Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת OIL LO בניסאן ג'וק 2014 מהבהבת גם אחרי שמילאתי שמן

תומרשג
שימו לב! השרשור הזה בן 2166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי ניסאן ג'וק שנת 2014

לפני מספר ימים הופיעה הודעת OIL LO בזמן ההתנעה, ובדקתי ובאמת היתה רמת שמן נמוכה.

קניתי שמן מתאים ומילאתי, אך עדיין ההודעה מופיעה בעת ההתנעה.

מישהו יודע מה הבעיה, מה צריך לעשות האם ניתן להמשיך לנסוע כך?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה רשום לך OIL LOW או שנדלקה נורה של כד שמן?

אם זה נורה של כד שמן זה לא תמיד מרמז על מפלס שמן נמוך זה גם יכול להיווצר מלחץ שמן נמוך.

אני לא הייתי מסתכן יותר מדי אם הנורה דלוקה גרור למוסך לפני שייווצר נזק למנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה רשום לך OIL LOW או שנדלקה נורה של כד שמן?

אם זה נורה של כד שמן זה לא תמיד מרמז על מפלס שמן נמוך זה גם יכול להיווצר מלחץ שמן נמוך.

אני לא הייתי מסתכן יותר מדי אם הנורה דלוקה גרור למוסך לפני שייווצר נזק למנוע.

ברכב של פותח האשכול קיימת מנורת אזהרה נפרדת ללחץ שמן נמוך ולמפלס שמן מנוע. מכיוון שהופיעה ההודעה OIL LOW הדבר מצביע אך ורק על מפלס שמן נמוך.

במידה ומפלס השמן נדבק בעזרת המדיד ונמצא תקין אפשר להמשיך לנסוע.

לדעתי ההודעה נעלמת לאחר התנעה ונסיעה קצרה במידה והמפלס תקין.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההודעה נעלמת לאחר התנעה ונסיעה קצרה במידה והמפלס תקין.

תלוי מאוד כיצד ממומשת מערכת מדידת מפלס השמן. יתכן שיקח לנורה קצת זמן להכבות.

לדוגמא אצלי בסיטרואן, המחשב דוגם את מפלס השמן X דקות לאחר כיבוי מנוע, אחרי שהרכב היה בטמפרטורת עבודה, וחונה במקום יחסית מישורי.

כלומר נדרשת נסיעה של כרבע שעה וחנייה של כחצי שעה על מנת לאפס את הנורה.

איך אני יודע את כל זה?

כי בהחלפת שמן האחרונה הנבלה החליטה למדוד מפלס שמן דווקא אחרי שרוקנתי את המנוע משמן. ואחרי זה עשתה לי התקפת לב כשהנעתי את הרכב בפעם הראשונה אחרי הטיפול :-D

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבי קונצרן VAG לדוגמא גולף דור 5 מחשב הרכב מנטר באופן רצוף את מפלס השמן והטמפ' של השמן מכיוון ששיטת מדידת המפלס שונה לכן לאחר כיבוי והתנעה של הרכב ההודעה נעלמת מיד. חניה בעלייה או בשטח לא מישורי לא משפיעה על תוצאות המדידה.

בדגמי גולף דור 4 החל משנת 1999 החיווי היה נעלם לאחר פתיחה של מכסה המנוע וסגירתו (המחשב מניח שהנהג הוסיף שמן). במידה ולאחר 100 קילומטרים מחשב הרכב מזהה שחסר שמן המנורה נדלקת שוב פעם.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...