Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלנטרה או פורטה 0 ק"מ 2018 מליסינג?

rannn
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

2 הרכבים - יונדאי אלנטרה וקיה פורטה נמכרים פחות או יותר באותו מחיר

פורטה כ 99,500

אלנטרה כ 101,500.

איזה רכב יותר מומלץ?

אני מקבל את הרושם שהאלנטרה שומרת יותר על הערך שלה (במחשבה על מכירה עתידית), אבל אשמח לשמוע חוו"ד מבחינת ביצועים, נוחות נהיגה, מרווח פנימי (דגש על 2 ילדים מאחורה) ואביזרים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמעט הבדל בין הרכבים, הם מאותו היצרן, משתמשים באותם חלקים, אני הייתי ממליץ על סיד, היא מתוכננת עבור השוק האירופי נהנית מתא נוסעים מזמין יותר, אם חשוב לך תא מטען היא מגיע גם כסטיישן מרווחת מאוד, היא תענה לך על צרכי משפחה טוב יותר, מבחינת מחיר היא גם נמכרת ב 100 חדשה 0 ק"מ.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיד עומדת להיות מוחלפת אוטוטו. הדגם הנוכחי מיושן.

מבחינת סחירות עתידית האלנטרה תהיה עדיפה כנראה. מדובר גם בדגם חדיש יותר

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הפורטה 35ו מאותה תקופה, גם הם ישנות ולכן המחירים הזולים, תכנס לפורטה 35ו ואח"כ לסיד, ותרגיש בהבדל גדול מאוד. מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמעט הבדל בין הרכבים, הם מאותו היצרן, משתמשים באותם חלקים, אני הייתי ממליץ על סיד, היא מתוכננת עבור השוק האירופי נהנית מתא נוסעים מזמין יותר, אם חשוב לך תא מטען היא מגיע גם כסטיישן מרווחת מאוד, היא תענה לך על צרכי משפחה טוב יותר, מבחינת מחיר היא גם נמכרת ב 100 חדשה 0 ק"מ.

מדדנו את המושב האחורי של הסיד (אומנם של שנת 2015) והיא הייתה צרה יותר מהפורטה\I35 ופחות מקום לרגליים, מכיוון שהמרווח האחורי חשוב לנו החלטנו לוותר... אני מסכים אומנם שתא המטען הוא יתרון עצום אבל יותר חשוב לנו רוחב המושב האחורי

עריכה אחרונה על ידי rannn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים הם מוטי ליסינג לחלוטין, צפה פגיעה קשה בערך הרכב כאשר תגיע למעמד המכירה.

אם אתה מתעתד להחזיק את הרכב לשנתים שלוש אני הייתי מחשב מסלול מחדש.

באופן אישי הייתה לי פורטה צמודה למשך שנתים, שילוב כל כך גרוע של גיר מנוע לא חוויתי תקופה ארוכה ..., מעבר לזה שחיסכון בדלק לא תמצא אצל הקוראניות.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפורטה הוצגה בעולם מחליפה והיא עתידה להגיע לישראל סביבות סוף השנה או תחילת שנה הבאה.

האלנטרה בחירה חכמה יותר.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין השניים הללו,דווקא האלנטרה הרגישה לי יותר "מודרנית".

המושבים היו יותר נוחים,המנוע יחד עם הגיר עבדו הרבה יותר "חלק" וגם המולטימדיה של כלמוביל הייתה סה"כ בסדר גמור.

בנוסף ניתן לקבל את הרכב עם תא נוסעים בהיר שזה בפני עצמו מאוד נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלנטרה נמכרת גם (לא הרבה) בשוק הפרטי.

הפורטה אפילו לא מוצגת במרבית אולמות התצוגה של היבואן.

הייתי רוכש את היונדאי בזכות עיצוב נאה יותר (לטעמי), מערכת מולטימדיה עדיפה ואופציה לסאנרוף גם בדגם הליסינג (משדרג את האוירה ונותן יתרון קל בזמן המכירה).

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלנטרה דגם חדש יותר.

הפורטה היא למעשה המקבילה של ה I35 משנתונים קודמים, טרם הגעת האלנטרה הנוכחית.

לפיכך וגם מבחינת סחירות עתידית, עדיף לקנות את היונדאי.

בהצלחה

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הרכבים הם מוטי ליסינג לחלוטין, צפה פגיעה קשה בערך הרכב כאשר תגיע למעמד המכירה.

אם אתה מתעתד להחזיק את הרכב לשנתים שלוש אני הייתי מחשב מסלול מחדש.

באופן אישי הייתה לי פורטה צמודה למשך שנתים, שילוב כל כך גרוע של גיר מנוע לא חוויתי תקופה ארוכה ..., מעבר לזה שחיסכון בדלק לא תמצא אצל הקוראניות.

אין לי מושג על מה אתה מדבר ואני אומר זאת מניסיון. הגיר של הפורטה פשוט מעולה ומשתלב נהדר עם המנוע וצריכת הדלק בנסיעה משולבת, עם הרבה פקקים בבוקר, מגיע ל 1/13.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באותו מחיר אפשר להשיג את הפורטה דיזל, רק אז הייתי שוקל את הפורטה.

וגם הסחירות של האלנטרה כבר לא להיט - בעיקר בגלל האיוניק והטוסון.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...