Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ידנית, חסכונית ובטיחותית, כ-65,000 לתושבת תל אביב

Protools_Operato
שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש יתרון לרכב גדול יותר(לא בכל מצב - לדוגמא וולוו ישנה וגדולה משנות ה80 תהיה פחות בטיחותית מרכב מיני מודרני).

אבל לרכב מיני יש יתרון ענק בחניות בתוך תל-אביב, אני עם רכב סופרמיני והרבה פעמים חניות כחול לבן שאני לא מצליח להיכנס אליהן רכב מיני סטייל פיקנטו משתחל בקלות פנימה - וזה משמעותי ביותר בסביבה עירונית סטייל תל אביב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש יתרון לרכב גדול יותר(לא בכל מצב - לדוגמא וולוו ישנה וגדולה משנות ה80 תהיה פחות בטיחותית מרכב מיני מודרני).

אבל לרכב מיני יש יתרון ענק בחניות בתוך תל-אביב, אני עם רכב סופרמיני והרבה פעמים חניות כחול לבן שאני לא מצליח להיכנס אליהן רכב מיני סטייל פיקנטו משתחל בקלות פנימה - וזה משמעותי ביותר בסביבה עירונית סטייל תל אביב.

אני שוברת את הראש על ההתלבטות בין חנייה נוחה מול בטיחות...

האם ההבדל בגודל בין מיני לסופר מיני הוא דרמטי מבחינת הבטיחות, או מכיוון ששתי הקטגוריות קטנות יחסית- ההבדל זניח? -כשמדובר על מכוניות עכשוויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבטיחות ותא מטען חשובים יותר מחניות.

ספר מיני ידנית כמו קליאו או איביזה יתנו שילוב טוב של בטיחות ונוחות תמרון בעיר.

נסעתי השבוע בספארק, אני אישית מרגיש ברכבים הללו כמו על אופנוע, למרות שחל שיפור עצום בקטגוריה מאז האלטו ב-2010 לפיקנטו החדשה.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן C3 בת שנה עולה 80K במחירון, אני מאמין שאפשר לסחוט מוכרים פרטיים ל75K, הרכב עם כל מערכות הבטיחות, מאוד מודרני, מרווח, וקל לחניה, ונותרו לו 4 שנות אחריות.

אם בטיחות היא שיקול משמעותי בשבילי, פיקנטו היתה יורדת מהפרק.

אפשר גם פיג'ו 208 ידנית מנוע 1.2, או סיאט איביזה, אפשר למצוא ב40K אחת שמורה, היא עונה על כל הצרכים, אבל אין בה מערכות בטיחות אקטיביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן C3 בת שנה עולה 80K במחירון, אני מאמין שאפשר לסחוט מוכרים פרטיים ל75K, הרכב עם כל מערכות הבטיחות, מאוד מודרני, מרווח, וקל לחניה, ונותרו לו 4 שנות אחריות.

אם בטיחות היא שיקול משמעותי בשבילי, פיקנטו היתה יורדת מהפרק.

אפשר גם פיג'ו 208 ידנית מנוע 1.2, או סיאט איביזה, אפשר למצוא ב40K אחת שמורה, היא עונה על כל הצרכים, אבל אין בה מערכות בטיחות אקטיביות.

על איזו סופר מיני היית חושב מבין היפניות/ קוריאניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם את רוצה דווקא יפנית אז הונדה ג'אז, בת שנתיים תעלה 75, לא ממליץ לא על הקוריאניות, ולא ממליץ לרדת לקטגוריית המיני, את משלמת בבטיחות, מרווח, תא מטען ונוחות (ואם תקני סיטרואן, ההבדל באבזור גם די גדול) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...