Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכויים לייבא סנדלי בלימה?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר מעונין לרכוש זוג סנדלי בלימה לאופנוע שלו. אין לו מושג בתחום הרכישה, עד כה עשה הכל בעצמו וכעת זו הפעם הראשונה שהוא רוכש משהו (ההוא ברחוב העליה בתל אביב כבר לא, לצערנו).

העסק הולך כך: הוא שולח את הזוג שלו, הישן והבלוי ומקבל בתמורה זוג משופץ, אולי אפילו חדש.

למה עליו להתכונן מבעוד מועד? הסכום הכספי הוא בסביבות ה- 240 ש"ח לזוג, לפני עלות המשלוח.

אני, בהיותי פושע מפורסם, הצעתי לו לבקש מהספק לרשום משהו כללי למדי, ולא לפרט או להזכיר את המילה "בלמים". מה דעתכם?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי בפורום האספנות אבל לא ידעו לעזור. שואל כאן ואם זה לא המקום - אז מחילה, ואשמח אם יעבירו לפורום המתאים:

חבר מעונין לרכוש זוג סנדלי בלימה לאופנוע הענטיקה שלו. אין לו מושג בתחום הרכישה, עד כה עשה הכל בעצמו וכעת זו הפעם הראשונה שהוא רוכש משהו (ההוא ברחוב העליה בתל אביב כבר לא, לצערנו).

העסק הולך כך: הוא שולח את הזוג שלו, הישן והבלוי ומקבל בתמורה זוג משופץ, אולי אפילו חדש.

למה עליו להתכונן מבעוד מועד? הסכום הכספי הוא בסביבות ה- 240 ש"ח לזוג, לפני עלות המשלוח. השאלה היא מה יקרה כאן בארץ, במכס.

אני, בהיותי פושע מפורסם, הצעתי לו לבקש מהספק לרשום משהו כללי למדי, ולא לפרט או להזכיר את המילה "בלמים". מה דעתכם?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדבר עם בחור בשם רביב חיאק 054-6111592.

יביא לו כל רכיב שיבקש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יזמין בדואר רגיל, גם אם בהצהרת המכס יופיע הפירוט המדוייק של התכולה, רוב הסיכויים שיגיע ללא דרישה לאישורים כלשהם.

רביב עוסק בייבוא חלקי רכב.

https://www.carsforum.co.il/vb/member.php?6183-ravivhaik

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכיבי בלימה (רכיב בטיחותי) יגיעו ללא דרישה לאישורים?

אני רציתי לשלוח לארץ סט קרבורטורים עבור האופנוע שלי, והזהירו אותי שאין סיכוי שזה יעבור חלק ושאני אצטרך אישור ממשרד התחבורה, אז חלקים בטיחותיים כן יעברו חלק? נשמע לי תמוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר רגיל (צרור, עד שני ק"ג) עובר בדיקה מדגמית בלבד, ולכן גם אם מיובא באופן חוקי למהדרין, כולל הצהרת מכס למופת, לרוב, לא יעצר. כמובן, הסיכוי קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה לשלוח לשיפוץ בחול פריט פשוט כסנדלי בלימה, יש בארץ עשרות משפצים טובים , שילך לכפיר בלמים או לדיסקל בתל אביב וישפצו לו במקצועיות.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה לשלוח לשיפוץ בחול פריט פשוט כסנדלי בלימה, יש בארץ עשרות משפצים טובים , שילך לכפיר בלמים או לדיסקל בתל אביב וישפצו לו במקצועיות.

לדעתי יש ניגוד בין כפיר (או דיסקל) לבין שיפוץ במקצועיות, ולכן שאלתי כאן.

צר לי, אני לא אמליץ לו על שני אלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על מוניר בטייבה .

נמצא למרגלות המסגד החדש - ממש אחרי מכון הרישוי .

הבחור מייבא בעצמו חומר גרמני איכותי ביותר לרפידות ומדביק באיכות גבוהה .

עשה לי את סנדלי הבלימה של הדה שבו .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע לא להזמין חדש מחול?

כך בדיוק פתחתי את השרשור הזה (לשם הענין, אין הבדל בין כניסת חדש לארץ או משופץ, השאלה היא כיצד הוא יכניס אביזר בלימה לארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"מ לקבל אישור משרד התחבורה נדרשים מסמכים והצהרה מבעל הרכב ומיבא החלק, ומהמוסך שאמור להתקין אותו, ולכן לא סביר שאמאזון עושים זאת עבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...