Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על פאסאט 2014 1.8T

Razor1991
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חבר'ה,

אני פוזל לכיוון קניית פאסאט 2014 1.8 עם הDSG 7.

אשמח לדעת את הדברים הבאים:

- צריכת דלק אמיתית

- מחלות ידועות.

- עלות תחזוקה שוטפת.

- רמת בידוד רעשים ברכב.

יש לי כרגע ג'טה 2012 עם הDSG 7 ואני מודע לכך שיש עם הגיר קצת בעיות במיוחד ב3 הילוכים הראשונים.

אשמח לדעת אם יש פתרון לכך (במידה ויהיה גם בפאסאט) ואם זה פתרון טוב או סתם עוד איזה פלסטר עד שזה יחזור?

שבת שלום! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותם מחלות ידועות יהיו לך ברכב הזה ממה שאתה מכיר כי וואג משתמשים באותם מכלולים מכאנים וחשמלים, במיוחד בגיר (אותו DSG 7 DQ 200) כי לא השתנה שום דבר.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותם מחלות ידועות יהיו לך ברכב הזה ממה שאתה מכיר כי וואג משתמשים באותם מכלולים מכאנים וחשמלים, במיוחד בגיר (אותו DSG 7 DQ 200) כי לא השתנה שום דבר.

הרכב שאני אקנה רוב הסיכויים לא יהיה במסגרת אחריות (2013-2014). שווה להכנס להרפתקאה כזו עם הגיר?

גילוי נאות, אין לי את הג'טה הרבה זמן, בסך הכל חודש וחצי והיא עומדת רק על 30K.

איזו גירסת גיר DSG 7 נחשבת לפחות בעייתית? (אם יש כזו)

תודה על התגובה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין גרסת DSG 7 פחות בעייתית, רצו שמועות שהבעיות תוקנו ואנשים עם שנתונים של 2016 + עם קילומטרים פחות משלך החליפו מוח גיר או קלאצ'ים.

קישור: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?624230-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%95%D7%AA-

בציי מכירה שבו אני עובד הוחלף לאחרונה לסקודה ראפיד 2015 עם אותו הגיר (DSG DQ200) מכטרוניקס (מוח גיר) מעל ל5 אלף ש''ח, אם יש לך כסף מיותר אז סע ברכה ותהנה מאוטו.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...