Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור ZEREX אדום עם מדבקה לבנה לקורולה 99'

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, כחלק מטיפול הטיימינג שבדרך קניתי משאבת מים ונוזל קירור של זירקס.

רק שהפעם החנות (שאני מכיר וביחסים מאוד טובים) נתנה לי את היזירקס האדום עם המדבקה הלבנה. קצת היה לי חשוד אבל הוא התעקש שזה בסדר ואותו דבר.

נכנסתי לאתר של זיריקס וראיתי שזה בעיקר משופר לדיזל או משהו כזה.

האם יש מה לחשוש? יש לי עוד זירקס אדום גלון מלא "רגיל" בבגאז', אבל לא רוצה לערבב או משהו כזה במקרה הצורך.

https://www.valvoline.com/our-products/antifreeze-products/zerex-extended-life-antifreeze

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהוא צודק ואכן מדובר בפורמולות מאוד דומות,

בעיקר ברכב שנת 99 כמו שלך , פעם בנו את המנועים בצורה עמידה יותר.

אני מכיר אישית טויוטה קורולה שנת 99 , יד ראשונה עם 240 אלף וככל הידוע לי עדיין עם הנוזל קירור המקורי.

לי הייתה קורולה 2003 (SUN מליסינג , הכרתי אישית את הנהג שנסע עליה ואת הקצין רכב ),

הרכב נמכר ב 2015 עם 115,000 ק"מ ... עם הנוזל המקורי בפנים.

אבל אם אתה יכול להחליף לנוזל היעודי - אז למה לא?

https://www.valvoline.com/our-products/antifreeze-products/zerex-asian-vehicle-antifreeze-coolant

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה.

אשמח לעוד תגובות ליתר ביטחון. כרגע יש לי את שניהם בבגאז', העדיפות היא להשתמש באדום "הרגיל" אבל אם זה אותו דבר, לא דחוף לי, רק רוצה לוודא.

עריכה:

זה לדיזל. נו באמת...

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ממש ממש התעקש, לא הצלחתי להחזיר אותו והוא צעק עליי אפילו.

עכשיו כבר לא נעים לי , הם טוענים שזה בסדר.

למי ששואל , לא רציתי לנסוע מחוץ לעיר בשביל הנוזל הזה כשיש לי בעיר - 5 דקות מהבית ובטח לא לקנות באותו מחיר אבל לשלם 40 שקל למשלוח. לצערי, טעות.:?

כנראה שנפלתי על יום לא משהו אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אתה מסתבך עם אנשים שאתה מכיר וביחסים טובים איתם?

ועוד הוא צועק עלייך ומנפנף אותך...

בחייאת, תחזיר לו את הגלון בטענה שאתה לא צריך כרגע נוזל קירור, תקבל את הכסף בחזרה ולא להתראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם, הפעם אני זה שצדקתי.

כבר מההתחלה היה לי חשש שמשהו פה מוזר, שכן רשום קודם כל על הנוזל שהוא דיזל וכו' ודבר שני מעולם לא רכשתי זרקס עם מדבקה כזאת.

ניגשתי בבית לאתר היצרן ואכן החששות שלי היו מוצדקים. בגלל שהאיזור קרוב לבית שלי נסעתי לאחר מכן שוב וניסיתי להסביר, זה עלה בתהום.

כדי לרכוש את אותו הנוזל אני צריך לצאת מהעיר שלי או להזמין באותו מחיר+40 שקל משלוח מה שמעדיף כרגע שלא.

טוב, לפחות יש גלון בבגאז' כבר... אבל רציתי לשמור אותו , זה הקטע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול שניהם hybrid organic acid או HOAT.

תפתח את הספר רכב ותראה מה כתוב שם ... יותר טוב צלם ותעלה לפה.

לי יש ספר רכב רק של קורולה 2015 , ובאינטרנט הכי ישן זה 2007 ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...