Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות חשמל פיג'ו 3008 החדשה והתנהלות מול לובינסקי

Giant_TA
שימו לב! השרשור הזה בן 1038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם,

מבקש חוות דעת והמלצות כיצד להתנהל בתקלה חוזרת עם רכב חדש.

בעקבות המלצות, ביקורות והתרשמות כללית המלצתי להורים שלי לקנות את הפיג'ו 3008 דיזל החדשה(דגם השקה) שאותה הם קנו בתחילת חודש ספטמבר 2017 למרות חשש מרכבים צרפתיים :roll:.

בהתחלה הם ממש התלהבו מהרכב, אך לצערי ההתלהבות חלפה די מהר עם תחילתה של בעית חשמל שמשביתה את מערכת הקירור וכתוצאה מכך את הרכב עצמו.

הבעיה הופיעה לראשונה חודש וחצי אחרי קניית הרכב, בזמן נסיעה הרכב התחיל להציג נורת תקלה במונע וירידה בסחיבה של הרכב למהירות מקסימלית של 40 קמ''ש והתחממות מנוע. כאשר לרוב זה קרה בזמן שהרכב עשה מספר נסיעות עם הפרשים של שעתיים-שלוש בין נסיעה לנסיעה.

בהתחלה עצירה של הרכב לזמן קצר היתה מעלימה את נורת התקלה ולאחר מכן היה אפשר להמשיך בנסיעה עד הפעם הבאה. כמובן שהמצב מראה על בעיה ברכב אך קשה מאוד לתאר ולהוכיח תקלה שהמוסך לא רואה בזמן אמת... יחד עם זאת, התקלה החמירה כל הזמן עד למצב שגם עצירת הרכב לא היתה מעלימה את נורות התקלה והיה צריך להשבית את הרכב ולקחת אותו למוסך, ככה קרה כבר שלוש פעמים.

להלן תיאור המקרים והטיפול לפי הסדר:

פעם ראשונה - הרכב נלקח למוסך, שם נאמר שמערכת הקירור הפסיקה לעבוד בכלל נגד כלשהו שהוחלף ועכשיו הכל תקין ואפשר לצאת לדרך.

פעם שניה - לאחר חודשיים הרכב שוב נלקח למוסך, הפעם למספר ימים לביצוע בדיקות נוספות בסופו של דבר החליפו את אותו הנגד, גירדו בראש ואמרו עכשיו הכל תקין אפשר לנסוע.

פעם שלישית - לאחר עוד חודש אותה הבעיה. הרכב נלקח למוסך, לאחר מספר ימים אמרו שהחליפו מחשב רכב(ברכב חדש!!!) ומנהל המוסך ביקש מההורים שלי לתת לו את הרכב לתקופה מסויימת על מנת לבצע בו נסיעות לבדוק שהתקלה לא חוזרת.

למעשה עד היום כבר תקופה של שבועיים הרכב נמצא ברשות המוסך בתקווה לטוב...

עכשיו מה שהפתיעה אותי בכל הסיפור מלבד זה שיש תקלה חוזרת שלא ברור האם באמת ימצאו לה פיתרון, זה שההורים שלי במספר חודשים צריכים לבזבז זמן עבודה, להיתקע כל שניה עם רכב שעושה בעיות וגם למסור את הרכב לצד שלישי, כאשר חוץ מאמון הדדי אין שום ערבות מי נוהג ברכב, כיצד נוהג ברכב ,ויותר מזה הם מקבלים כל הזמן התראות מפוינטר שהרכב מניעה בשעות הזויות כמו 3:00 בבוקר ומבקשים לבדוק במה מדובר(ההורים שלי חוששים שזה ממש לא בעל המוסך שבוחן את הרכב בשלוש בבוקר).

את הביטוח על שם בעל המוסך הם נדרשו לעשות מכספם(הביטוח של לובינסקי!!!) והרכב החלופי שנתנו להם במקום הפיג'ו זה שברולט ספרק קטנה שפוגעת בניוד המשפחה וממש לא דומה בקטגוריה.

כאשר הם פנו ללובינסקי התשובה שהתקבלה היתה בערך כזאת: תגידו תודה שאנחנו בכלל מספקים לכם רכב חלופי ואפילו לא סליחה על עוגמת הנפש הנגרמת...

אני בהלם!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כרגע, אחרי החלפת המחשב הם אומרים שהכל תקין והיום הם החזירו את הרכב.

נשאר לחכות אם התקלה תחזור.

בכל מקרה לדעתי ההתנהלות של היבואן והגישה שלו לא נכונה, יכול להיות שאני טועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלות קורות, לא כל תקלה ברכב חדש קל לאבחן, אבל זה:

את הביטוח על שם בעל המוסך הם נדרשו לעשות מכספם(הביטוח של לובינסקי!!!) והרכב החלופי שנתנו להם במקום הפיג'ו זה שברולט ספרק קטנה שפוגעת בניוד המשפחה וממש לא דומה בקטגוריה.

כאשר הם פנו ללובינסקי התשובה שהתקבלה היתה בערך כזאת: תגידו תודה שאנחנו בכלל מספקים לכם רכב חלופי ואפילו לא סליחה על עוגמת הנפש הנגרמת...

אני בהלם!!!

השאיר גם אותי בהלם. מודה.

למוסך יש ביטוח גורף לכל הרכבים שהוא מטפל בהם. אין שום סיבה בעולם שתצטרכו לבטח את הרכב כדי שהוא ישאר לאבחון במוסך, וללא ספק לקבל ספארק במקום 3008 למשהו שהוא יותר מכמה שעות נשמע לא סביר, וזה שמישהו משתמש לכם ברכב זו חוצפה שקשה אפילו לדמיין.

יש ללובינסקי נציגות בפורום, ממליץ לך לפנות אליהם, הם מראים רצון טוב.

אם אתה לא חושש, הייתי מפרסם את שם המוסך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורים שלי אין ניסיון בהתנהלות כזו ולכן הם נענו להצעה של בעל המוסך(אני הייתי באותו הזמן בחו''ל) כי הם פשוט עושים את מה שאומרים להם.

את הביטוח הם היו צריכים לעשות מאחר ואת הרכב הוא לקח לשימוש אישי מחוץ למוסך.

את שם המוסך אני נמנע מלפרסם מאחר וכמובן שלא היתי נותן את הרכב שלי לשום בדיקה פרטית, אבל מצד שני הסבירות הגבוהה היא שזה נעשה מרצון טוב.

הדבר היחיד שהדליק לי נורה אדומה זה ההתראות של פוינטר בשעות לא שעות, מה שגרם לי לחשוב שהוא אולי נתן לבן שלו או מישהו לנהוג ברכב ומכאן אפשר לדמיין עוד הרבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים לגשת אליו ולשאול אותו מה הוא עושה עם הרכב בשעות כאלה ואיך זה קשור לבדיקה של התקלה.

בנוסף הייתי ממליץ לרשום את הקילומטרז' של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הרכב אצל אבא שלי, המלצתי לו לעשות צילום של הקילומטרז' על מנת להשוות אותו לקילומטרז' בזמן כניסת הרכב למוסך(הם עדיין לא מסרו פירוט עבודות בטענה שהם רוצים לחכות שבועיים לראות אם התקלה חוזרת ולכן הם לא סגרו את תיק הטיפול).

אבא שלי מצחיק, הוא אומר לי "אני יכול להגיד בערך כמה הרכב נסע מאחר ובכניסה למוסך הוא היה עם מיכל מלא והחזירו לי אותו עם מיכל ריק" WTF!...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה התרחשה כדבריך בזמן נסיעה.

סביר לצפות מהם שיסעו ברכב כדי לאתר את התקלה, ולאחר התיקון - לוודא שהיא לא חוזרת.

אם אתה מעוניין בפיקוח הדוק יותר על הנסיעות, אתה בהחלט יכול לבקש מהם שלא יסעו ברכב בלעדייך ולפקוד את המוסך בוקר בוקר ולהשאר שם למשך כל יום העבודה. כך תדע מי נוסע ברכב וכמה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ערב טוב,

אנחנו מצטערים על חווית השירות השלילית.

אנא העבר לנו בהודעה פרטית שם וטלפון ומספר רישוי של הרכב, וננסה לסייע.

בברכה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין בפיקוח הדוק יותר על הנסיעות, אתה בהחלט יכול לבקש מהם שלא יסעו ברכב בלעדייך ולפקוד את המוסך בוקר בוקר ולהשאר שם למשך כל יום העבודה. כך תדע מי נוסע ברכב וכמה.

אני יכול גם לצפות שלא יסעו ברכב בשעה שלוש בלילה ולקבל שיחות מפוינטר איפה הרכב נמצא.

אני יכול גם להעמיד את הרכב בגינה ולשתול מסביבו פרחים ולדמיין שאני נוסעה בטבע...

אני מתייעץ כיצד להתנהל עדיין לא בשלב התוקפנות.

גם לא נראה לי הגיוני שאני ישלם כסף על הדלק בזמן הבדיקות בנסיעות שלא אני מבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול גם לצפות שלא יסעו ברכב בשעה שלוש בלילה ולקבל שיחות מפוינטר איפה הרכב נמצא.

אני יכול גם להעמיד את הרכב בגינה ולשתול מסביבו פרחים ולדמיין שאני נוסעה בטבע...

אני מתייעץ כיצד להתנהל עדיין לא בשלב התוקפנות.

גם לא נראה לי הגיוני שאני ישלם כסף על הדלק בזמן הבדיקות בנסיעות שלא אני מבצע.

על תקלה נשנית שכזאת הייתי מצפה מהיצרן/יבואן לקחת יתר אחריות ולפצות את הלקוח היכן שניתן.

במקרה שתיארת נשמע שנעשה ההיפך.

גם בעיניי לא הגיוני ומעוררת חשד ההתנהלות כולה; נסיעות ב-3 לפנות בוקר, חוסר התשלום על הדלק/הביטוח במסגרת זו כשהרכב עוד תחת אחריות ונבדקת תקלה(ככל הנראה בייצור) שמקורה אינו ידוע.

מקווה שתפוצה לפחות על מה שהחסירו ממך,

אשמח אם תעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה התרעות מפוינטר מעבר לשעות העבודה היו?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לתודעת שירות, יכולת אבחון ואיתור תקלות של לובינסקי "מרקיעה" שחקים. מזכיר את הבחור עם פיג'ו 208 והרעידות .

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5493611

החליפו בחצי שנה חצי אוטו ולא פתרו את הבעיה.

ממליץ : בקש מההורים שלך לעשות סרטון של הרכב לפני כל מסירה לבעל מקצוע.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...