Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 2013 שדרוג איכות מערכת

colauti 9
שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי את הרכב הנ"ל ביום ראשון.

ליקויים שהתגלו- רמקולים מאחור עובדים חלש ולא מותקן מגבר.

ברכב הזה,הרמקולים יושבים על פח ולא על מגש כמו ברכב הקודם שלי.

יש לי את הרמקולים הישנים שפרקתי מהרכב הקודם עם מגבר וכל החיווט ועכשיו לשאלות .

מה כדאי לעשות

אמרו שלא אסתטי לקדוח בפח ולהרחיב את הרמקולים והציעו החלפת רמקולים לחזקים יותר +התקנת משהו חלופי למגבר (תחליף שעולה בסביבות ה 1600- לא זול בכלל).

או שבכל זאת כן לקדוח בפח שם,לשים את הרמקולים של פיוניר הדי טובים שלי שם+להתקין מגבר מחדש.

או..

פתרון אחר ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעזור אם תציין את הדגמים המדוייקים של הרמקולים והמגבר שברשותך.

דעתי, עזוב את הרמקולים האחוריים לנפשם.

שדרג את הקדמיים, התקן את המגבר ומצא לך איזה סאבוופר נחמד (ולא חייב להיות ענק) לשיפור הבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקדימה מה שרואים זה רק טוויטרים (אולי יש רמקולים נוספים שלא הבחנתי בהם). ומידת אחוריים נדמה לי 5/1/4 אינץ.

רמקולים שלי מרכב קודם הם מידות 6/9 והם ממש טובים.

השאלה: האם לחתוך את הפח מאחור ולהחזיר את שלי או להחליף את האחוריים הנוכחיים ל 5/1/4 חדשים בתקווה שניתן גם יהיה לחבר אליהם את המגבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת על תכונות המערכת: בUSB שלי יש תיקיית שירים וכל שבוע אני מוחק שירים ומזין שירים חדשים.

משום מה,כאשר מכניסים את ה USB עם שירים חדשים מתנגנים כל השירים כולל הישנים שכבר נמחקו מה USB עצמו.

האם תקין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...