Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VW Golf 1.4Tsi 2011

Noy Lidani
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שכבר שאלתי פה כמה שאלות על הרכב , אך לבסוף החלטתי שאני הולך על הדגם הזה. רציתי לדעת האם אתם ממליצים או מכירים תקלות קבועות כלשהם ברכב? הרכב הינו VW Golf 1.4Tsi 2011, גיר אוטומטי. בכוונה מדגיש את האוטומטי, כי אני שמעתי על הבעיות בDSG7 ובחרתי להמנע מזה.

הרכב הזה יעשה לי תקלות רציניות / גיר משהו או שאפשר לקנות בבטחה לטפל ולקוות לטוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקוות לטוב תמיד כדאי, זה אף פעם לא מזיק.

יש לבדוק את ההיסטוריה של הרכב ולראות האם הוחלפו מצמדים ו/או מוח גיר ואם כן מתי, בנוסף לבצע נסיעת מבחן כמה שיותר ממצה שתכלול גם עומסי תנועה (או לפחות תדמה כאלה) וזינוקים בעלייה, בתנאים כאלה רעידות וזיופים מכיוון הגיר מורגשים במיוחד.

אם יש אפשרות כדאי לפנות למוסך המתמחה ברכבי פולקסווגן ולבדוק האם יהיה מוכן לבצע בדיקה כלשהי לרכב ולתת את חוות דעתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שכבר שאלתי פה כמה שאלות על הרכב , אך לבסוף החלטתי שאני הולך על הדגם הזה רציתי לדעת האם אתם ממליצים או מכירים תקלות קבועות כלשהם ברכב הרכב הינו VW Golf 1.4Tsi 2011 גיר אוטומטי בכוונה מדגיש את האוטומטי כי אני שמעתי על הבעיות בDSG7 ובחרתי להמנע מזה

הרכב הזה יעשה לי תקלות רציניות / גיר משהו? או שאפשר לקנות בבטחה לטפל ולקוות לטוב?

מבדיקה בוויקי, אין אוטומטי שהוא לא DSG.

https://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf_Mk6

הקפד לכתוב עם סימני פיסוק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקה בוויקי, אין אוטומטי שהוא לא DSG.

https://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf_Mk6

הקפד לכתוב עם סימני פיסוק.

אני מבין ,אתה לא היחיד שאומר את זה אז איך יתכן שביד2 יש מודעות של DSG ומודעות של אוטומט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בסופו של יום לרוב האנשים הגיר מתחלק לידני ואוטומט(כמו ברישיון)ולא ממש מעניין אותם לרשום איזה סוג של אוטומט אין למשל.הגדרה נפרדת לאוטומט פלנטרי.

החלוקה לרובוטי ואוטומט ביד 2 דיי מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין ,אתה לא היחיד שאומר את זה אז איך יתכן שביד2 יש מודעות של DSG ומודעות של אוטומט?

בו נסכים שסוג הגיר של הרכב לא נקבע לפי סטטיסטיקה או הצבעת הרב (או אפילו לא על סמך מה שבעל הרכב כותב ב-Yad2)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בסופו של יום לרוב האנשים הגיר מתחלק לידני ואוטומט(כמו ברישיון)ולא ממש מעניין אותם לרשום איזה סוג של אוטומט אין למשל.הגדרה נפרדת לאוטומט פלנטרי.

החלוקה לרובוטי ואוטומט ביד 2 דיי מיותרת.

אוקיי מקבל את העניין טוב לדעת , אשמח לתגובות נוספות האם כן יש המלצות נוספות בנוגע לגולף או שכדאי לרדת מהעניין או האם הPOLO Tsi סובלת מאותה בעיה והאם גם אותה יש רק בגרסת הDSG ולא אוטומט'

עריכה אחרונה על ידי Noy Lidani
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה ההמלצות ? לעבור לסוג רכב אחר? משהו אחר בקטגוריה בתקציב הזה בערך (50+-) שיתן מענה אמין יותר?

ההמלצה היא לרשום בצורה מפורטת את הצרכים שלך והתקציב והתהיות כמה שיותר מפורט.

אי אפשר לדעת מה הצרכים שלך מהרכב ומה להמליץ לך כי אין "רכב הכי טוב" בתקציב מסויים יש רכבים שבנויים ומתאימים לצרכים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה ההמלצות ? לעבור לסוג רכב אחר? משהו אחר בקטגוריה בתקציב הזה בערך (50+-) שיתן מענה אמין יותר?
תגדיר צרכים ורצונות ונתקדם משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצרכים והרצונות הוגדרו כבר בשרשור הזה ולפיכך הדיון ימשך שם. שרשור זה ננעל בזאת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...