 ₪ רכב חליפי מסוג שברולט ספארק.

כל כל הרבה מחדלים במקרה אחד. פשוט מרתיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי רק בגלל פוסט כזה אני כבר לא ירכוש את הרכב הזה , מבחינתי זה גישה עלובה ביותר מצד היבואן לספק כזה שירות לקונה שרכב רכב חדש ממיטב כספו , אני עדיין בהלם מהגישה של לובינסקי , עכשיו מבין למה מעטים קונים פג'ו. באמת ביזיון לחברה שרוצה לעשות "מהפכה"

חבל בשבילם, חשבתי שהלקוח שפתח את האשכול יצא מרוצה בסוף אבל כנראה שלא.

צריך שמישהו מהחברה יראה את האשכול הזה ויפיקן לקחים.

האמת שאישית ממש התבאסתי הרכב באמת מצא חן בעיניי גם היופי וגם דיזל וגם אוטומט , אבל כל החבילה המדהימה הזו צריכה גם שירות טוב למקרה שחס וחלילה יהיה משהו, וכל עוד לקוח יוצא לא מרוצה מהחברה זה אומר הכל.

עכשיו אני שובר את הראש איזה גיפון נוח וחסכוני לקנות :/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...