Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה במצערת ?

בולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם..

לפני כמה ימים שאלתי פה לגבי רעידות ברכב מסוג סוזוקי סוויפט 2001

כשהייתי מניע את הרכב בבוקר ומכניס לD הוא היה רועד בצורה קיצונית.

אחרי ניקוי מצערת הטורים התחילו להשתגע הגיעו לאזור 4K

לקחתי את הרכב למוסך ושם טענו בהתחלה שזה החיישן שדפוק ולאחר מכן טענו שזה כל בית המצערת...

אתמול הלכתי למוסך ופירקתי את כל המצערת לבד...

המנוע צעדים בדקתי את המנוע היה תקין שיחקתי עם הגלגל שיניים

ומה שכן חייב לציין הפין שלו לא היה סגור עד הסוף...(יכול להיות שבגלל זה הטורים היו גבוהים ?)

אח"כ עם החיישן שבצד השני הקפיץ שלו לא היה מתוח אז נתתי לו כמה סיבובים לצורך מתיחה

חיברתי את הכל ואיזה קסם הטורים הסתדרו...

אבל...

בנסיעה אני מרגיש שבעליות כשאני מנסה לתת קיק לא קורה כלום, הרכב פחות סוחב

וכשאני מעביר לניוטרל או לP הטורים עולים מאלף סל"ד ל1300 בערך.

ודבר אחרון... המנורה של הcheck engine דלוקה... ניסיתי לאפס את מחשב הרכב ולא עזר המוסכניק טען שצריך לחבר מחשב בשביל לאפס את זה..

אשמח לדעתכם מה הבעיה ?

האם צריך להחליף בית מצערת ?

האם החיישן נדפק? או המנוע צעדים ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחבר קודם לסורק ותשלוף קוד תקלה. מאיפה אתה? לכל אחד כמעט פה יש את הסורק הפשוט שיכול לשחוף קוד תקלה ואני מאמין שמישהו באיזורך יירתם לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחבר קודם לסורק ותשלוף קוד תקלה. מאיפה אתה? לכל אחד כמעט פה יש את הסורק הפשוט שיכול לשחוף קוד תקלה ואני מאמין שמישהו באיזורך יירתם לכך.

אני מחיפה:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...