Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיריון 2006 עושה תקתוקים מההגה

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי שזו המחלה של הרכב

הלכתי למוסך מומלץ בצפון, אמר שהמסרק הגה מצויין והבעיה היא הקאפלינג(מתאם ציר) שמתאם בין המוט הגה למסרק ההגה.

המוט פורק ותוקן.

הוחלפו תפוחים ומשולשים וגרמושקות

בוצע טיפול החלפת שמן מנוע פילטר שמן ואוויר.ללא החלפת פלאגים.

כמובן שאני צריך לעשות גם פרונט בהקדם.

אז טיפול כזה, עם החלפת משולשים תורכיה לא סינים, תפוחים, גרמושקות ושיפוץ קאפלינג מוט הגה ושאר ירקות(וישרים תוסף דלק ניקוי פנסים הכל כביכול על חשבון המוסך)

עלה כולל עבודה ומעמ 2400 שח.

אשמח לקבל חוות דעת על המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר..

הבעיה נפתרה?

כי אצלי ביונדאי גטס החליפו מוטות מייצבים קטנים כאלה והפלא ופלא זה נעלם ב 300 שקלים + -

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח לי

שמן פילטר שמן פילטר אוויר 2 משולשים גרמושקות ותפוחים

ב1700 כולל עבודה ומעמ

אכן הבעיה נפתרה

על איזה מוטות מייצבים אתה מדבר? להבנתי בסיריו זה מגיע קומפלט עם המשולשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי..

רשמתי שגם אצלי ביונדאי גטס היו תיקתוקים ממש מעצבנים..

הוחלפו מוטות מיצבים והבעיה נפתרה..

לא שיערתי שאצלך זה מובנה עים המתלים כפי שאתה רושם..

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן כ 100 שח.

פילטר שמן מקורי כ 50 שח

2 משולשים כ 500 שח

תפוחים זוג כ 100 שח

גרמושקות זוג כ 50 שח.

לא יודע מה בדיוק נעשה בשיפוץ של מוט ההגה מבחינת הקופלונג. יש איזה עניין בסיריון על מסרק ההגה שמתחיל לנקוש. חיזוק מפרק מוט ההגה משתיק את הנקישות או מחליש אותם אך זה פיתרון זמני ומקווה שהמסרק שלך לא בדרך להחלפה. בכל מיקרה מכיוון שלא יודע מה נעשה בשיפוץ ואם נישלח למשפץ חיצוני אז עוד כ 900 שח עבודה על הכל עם השיפוץ יכול להישמע כמחיר סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיזוק המפרק זה משהו זמני? הוא נתן לי 5 חודשי אחריות.

מה הייתי אמור לעשות?

900 שח עבודה נשמע הזוי

המחיר הכולל וישרים ליטוש פנסים תוסף דלק וטיפול הכול כולל ממ ועבודה 2200. חשבתי שיצאתי בזול אבל אני מבין שלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב....לא יודע מה בדיוק הוא עשה עם המוט הגה והקופלונג...מה שיפץ? הוא שיפץ? שלח למישהו? 900 שח זה כולל השיפוץ אבל שוב..אולי רק חיזק משהו כמו שאמרתי. מבחינת עמידות התיקון אני מקווה שהמסרק לא בדרך כמו שאמרתי כי אם כן אז התיקון שלו ייתכן וזה משהו זמני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא שלח לתיקון ולא תיקן בעצמו.

המסרק בסדר. עוד שבוע טסט והיום עשיתי פרונט אצל בולוס ביקנעם. אדם ממש נחמד ולקח רק 170 שח והוא בדק את ההיגוי מבחינת רעשים ואמר שרואים כי החליפו משולשים ושהכל תקין. אפילו מצא לי נורת בלם אחורי שרוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...