Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DS7 קרוסבק הושק היום בישראל

pooh-bear
שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אנסה לנסח את זה אחרת:

אני כמובן לא מנסה לטעון שנשות האלפיון העליון מסתערות ברגע זה על סוכנויות לובינסקי ברחבי הארץ.

אילו אני האומלל שאחראי על שיווק ה-DS7, אחרי שהבנתי שהחסרונות העיקריים הם מותג לא קיים במקרה הטוב או לא מוצלח במקרה הרע וירידת ערך מהותית, ואני צריך להגדיר מי הלקוחות הפוטנציאליים שלי, הייתי דבר ראשון מנסה לפנות לסגמנט שעבורו מותג וירידת ערך סבירה הם לא מאסט (לא שהם לא חשובים, הם משהו שעוד אפשר לדבר עליו).

לכן, הייתי פחות מכוון למי שמסתכל על רכבים של 250-300 אש"ח מלמטה, ויותר למי שמסתכל עליהם מלמעלה.

אפשר למשל להתחיל באיזה(ו) סלב או שניים (זוכרים את האיווק של בר רפאלי?), אולי לתת לרכבים קצת להסתובב בפארק צמרת / ארסוף / הרצליה פיתוח / כפר שמריהו ליד בתי קפה בצהריים, או כל פעולת שיווק אישית אחרת שתביא את הרכב בכלל למודעות של לקוחות כאלו.

לנסות לפנות למישהו שבקושי שם 100,000₪ מקדמה על X1 כנראה לא יעבוד, כי הוא הרבה יותר רגיש למותג ולירידת הערך.

אני חושב, לצערי, שזה ממש לא הכיוון, ושיקח לא מעט זמן ללובינסקי להבין איך מוכרים רכבי פרימיום אמיתיים (ולא, DS3 היא לא באמת רכב פרימיום). רק צריך להסתכל על הגופיה השחורה של מי שמעביר את המצגת בתמונה של עכברוני כדי להבין שהאסימון כנראה עוד לא ממש ירד שם.

גרוע מלהרגיש פראייר הוא להרגיש אידיוט, מי שקונה מכונית בקטגוריה וברמת המחיר הזו שבה מתחרה ה DS7 מקנה חשיבות מסיבית למיצוב החברתי שלו, גם אם מנסה להראות לכולם שלא. ערימת הגבות המעוצבות שיתרוממו בתמהון למראה הסמל הזה על האוטו שעל המדרכה הצמודה למקיאטו, תריץ מהר מאוד את הגברת, דרך הבעל או לא, לטריידאין של הקונבנציה בין אם קוראים לה במוו, אודי, לקסוס או מרצדס וגם אם צריך להוסיף כמה לירות, לא זה ישבור אותנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם יונדאי סנטה פה נמכרת ב280 אלף בחברה, לא רואה למה סיטרואן לא יכולה.

גם עם מיצוב בעיתי.

הייתי שמח להיות מנהל המוצר סוכנות DS בהרצליה או איש בכיר שם בסוכנות.

מצב גרוע יותר לדעתי לא יהייה, רק למעלה הם יכולים לעלות לדעתי, רוח טובה

מאוד מנשבת לאחרונה בסיטרואן.

זו דעתי הצנועה והבלתי מושכלת בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מזכיר לי את ה סיטרואן c6, כניראה היה רכב מעולה אבל לא נימכר בכמויות. יש לי הרגשה שזה מה שיהיה עם ה ds7.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להעמיד דברים על דיוקם האורך של הרכבים הנ״ל בסדר יורד (הוספתי גם cx5 לצורך הדוגמה):

X3 במוו: 4.708

q5 אאודי: 4.66

nx לקסוס: 4.64

ds7 אורך: 4.57

cx5 מאזדה: 4.55

X1 במוו: 4.439

תבדוק בסיס גלגלים.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מזכיר לי את ה סיטרואן c6, כניראה היה רכב מעולה אבל לא נימכר בכמויות. יש לי הרגשה שזה מה שיהיה עם ה ds7.

לא ממש אותו דבר. הC6 היתה ממצובת כרכב יוקרה גדול ובעל עיצוב מוזר בצורה מאוד סיטרואנית, כמעט בלי סיכוי לגנוב הרבה לקוחות מהגרמניות ששלטו בקטגוריה. הDS7 זה ג׳יפון עם עיצוב די מיינסטרים, שמתחרה בקטגוריה הכי פופולארית היום ונמוכה יותר מזו שהC6 ניסתה להתמקם בה. לא ממש קשה להתחבר אליו, בזמן שהC6 ממש אבל ממש לא היה לטעמו של כל אחד.

אני לא יודע מה נתוני המכירות של הC6, אבל בארץ לפחות היא נמכרה בכמויות זעומות שלא אתפלא אם ניתן לספור על שתי ידיים. הDS אולי לא תהיה להיט, אבל היא בטוח תמכור פי כמה וכמה מהסיטרואן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש אותו דבר. הC6 היתה ממצובת כרכב יוקרה גדול ובעל עיצוב מוזר בצורה מאוד סיטרואנית, כמעט בלי סיכוי לגנוב הרבה לקוחות מהגרמניות ששלטו בקטגוריה. הDS7 זה ג׳יפון עם עיצוב די מיינסטרים, שמתחרה בקטגוריה הכי פופולארית היום ונמוכה יותר מזו שהC6 ניסתה להתמקם בה. לא ממש קשה להתחבר אליו, בזמן שהC6 ממש אבל ממש לא היה לטעמו של כל אחד.

אני לא יודע מה נתוני המכירות של הC6, אבל בארץ לפחות היא נמכרה בכמויות זעומות שלא אתפלא אם ניתן לספור על שתי ידיים. הDS אולי לא תהיה להיט, אבל היא בטוח תמכור פי כמה וכמה מהסיטרואן.

חחח... רק תשנה את הג'פון לרכב "מנהלים " כי באותה תקופה ה c6 התחרה באודי a6 ועוד רכבי "מנהלים" שהיו באותה תקופה. אז לא היו ג'פונים, ויצא בדיוק מה שרשמת עכשו רק לתקופה ההיא.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחבר לרוח הדברים שאדם סביר יתקשה להשקיע 240 על מותג לא ידוע, אבל מנגד יש כמה דוגמאות של רכבים ממותג עממי שעולים באזורים הללו ואני רואה מהם לא מעט על הכביש. כמו למשל סופרב 280 שעולה 260 אש"ח.

לי אישית כמות של 200 בשנה נראית אופטימית, והלוואי שאני טועה כי נחמד לראות רכבים מענינים ששוברים את העדריות הארצישראלית. אני כמעט לא רואה רכבי DS על הכביש ולא ברור למה המקרה של DS7 צפוי להיות שונה מיתר הדגמים שלהם שנמכרו בארץ עד היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחבר לרוח הדברים שאדם סביר יתקשה להשקיע 240 על מותג לא ידוע, אבל מנגד יש כמה דוגמאות של רכבים ממותג עממי שעולים באזורים הללו ואני רואה מהם לא מעט על הכביש. כמו למשל סופרב 280 שעולה 260 אש"ח.

לי אישית כמות של 200 בשנה נראית אופטימית, והלוואי שאני טועה כי נחמד לראות רכבים מענינים ששוברים את העדריות הארצישראלית. אני כמעט לא רואה רכבי DS על הכביש ולא ברור למה המקרה של DS7 צפוי להיות שונה מיתר הדגמים שלהם שנמכרו בארץ עד היום.

כי הדגם החדש של הDS7 טוב יותר בכל פרמטר ונותן מפרט של רכבי יוקרה וכנראה גם אמין משמעותית מבעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב יפה מלא בשיק.

תמכור הגיוני סהכ,מעניין אם גם צוייד באבזור מתקדם.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הדגם החדש של הDS7 טוב יותר בכל פרמטר ונותן מפרט של רכבי יוקרה וכנראה גם אמין משמעותית מבעבר

לא מבין את התשובה.

1. גם המתחרים השתפרו מאז שיווק ה-DS הקודמות, וזה לא שה-DS7 מצמצם מול המתחרים פער שהיה קיים לפני כן.

2. גם ה-DS הקודמים מותגו מול רכבי יוקרה ונתנו מפרט יוקרתי.

3. מי אמר שהדגם החדש יותר אמין משמעותית? מי אמר שהדגמים הקודמים לא היו אמינים ושהבעיה באמינות כביכול היא הסיבה לאי הצלחתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים הקודמים צוידו במנוע ה-thp156 האיום. החדשה בדיזל 2 ליטר שדי בוודאות יהיה אמין יותר.

אני לא יודע אם אמינות בעייתית היתה הסיבה העיקרית לחוסר ההצלחה של הדגמים הקודמים, אבל היא בוודאי לא עזרה להם.

הדגם הנוכחי, לכאורה, חוזר לערך המותג הכי מזוהה עם סיטרואן וצרפתיות בכלל (נוחות נסיעה), בעוד שהקודמים לא ממש הצטיינו (עד כדי ממש נכשלו) בפרמטר הזה. אני לא יודע אם זה יגרום למותג להצליח, אבל זה לפחות יוצר לו בידול מסויים.

לדעתי, מה שצריך פה בעיקר זה עבודת שיווק אינטנסיבית, והרבה מזל. זה כמובן לפני שפבל יספר לנו שהרכב עצמו מספק את הסחורה, אם הוא לא אז המצב באמת גרוע.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושת השיקולים הראשונים במעלה אצל מרבית רוכשי רכבי פרימיום הם:

1. מותג

2. מותג

3. מותג

לא רואה איך ה-DS שוברת את זה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכנו לראות אותה היום. באולם בהרצליה כרגע שני רכבים ושניהם ברמת גימור Opera הגבוהה ביותר. מנהלת המותג שהתנהלנו מולה אמרה שהיא מקווה שדגם הPerformance Line שהוא הבסיסי פה בארץ (אבל רחוק מלהיות בסיסי) יגיע לאולם תוך כשבועיים, כמו גם רכב מבחן.

אשתי די התאהבה ברכב. גם חיצונית וגם פנימית, אבל נחכה לנסיעת מבחן.

ארחיק ואומר שזה רכב שגם אני אישית הייתי יכול להתפתות לרכוש לעצמי ולו כי היא קצת שונה ומגניבה מהעדר ואם זאת מרגישה איכותית מאוד.

לגבי הנחות הבנתי שכרגע לפחות אין על מה לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן להם כמה חודשים ותראה איך ההנחות יתחילו.

כולם משחקים אותה קשוחים בהתחלה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...