Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה זה לא אסון! מחלקת פחחות וצבע במרכז שירות שי לי - אור יהודה

שימו לב! השרשור הזה בן 1860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

לשום חברים,

שמי עדי, מנהל שירות לקוחות בשי לי מרכז שירות לרכבי פורד ומאזדה באור יהודה.

אני שמח להציג בפניכם את מחלקת הפחחות והצבע שלנו.

• השוואת תנאים לכל מוסך הסדר
  • רכב חליפי בתיקוני תאונות
  • מחלקת פחחות וצבע מקצועית

מוזמנים לפנות בפרטי/בנייד בכל שאלה: עדי 053-3405179

שקופית1.JPG

20160602_162834-1.jpg

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תודה :) תוקן וממתין לאישור :)

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אנחנו מטפלים ומתקנים גם שברולט :)

עכשיו תקין, ואני יכול להיות בשקט עם השברולט שלי שמבוטחת במנורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

גרר 24 שעות בירושלים זמינים בטלפון במידה ואתם נזקקים לשירותי גרירה וחילוץ בירושלים והסביבה, ואנו נספק לכם שירות אופטימלי וייעוץ מנסיונו רב השנים באמינות בסבלנות באדיבות ובמקצועיות שבדרך כלל קריטי לאדם אשר נתקע או שהיה מעורב בתאונת דרכים ואינו יודע מה לעשות במצב הלא רגיל הזה ולמי לפנות, גרר בירושלים כאן בשבילך לעזור בחום בקור ובגשם 24 שעות ביממה, תתקשר עלינו ושירותי

בדרך אליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...