Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ספורטיבי עד 150 אלף

Avi Siso
שימו לב! השרשור הזה בן 2158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב, אני בן 21 ומאוד אוהב ומבין במוטוריקה ובדיוק פרשתי מתחום הדו גלגלי, רכבתי על אופנוע דיי חזק ועכשיו אני מחפש רכב שלא יחסיר ממני כוח לצד האמינות

את האמת אני מחפש יד 2 כדי לא להפסיד את הירידת ערך וחשבתי על :

Seat leon fr 1.8 2017 אבל אני נורא מתלבט בגלל הגיר הרגיש והאי נוחות בפקקים

Audi a3 2.0 2017 לצד תיבת הילוכים dq381 עם קלאצים רטובים שמחליפה את התיבה של הסיאט.. אבל הסיאט פשוט יפה יותר ומאובזרת יותר ותאכלס המחיר גם משתלם

רציתי לדעת אם יש עוד אופציות ומה אתם ממליצים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט עולה משמעותית פחות מאאודי, הבדל של 50 אלף שקל.

סיאט חדשה כזאת עולה פחות או יותר 150 אלף שקל, ובאמצע 2017 היה פייסליפט, לכן לא שווה לקחת את הדגם הישן אלא אם במחיר מציאה. שיקול נוסף בסיאט זה שנתיים אחריות בשנת 2017 וב2018 יש כבר אפשרות לקנות את הרכב עם שלוש שנות אחריות. קח בחשבון שמחיר של רכב חדש שמופיע במחירון, זה לא המחיר שבו נמכר הרכב, אלא לפחות 10 אלף פחות וגם ההלוואה לרכב חדש הרבה יותר אטרקטיבית מאשר לרכב משומש. אז לא בטוח אם אתה מרווחים פה את הירידת ערך כמו שתיארת את זה, אלא אם המחיר הרבה יותר נמוך מהמחירון לאותה שנה.

מבחינת ההאחזקה, אאודי מאבדת מחירון בקצב מהיר יותר מאשר הסיאט ותחזוקה יותר יקרה, אבל תחזוקה בתקופת האחריות די זהה בגלל שזה רק טיפולים.

חוץ מזה אאודי יותר כיפית בנהיגה ויותר איכותית מבפנים, אם אתה מוכן להפסיד את הירידת ערך של אאודי וגם לשלם יותר בקניה, אז קח את הA3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמת לגבי ההנחה בסיאט, היא קיימת אבל לא מגיעה ל-10,000 ש"ח גם במבצעים.

אם אתה כל כך מפחד מה-DSG אז אולי שווה לשקול את גרסת ה-1.4 של הלאון עם הגיר הידני, היא נמכרת כחדשה וגם כמשומשת במחיר שיותיר המון עודף מהתקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה משתנה בין דגם לדגם, בדגמי ה1.4 ההנחה תהיה די סטנדרטית לסגמנט הזה.

אבל אם תבדוק דגמים ספורטיבים, ה1.8, קופרה, בימי מכירות ההנחות שם די גדולות.

אותו סיפור גם באאודי ובמוו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש לי במוו סדרה 3 בחניה, הבעיה שהיא של אמא שלי והיא עם מנוע קטן נורא אז אני לא טורח לשכנע אותה, פחות מתחבר ליציבות של ההנעה האחורית, מעדיף 4x4 או קדמית, לנושא : הדגם 1.4 מחסיר המון כוח יחסית ל 1.8 אז זה לא רלוונטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט עולה משמעותית פחות מאאודי, הבדל של 50 אלף שקל.

סיאט חדשה כזאת עולה פחות או יותר 150 אלף שקל, ובאמצע 2017 היה פייסליפט, לכן לא שווה לקחת את הדגם הישן אלא אם במחיר מציאה. שיקול נוסף בסיאט זה שנתיים אחריות בשנת 2017 וב2018 יש כבר אפשרות לקנות את הרכב עם שלוש שנות אחריות. קח בחשבון שמחיר של רכב חדש שמופיע במחירון, זה לא המחיר שבו נמכר הרכב, אלא לפחות 10 אלף פחות וגם ההלוואה לרכב חדש הרבה יותר אטרקטיבית מאשר לרכב משומש. אז לא בטוח אם אתה מרווחים פה את הירידת ערך כמו שתיארת את זה, אלא אם המחיר הרבה יותר נמוך מהמחירון לאותה שנה.

מבחינת ההאחזקה, אאודי מאבדת מחירון בקצב מהיר יותר מאשר הסיאט ותחזוקה יותר יקרה, אבל תחזוקה בתקופת האחריות די זהה בגלל שזה רק טיפולים.

חוץ מזה אאודי יותר כיפית בנהיגה ויותר איכותית מבפנים, אם אתה מוכן להפסיד את הירידת ערך של אאודי וגם לשלם יותר בקניה, אז קח את הA3.

לפי מה שאתה אומר עדיף לי להוציא מהחברה סיאט לאון לאחר המתיחת פנים, וכמובן שגם את החבילה של האחריות לשלושה שנים בגלל הגיר ה "מפחיד"

אז לדעתך הירידת ערך לא תהיה שונה הרבה יחסית אם אוציא מהחברה את הסיאט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירידת ערך תהיה זהה, רכב כזה מאבד במחירון שלו כל שנה בערך 14 אלף שקל בממוצע ב3-4 שנים הראשונות.

הרווח שלך יכול להיות רק במחיר הקניה הזול.

אם אתה מוצא רכב כזה במצב חדש ב20% פחות ממה שהוא עולה בחברה אחרי הנחות(לא מחירון) וגם יש כסף זמין, אז זאת יכולה להיות עסקה טובה.

כי לדוגמא בנקים היום נותנים מימון לרכב חדש ב2.1% ריבית עד 200 אלף שקל. אם תקח רכב משומש, לא בטוח שתקבל את הריבית הזאת ואת הסכום הזה, מה שהופך את הקניה ללא משתלמת או אפילו בלתי אפשרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...