Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע מגמגם\רועד\חנוק בין 80 ל 100 בעליות מתונות

Oded Lahav
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי טויוטה אוונסיס 2002. 280,000 ק"מ.

מנוע 2000 1az

שאני נוסע מעל 80 קמש או 2000 סל"ד (בעיקר אם הרכב בעלייה מתונה ומעלה) הרכב רועד והמנוע לא כל כך סוחב, קשה להאיץ.

שהרכב עובר 100 קמש או 3000 סלד בערך, הרכב טס ונוסע מעולה בלי רעידות או מאמץ ומגיב טוב ללחיצה על הגז ומגיע בקלות ל150 קמש.

תושבות מנוע,פלאגים, צמיגים וכיוון פרונט נעשו לאחרונה.

מה יכול להסביר את התופעה?

הרכב מגיב ככה רק בטווח המהירות הזה וכמעט ורק שהדרך בעליה מתונה או יותר.

לפי מחשב הרכב, הוא עושה באזור ה9.5 לליטר.

תודה מראש,

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונאי אומר שיש שתי בעיות,

אחת חופש בציריות קדימה שזה מה שגורם לרעידה

והשניה (פחות קשור כנראה) הוא חושד שיש סתימה בממיר הקטליטי או איפהשהו במערכת הפליטה - הפנה אותי למקום ברחובות שעוסק בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אחרי 3000 סל"ד הרכב טס ולא רועד גם בעליה תחת עומס,

אז אין כל קשר לממיר סתום, ולם לא לציריות.

האמת שזה מה שחשבתי, לפחות לגבי ציריות...אם יש חופש הייתי אמור להרגיש אותו בעוצמות שונות אבל ברוב הנסיעה...

לגבי ממיר, גם לא בטוח שזה קשור לרעידות, אבל נראה לי שיש שם בעיה

מה לדעתך יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...