Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא אישי של קאמרו

arkadi1989
שימו לב! השרשור הזה בן 2189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה באמת רוצה להגשים חלום ולפי מה שבדקתי המחירים של הרכב לא כאלו יקרים ביבוא אישי

קראתי כל אשכול אפשרי פה על שברלוט קאמרו אבל תשובות רציניות לא ראיתי אז אשמח תשובות מאנשים שאכן מבינים ברכב וכו וכו (אגב גם קראתי את הכתבה של רומן על השברלוט )

היום שברלוט קאמרו 3.6 שנת 2017 ביבוא אישי אוטמאט עולה 195-200 אלף

הידנית תעלה ב 15 אלף פחות

ביררתי לגבי ה6.2 היא יותר יקרה ב 20-25 אלף זאת אומרת הרכב יעלה (ידני ) קרוב ל 200

אז ככה אני יותר מועניין ב 6.2 תקציב יש אני לא חושב שרכב ב 200 אלף.. שנה על הכביש ובעיני רכב חלום זה מחיר הזוי אז לכן אני הולך על זה ברצינות כיום אני נוסע על ג'יפ בערך באותו מחיר אז המחיר פחות מפחיד אותי יותר חשוב לי לדעת

שברלוט קאמרו 6.2

גיר ידני מה הצריכת דלק פחות או יותר?

האם יש בעיות נפוצות למנוע הזה?

חלקי חילוף יקרים ? (למרות שהיום טיפול מסכן במוסך מורשה לא פחות מ 1300 שקל ) אז אני לא חושב שיהיה הבדל גדול

האם יש מוסכים שמטפלים במוכניות האלו בארץ ?

סהכ זהו אשמח לעזרה מאנשים באמת שמבינים

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני בררתי היה יותר לכיוון 300 אלף עם כל הנילווים אבל בהצלחה

אז ככה באמת רוצה להגשים חלום ולפי מה שבדקתי המחירים של הרכב לא כאלו יקרים ביבוא אישי

קראתי כל אשכול אפשרי פה על שברלוט קאמרו אבל תשובות רציניות לא ראיתי אז אשמח תשובות מאנשים שאכן מבינים ברכב וכו וכו (אגב גם קראתי את הכתבה של רומן על השברלוט )

היום שברלוט קאמרו 3.6 שנת 2017 ביבוא אישי אוטמאט עולה 195-200 אלף

הידנית תעלה ב 15 אלף פחות

ביררתי לגבי ה6.2 היא יותר יקרה ב 20-25 אלף זאת אומרת הרכב יעלה (ידני ) קרוב ל 200

אז ככה אני יותר מועניין ב 6.2 תקציב יש אני לא חושב שרכב ב 200 אלף.. שנה על הכביש ובעיני רכב חלום זה מחיר הזוי אז לכן אני הולך על זה ברצינות כיום אני נוסע על ג'יפ בערך באותו מחיר אז המחיר פחות מפחיד אותי יותר חשוב לי לדעת

שברלוט קאמרו 6.2

גיר ידני מה הצריכת דלק פחות או יותר?

האם יש בעיות נפוצות למנוע הזה?

חלקי חילוף יקרים ? (למרות שהיום טיפול מסכן במוסך מורשה לא פחות מ 1300 שקל ) אז אני לא חושב שיהיה הבדל גדול

האם יש מוסכים שמטפלים במוכניות האלו בארץ ?

סהכ זהו אשמח לעזרה מאנשים באמת שמבינים

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול לרכב נדיר לא יעלה 1300 ש"ח. למיטב ידיעתי אין עוד רכב עם אותו המנוע שנמכר בארץ באופן רשמי, לכן את כל החלקים יש להזמין במיוחד ויש לכך עלות.

עלות ביטוח בדקת? הדלק זה הדבר האחרון שצריך לעניין אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול לרכב נדיר לא יעלה 1300 ש"ח. למיטב ידיעתי אין עוד רכב עם אותו המנוע שנמכר בארץ באופן רשמי, לכן את כל החלקים יש להזמין במיוחד ויש לכך עלות.

עלות ביטוח בדקת? הדלק זה הדבר האחרון שצריך לעניין אותך.

עלות הביטוח לא נראה לי שתהיה בשמיים (אני משלם היום על אישתי שהיא נהגת צעירה קרוב 9 אלף )

אני עם וותק רישיון 12 שנה אז ואהיה נהג יחיד לא חושב שהמחיר יהיה בשמיים

יבוא של חלקים לקאמרו V8 הוא בעייתי ?

בכלל מה השמועות על המנוע יש בעיות נפוצות ?

יש מישהו בפורום שנהג על אחת כזאת או היה לו או יש לו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני בררתי היה יותר לכיוון 300 אלף עם כל הנילווים אבל בהצלחה

באיזה סוכניות יבוא בדקת?

בדקתי כבר ב 4 סוכניות

ואגב מכיר מישהו הביא קאמרו V6 ידנית שנה או שנתיים על הכביש 15-20 קמ קרוב ל 190 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...