Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבזור בקיאה נירו (טאסות ומד סל"ד). הכותרת נערכה. השרשורים אוחדו

יענקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קורה איתך בנאדם? קודם הג'אנטים ועכשיו זה, מה יהיה עוד? תופתע שמדובר בגיר אוטומט ולא ידני?

אני בודק עגבניות בסופר לפני שאני קונה אותם, אז רכב?? נראה שקנית את הרכב בהתבסס על תמונה חיצונית שלו בלבד בלי לבדוק דבר וחצי לפני הרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

נו, מה יהיה עם ההודעות ההיסטריות האלה?

מה יקרה כשתגלה שהמצבר מאחורה?

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה שיגלה שזה לא 4 על 4.

עריכה - אלא אם פות"ש קרא את התגובה שלי הרגע וכבר גילה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באיוניק אין (למעט הדגם המאובזר יותר ששם המד סלד נכנס רק ככשמים הילוך S)
זה לא מדוייק. לעיוני פרימיום מבציר 2018 כבר יש מד סל"ד (דיגיטלי, צריך לבחור בתפריט). משהו אומר לי שבאמצעות עדכון תוכנה במוסך אפשרי יהיה להוסיף אותו גם לעיוני ישנות יותר. מלבד מד הסל"ד יש עוד קצת שינויים, בעיקר באיזור תא המטען, שכעת כולו מכוסה והגישה למצבר מסורבלת יותר.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי להוסיף איזה סמיילי להודעה כדי להראות שאני לא היסטרי/חרד/בלי אמונה או נבהל. סמכתי על החושים שלכם.

ולמה צריך לקבל מיכל נוזל מגבים ריק ? הוספתי 3 ל'. זה לא קרה בשום רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד מד הסל"ד יש עוד קצת שינויים, בעיקר באיזור תא המטען, שכעת כולו מכוסה והגישה למצבר מסורבלת יותר.

במתיחת הפנים (הנסתרת) שנעשתה לאיוניק/נירו בוטל המצבר הרגיל והוא מוטמע בתוך המצבר ההברידי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במתיחת הפנים (הנסתרת) שנעשתה לאיוניק/נירו בוטל המצבר הרגיל והוא מוטמע בתוך המצבר ההברידי.

מה שאומר שפשוט אין מצבר כלל? זה ממש חידוש שלא קיים בהיברידיות הקלאסיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצבר מוטמע בתוך המצבר ההברידי שנטען תוך כדי נסיעה, ויש גם שני הדקים שמאפשרים הנעה עם מצבר עזר במקרה הצורך.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי, יש מצבר עזר של 12 וולט (כמו בכל רכב) המספק מיץ לכלל צרכני החשמל ברכב למעט מדחס המזגן, שרץ על המצבר ההיברידי (270 וולט). יש מצב ש zvit צודק, אם כי בספר הרכב מצויין שישנו מצבר 12 וולט נפרד.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם מצבר קטן מתפגר, מחליפים את כל היחידה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם מצבר קטן מתפגר, מחליפים את כל היחידה?

סביר להניח שהוא יחידה נפרדת בתוך הקומפלקס של הסוללה ההברידית וניתן להחליפו בנפרד. מבחינת הלקוח ההדיוט - אין מצבר נפרד.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...