Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה לג'יפ חדש עד 300 אלף

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני צריך המלצה לג'יפ חדש משפחתי "ספורטיבי" (תאוצה והתנהגות סבירה באספלט) עד 300 אלף. לרוב נסיעות בכביש מידי פעם ירידה לשטח.

יש חיה כזו?

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי q5, אלפא סטלויו, מרצדס glk או איך שלא קוראים לו עכשיו, וולוו xc60, במוו x3 או x2, חסר? לך לראות, תראה איזה מחיר אתה יכול לקבל.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא לי כשהוא ירד פעם בחודש עם אחת ההמלצות שלך לשטח כמו שביקש.

פשוט שאהיה מוכן עם בירה ופופקורן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטיבי וירידה לשטח לא כל כך מסתדר לי.

לשטח תקנה טויוטה לנד קרוזר שנוסע לא רע על כביש.

תקבל גם רכב מבוקש ( מאוד ) למכירה עתידית.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'יפ גרנד צ'ירוקי? (אם מותחים קצת את התקציב, או בודקים יבוא אישי)

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי q5, אלפא סטלויו, מרצדס glk או איך שלא קוראים לו עכשיו, וולוו xc60, במוו x3 או x2, חסר? לך לראות, תראה איזה מחיר אתה יכול לקבל.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

כפי שכבר הגיבו למעלה וגם חורגים מהתקציב.

ספורטיבי וירידה לשטח לא כל כך מסתדר לי.

לשטח תקנה טויוטה לנד קרוזר שנוסע לא רע על כביש.

תקבל גם רכב מבוקש ( מאוד ) למכירה עתידית.

לגבי הספורטיבי, לכן שמתי את זה במרכאות ועם הסבר בסוגריים. בדקתי את הלנד קרוזר ובנתיים האופציה הכי טובה, רק שחורג קצת מהתקציב (יתכן ועם הנחה יהיה אפשרי, צריך לבדוק מול הסוכנות).

ג'יפ גרנד צ'ירוקי? (אם מותחים קצת את התקציב, או בודקים יבוא אישי)

אני אבדוק את האופציה.

תודה רבה לכולם על התגובות.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את הלנד קרוזר ובנתיים האופציה הכי טובה, רק שחורג קצת מהתקציב (יתכן ועם הנחה יהיה אפשרי, צריך לבדוק מול הסוכנות).

.

אם תמתין מעט, יהיה לך כאן מבחן ללנדקרוזר החדש. הוא כבר בשיפצורים אחרונים.

הגרנד צ'ירוקי נבחן כאן בגרסת הטריילהוק שמשמעותה "אני אלעס כל שטח קשה שתתנו לי ואפילו בלי מאמץ".

הנחה בטויוטה? במבצעי מכירות תקבל חיישני רוורס ומחזיק מפתחות בחינם. אין הנחות בטויוטה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי פורסטר 4*4? אומנם זה לא מותג אודי, אלפא וכו'

אבל ראיתי באוטומוטור תצוגת תכלית שלו על בולדרים...

הדגם המפואר טורבו רק 259K ויש יכולות שטח.

כמובן גם מפנק ועם התנהגות כביש טובה מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב שטח אמיתי בתקציב הזה ומוותרים על הספורטיביות אני ממליץ לבדוק את סאנגיונג רקסטון החדש.

הרכב מציג התקדמות מטאורית מהדגם הקודם, הוא מרווח מאוד, תא הנוסעים נעים לשימוש וכמעט נטול מוזרויות וגימיקים, האבזור לא רע ואבזור הבטיחות אפילו טוב מאוד עם בלימה אוטונומית עד 180 קמ"ש, התראת סטייה מהנתיב מקורית ואורות גבוהים אוטומטיים.

בשטח הוא לא לנד קרוזר, זוויות הגישה והנטישה קצת בעייתיות וגם בקרת המשיכה שלו לא תמיד עובדת באופן מושלם. אם שטח מבחינתך כולל בעיקר שבילים ואתגרי עבירות קלים יחסית הוא יעמוד בזה בכבוד.

הרקסטון גם ישאיר לך עודף נאה מהתקציב של 60 אש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...