Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה אופציות לרכב עד 80-100K - קקטוס, 2008, קפצור, XV, 508, הצעות אחרות?

avi_shava
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אנחנו זוג + זאטוט בן שנתיים, שכיום מתניידים במיצובישי אטראז 2014 (נרכשה ב2016). בעוד שהאטראז היתה קניה מצוינת לכשנקנתה (זולה, אמינה, בגאז גדול, וValue for money מצוין כשלא נוסעים הרבה), לאחרונה התחלנו לסוע באופן יותר תכוף (אתמול עשינו הלוך חזור תל אביב רמת הגולן, ברביעי לגלבוע, ועוד) - וחושבים לשדרג לרכב יותר נוח.

הדרישות -

1. אוטומט.
  2. תקציב - עד 100K , עדיף פחות.
  3. נוח לנסיעות ארוכות. זה לא אומר מהיר בהכרח.
  4. 'חמוד' (כן, יודע שזה לא מוגדר, אבל זו הדרישה של האישה...). אפשר לפרש את זה כ'לא סדאן משעממת ולא משהו גדול מדי'. קרוסאובר חמוד - הולך.
  5. בגאז גדול - לא חייבים 450 ליטר כמו האטראז, אבל כן לפחות 300 ומשהו נוחים.
  6. אמין. לא בא לי להיות במוסך כל יומיים.
  7. צריכת דלק היא לא במקום הראשון - ביום יום לא נוסעים הרבה.
  8. מושב אחורי - מרווח רגליים לא משנה. הזאטוט בן שנתיים, עד שזה יהיה רלוונטי נחליף רכב.

עד כה היו לי רק קוריאניות / יפניות, אבל חשבתי משיקולי נוחות ומחיר (ראשוני / אחרי ירידת ערך משמעותית) לנסות צרפתית. מהסתכלות במודעות של 0 ק"מ ויד 2, שקלתי את האופציות האלו -

1. קקטוס - בעד - 85,000 ש"ח לאוטומט מליסינג 0 ק"מ, 5 שנות אחריות, נראית ממש חמודה. נגד - צרפתיה, ברור שאוטו יחסית בסיסי (חלונות לא נפתחים מאחורה, אין פתח מיזוג לנוסע מימין).

2. פיזו 2008 - אפשר להשיג בפחות מ100,000 0 ק"מ ליסינג, או יד שניה בת שנה שנתיים בכ70,000 ש"ח. נגד - צרפתיה, קראתי שיש רעשי רוח משמעותיים בנסיעה מהירה.

3. קפצור - בשל ירידת ערך אפשר להשיג בכ70,000 גם בת שנה שנתיים עם קילומטרז נמוך (ירידת ערך משמעותית אחרי). צד שני - שמעתי על רנו דברים רעים גם בשביל צרפתיות.

4. XV - יתרון - יפני, יפה. חסרון - יקר משמעותית מהמתחרים, ובגאז קטן יחסית עם זאת (במיוחד בשביל אוטו בגודל הזה).

5. (אופציה לא באמת סבירה אבל עוברת בראש) - יש מבצע של 38% הנחה על פיזו 508 2017 0 ק"מ מליסינג - 108 אלף. זה יותר ממה שחשבתי להוציע, ויותר אוטו ממה שאנחנו צריכים, אשתי מתנגדת כי הוא לא חמוד - אבל - 'הכי הרבה אוטו' וכנראה יהיה הכי נוח לנסיעות ארוכות, ואולי גם ירידת ערך נמוכה יותר בגלל המחיר הראשוני הנמוך.

אשמח לדעות, הערות, הצעות נוספות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח קיה סיד סטיישן, יענה לך על כל הצרכים. גם קקטוס תהיה מצויינת, אין מה לחשוש מאמינות בדגם זה ואין מה לחשוש מפתח מיזוג בצד הנוסע. אם נהנית מהמיצובישי, כל רכב יהיה שדרוג משמעותי.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר פיג'ו מ-0 ק"מ ה-308 פרימיום שמוצעות כרגע ב-100K הולמות יותר את הצרכים שלכם. לדעתי רכב כמו פיג'ו 508 לזוג עם ילד אחד זה קצת גדול מדי.

הונדה ג'אז יכולה להיות בחירה רציונלית מאוד, לא יודע עד כמה העיצוב חמוד אבל היא קומפקטית מבחוץ, מרווחת בפנים, חסכונית ובדגים המאובזרים כוללת מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות.

הקקטוס הוא רעיון טוב, הרכב נאה ומקורי מאוד, נוחות הנסיעה טובה, הוא חסכוני וגם את החסרונות שמינת הוא מבצע בחן ולא גורע מנוחות השימוש, בטח לא במקרה שיושב ילד קטן מאחור. החיסרון שלו הוא המחסור במערכות בטיחות מתקדמות אבל המחיר הנמוך דורש פשרות מסויימות.

הקפצ'ור לא נוח במיוחד, לא איכותי ומעט צפוף. אני מאמין שהעיצוב יעמוד בדרישות של אשתך אבל הרכב עצמו בינוני.

ה-XV הוא רכב נוח ושימושי בזכות היכולת לרדת מהכביש אבל אם אתם לא מתכוונים לעשות בזה שימוש אתם בעצם מפספסים את הערך המוסף שלו, אימפרזה תתן את אותה יחידת הנעה ונוחות נסיעה במחיר נמוך יותר, ואם תצליחו לשים את היד עם האימפרזה החדשה היא גם תהיה שקטה ומרווחת יותר. דגמי ה-2 ליטר ממולצים יותר בזכות ביצועים עדיפים שתורמים לנסיעה רגועה ושקטה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מסכים עם מייק808 מעלי לגבי ה-308 פרימיום (וגם עם שאר הדברים) פרט לחיסרון במערכות בטיחות מקוריות, אחלה בחירה למשפחה קטנה.

לגבי ה-508, נאמר פה כבר כמעט הכל:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=651207

לא הייתי בונה על ירידת ערך נמוכה יותר במקרה שלה, אבל זה ללא ספק רכב מפנק משמעותית משאר האופציות. בכיוון הזה השמיים הם הגבול - בתקציב שלך אתה יכול לחפש וולוו s60 לדוגמא (מ-2014, עם המנוע והגיר החדשים), שתהיה בכלל שדרוג מטורף. רק עניין של כמה רחוק אתה רוצה להגיע.

חיסרון לא קטן של ה-XV בגרסת 1.6 יהיה מחסור בכח. כדאי לראות שזה לא מפריע לך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מסכים עם מייק808 מעלי לגבי ה-308 פרימיום (וגם עם שאר הדברים) פרט לחיסרון במערכות בטיחות מקוריות, אחלה בחירה למשפחה קטנה.

לגבי ה-508, נאמר פה כבר כמעט הכל:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=651207

לא הייתי בונה על ירידת ערך נמוכה יותר במקרה שלה, אבל זה ללא ספק רכב מפנק משמעותית משאר האופציות. בכיוון הזה השמיים הם הגבול - בתקציב שלך אתה יכול לחפש וולוו s60 לדוגמא (מ-2014, עם המנוע והגיר החדשים), שתהיה בכלל שדרוג מטורף. רק עניין של כמה רחוק אתה רוצה להגיע.

חיסרון לא קטן של ה-XV בגרסת 1.6 יהיה מחסור בכח. כדאי לראות שזה לא מפריע לך.

תודה. קראתי את השרשור. המידע שם בשילוב עם העובדה שאשתי טוענת שאנחנו בני 35 ולא בני 60 ואין סיבה שנקנה מכוניות של בני 60 גורמים לי לוותר עליו (מניח שזו תהיה גם התשובה על הוולוו - שבמקרה הזה גם עלות האחזקה תהיה גבוהה משמעותית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח קיה סיד סטיישן, יענה לך על כל הצרכים. גם קקטוס תהיה מצויינת, אין מה לחשוש מאמינות בדגם זה ואין מה לחשוש מפתח מיזוג בצד הנוסע. אם נהנית מהמיצובישי, כל רכב יהיה שדרוג משמעותי.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

קיה סיד סטיישן כנראה תוגדר כ'הפך המוחלט מאוטו חמוד' :)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. קקטוס - בעד - 85,000 ש"ח לאוטומט מליסינג 0 ק"מ, 5 שנות אחריות, נראית ממש חמודה. נגד - צרפתיה, ברור שאוטו יחסית בסיסי (חלונות לא נפתחים מאחורה, אין פתח מיזוג לנוסע מימין).

הקקטוס איננה "בסיסית".

לזאטוט לא פותחים חלון מאחור, והמזגן הוא מהטובים שאני מכיר, עם או בלי פתח נוסף. כמכונית לנסיעות ארוכות היא מאוד מוצלחת, למחירה, בזכות המושבים הנוחים ותא הנוסעים המואר והמרווח מלפנים.

ממה שאני יודע עד כה על האמינות של הדגם, לא שמעתי על שומדבר קרדינלי.

יש שרשור על ה-508 בכללי, אבל הדבר האחרון שהייתי מצפה לו זו ירידת ערך לא משמעותית. הרכבים בסיגמנט הזה, בייחוד הצרפתים, צונחים חופשי. אין ספק שמבחינת נוחות נסיעה הוא לוקח את כל מה שברשימה, ובהפרש ניכר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה לשלם עוד כ"כ הרבה כסף על 2008 בייחוד שהוא עומד לפני החלפה בקרוב מאוד.

חולק עליך, במיוחד כשמדובר על רכב משומש ( יש לא מעט 2016 ב-70000 ש"ח) כמובן שהכוונה לדגם עם מנוע 1.2 טורבו וגיר אוטומטי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לקל אוטו , יש להם פיג'ו 308 פרימיום ב-99,900 , מחיר הצגה לרכב הצגה, מאובזר מקצה לקצה ויפייפה, ביום שישי האחרון התעניינתי בסניף גלילות ונשארו 2 יח' באפור כהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308 בהחלט תמורה מעולה למחיר,אבל יש לשים לב שיש לרכבים פגמים בצבע!

יצא לי לראות אחת שחורה במגרש של קל אוטו וגם אחרי,שביקשתי שיראו לי לא ממש הצלחתי לראות,אולי זה מינורי ואולי בגלל שהרכב היה יחסית מלוכלך גם הקשה,אבל נאמר לי לפחות לגבי הרכב שאני ראיתי שהוא עבר תיקוני צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...