Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידנית, חסכונית ובטיחותית, כ-65,000 לתושבת תל אביב

Protools_Operato
שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אחותי מחפשת רכב ידני בדגש גדול על בטיחות לה ולילדתה.

חסכונית לטווח הקצר והארוך גם יחד.

(שקלול צריכת דלק, טיפולים, רישוי, ירידת ערך, וכד')

תקציב: כ-65,000

בנתיים חשבה על:

* קיה פיקנטו 2018

* מאזדה 2 2016

(מעדיפה רכב עירוני קטן כל עוד מספיק בטיחותי)

נשמח לקבל ייעוץ, המלצות ורעיונות מנסיונם של השועלים בפורום.

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 2 לצערי לא נמכרת עם גיר ידני בארץ.

אוטומטית ברמת גימור דינאמיק ומעלה מספקות מערכות בטיחות.

הונדה ג'אז ידנית גם באה בחשבון ומציעה יחסית הרבה מרווח פנימי באריזה קומפקטית וציוני בטיחות טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחדדת את השאלה:

ההתלבטות היא בין מיני לסופר מיני.

נוסעת בעיקר בעיר, ופיקנטו תהיה לי מאד נוחה. השאלה היא אם היא מספיק בטיחותית.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שנכון להיום, לא.

מבחני ריסוק: 3 כוכבים בלי SAFTY PACK

https://www.euroncap.com/en/results/kia/picanto/27762

4 עם.

https://www.euroncap.com/en/results/kia/picanto/27763

האחוזי הגנה לא גבוהיים.

סתם להשוואה, מול רכב ציונים גבוהים:

https://www.euroncap.com/en/results/vw/polo/28459

טבלה של כל הרכבים הקטנים:

https://www.euroncap.com/en/ratings-rewards/latest-safety-ratings/?selectedClasses=1202&allProtocols=true&selectedMake=0&selectedMakeName=Select%20a%20make&selectedModel=0&includeFullSafetyPackage=true&includeStandardSafetyPackage=true&selectedModelName=All&selectedProtocols=30636,26061,24370,1472,5910,5931,-1,14999&allClasses=false#&allDriverAssistanceTechnologies=false&selectedDriverAssistanceTechnologies=

מה זה Safety Pack?

אני לא רואה בקיה פיקנטו הבדל ברמות הבטיחות של הדגמים השונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילת בטיחות בפיקנטו מסתכמת בבלימה אוטונומית, שאיתה הפיקנטו נמכרת בארץ.

הטויוטה אייגו מציעה גם בקרת סטייה מנתיב מקורית בניגוד לזו בהתקנה מקומית בפיקנטו.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שתמיד נהגת על ידניות אני מציע לך בחום להתנסות בנהיגה ברכב אוטומטי, יהיה לך הרבה יותר נוח ונעים לנהוג בו.

תנסי למצוא רכב עם גיר רציף ותצרוכת הדלק תהיה דומה לגיר ידני ואף טובה יותר בחלק מהמקרים (רכבים עם גיר רציף: שברולט ספארק, הונדה ג׳אז, ניסאן מיקרה, טויוטה יאריס).

הגיר האוטומטי שיש בפיקנטו הוא מיושן, רק עם 4 הילוכים. בתוך העיר הוא מספיק, מחוץ לעיר הרבה פחות והוא אכן גורע בצריכת הדלק (אבל לי באופן אישי ול- 99 אחוז מרוכשי רכבים בישראל, או שיעור קרוב לזה, גיר אוטומטי שווה כל שקל (בקילומטרז׳ ממוצע ההבדל הכספי גם לא יהיה כזה גדול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שרגיל לגיר ידני, גיר אוטומט יהיה נוח יותר בעיקר בפקקים. בנסיעה רגילה זה לא ממש יזיז לו.

לרוב הרכבים הידניים הקטנים יש רק חמישה הילוכים , בעיר זה לא משנה אבל בבין עירוני מרגישים את חיסרון ההילוך החמישי.

על חסכון של גיר רציף אני לא מתווכח, על נעימות שימוש כן ורעש נלווה בהחלט כן.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שתמיד נהגת על ידניות אני מציע לך בחום להתנסות בנהיגה ברכב אוטומטי, יהיה לך הרבה יותר נוח ונעים לנהוג בו.

תנסי למצוא רכב עם גיר רציף ותצרוכת הדלק תהיה דומה לגיר ידני ואף טובה יותר בחלק מהמקרים (רכבים עם גיר רציף: שברולט ספארק, הונדה ג׳אז, ניסאן מיקרה, טויוטה יאריס).

הגיר האוטומטי שיש בפיקנטו הוא מיושן, רק עם 4 הילוכים. בתוך העיר הוא מספיק, מחוץ לעיר הרבה פחות והוא אכן גורע בצריכת הדלק (אבל לי באופן אישי ול- 99 אחוז מרוכשי רכבים בישראל, או שיעור קרוב לזה, גיר אוטומטי שווה כל שקל (בקילומטרז׳ ממוצע ההבדל הכספי גם לא יהיה כזה גדול).

אני עברתי לנסיעה במרכז הפקוק מגיר ידני לאוטומט(בגלל אילוצי ליסינג - הרי ישראלי לא יכול לנהוג בידני) - פשוט סבל, מת לחזור לידני.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרין - אני באמת לא מבין למה אתה מתעקש לדחוף לה גיר אוטומטי. היא לא רוצה. לדעתי בצדק.

מה גם שכל הרכבים שהצעת קיימים גם בידני.

בידני לדעתי כל הואגיות (פאביה/פולו/איביזה) הן רעיון מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...