Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב 7 מקומות מרווח עד 65000 ש"ח חסכוני בדלק

יוסף טגניה
שימו לב! השרשור הזה בן 2174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיזלים שנכנסים לך בתקציב, אין הרבה, ואלה שישנם די טחונים ודורשים יישור קו לא זול.

בנזין - יש בשפע, אבל צריכת הדלק גבוהה מאד ( 5-8 ק"מ לליטר )

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברים יקרים,

בדקתי לעומק והבנתי כי פורד גאלקסי או SMAX, אחרי מספר שנים, שניהם סובלים מתקלות גיר ומנוע, המזגן מאחרוה חלש והחשש הזה הכריע את הכף. כרגע אני מעוניין במיצובישי גרנדיס ומצאתי אחד כזה ביד 2. הוא מבקש 62000 ש"ח על שנתון 2010 יד 2 עם 97K ק"מ. עפ"י מחירון יד 2 הוא שווה לכ- 50K ש"ח לאחר שקלול. מה המחיר הריאלי לדעתכם לרכב כזה. משיחה שלי עם המוכר הוא לא מוכן להוריד מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כל כך למה להשוות - כל היתר ביד 2 מאותו השנתון עם 200 אלף קילומטרים (מן הסתם גם מבקשים עליהם 15 אלף שקלים פחות ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

בדקתי לעומק והבנתי כי פורד גאלקסי או SMAX, אחרי מספר שנים, שניהם סובלים מתקלות גיר ומנוע, המזגן מאחרוה חלש והחשש הזה הכריע את הכף. כרגע אני מעוניין במיצובישי גרנדיס ומצאתי אחד כזה ביד 2. הוא מבקש 62000 ש"ח על שנתון 2010 יד 2 עם 97K ק"מ. עפ"י מחירון יד 2 הוא שווה לכ- 50K ש"ח לאחר שקלול. מה המחיר הריאלי לדעתכם לרכב כזה. משיחה שלי עם המוכר הוא לא מוכן להוריד מחיר.

הדגם הזה מבוקש, הקילומטראז' נמוך יחסית - והמחיר בהתאם. מאחר שאתה לא רוכש את הרכב לצרכי מסחר, תעשה חישוב עם עצמך אם זה שווה לך

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין אבל אין לי במה להיאחז בנוגע לנקודת התחלה במו"מ: יד 2 מתמחר את הרכב בסביבות 50K ולוי יצחק 45K והמוכר רחוק ב - 15K ש"ח ולפי מה מחליטים איזה מחיר לשים על הרכב. גם אם הרכב מבוקש אני לא יכול לשלם לו כל מחיר שהוא מבקש ובגלל זה קיים מחירון רכב כנקודת התחלה למו"מ. בקיצור אני אבוד עצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרנדיס מאוד מבוקשת, במיוחד במגזר החרדי.

סביר שהבן אדם יודע מה יש לו ביד, ובצדק, מנסה לנצל את זה (וזה בנחה שהוא אדם פרטי ולא סוחר שזה כל תפקידו).

אתה יכול להרים אליו טלפון, לרמוז לו שהמחיר קצת גבוה ואם יש מקום לגמישות, ולפי התשובה כבר תדע.

לא יפתיע אם לפני שאתה התקשרת הוא כבר קיבל כמה טלפונים ואפילו קבע עם אנשים שיבואו לראות.

אם זה אכן המצב הוא לא יירד בשקל שהרי יש לו קונים פוטנציאליים כבר ..

אין הרבה מה לעשות חוץ מלנסות להבין מול מי את העומד דרך הטלפון ובמידה ואתה רואה אור, תיגש אליו פיזית ותראה את הרכב לא לשכוח לבצע בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאר הגרנדיס מ-2010 נעות סביב ה-200,000 ק"מ.

תנסה להעריך את החיסכון בתקלות שתקבל בגלל הק"מ הנמוך, ואת האיכות העדיפה, ותראה אם זה שווה לך את ההפרש. אם כן - תקנה את היקר. אם לא - תקנה אחת מהזולות.

אתה יכול להוריד תוסף לכרום שנקרא handz, הוא יראה לך מתי כל מודעה עלתה, עודכנה ואת היסטוריית המחיר שלה. זה יכול לעזור להבין אם המודעה תקועה כבר חצי שנה ואף אחד לא מוכן לשלם את המחיר או שהיא מלפני שבוע ועוד שניה הרכב נחטף.

הבעיה העיקרית בלקנות רכב מעל המחירון היא שהביטוח יחזיר לך רק את המחירון במקרה של תאונה. מעבר לזה, אתה קובע כמה הרכב שווה עבורך, לא חוברת נייר בהדפסה זולה.

יש רכבים, בעיקר כאלו שההיצע שלהם מוגבל והביקוש גבוה שנמכרים (הרבה) מעל המחירון. לרוב אלו רכבי ספורט, אבל אולי גם גרנדיס עם ק"מ נמוך נכנסת לקטגוריה הזו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת אם סיאט אלהמברה נכנסת בתקציב?

אם הילדים לא גדולים היא יכולה להתאים מבחינת גודל. אינני יודע איך היא מזדקנת, אולי מישהו כאן יוכל להתייחס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת אם סיאט אלהמברה נכנסת בתקציב?

אם הילדים לא גדולים היא יכולה להתאים מבחינת גודל. אינני יודע איך היא מזדקנת, אולי מישהו כאן יוכל להתייחס.

בשנים שאולי נכנסות מדובר במנוע עם המגדש הכפול שידוע כבעייתי - זאת מעבר לעובדה שהוא די נדיר במקומותינו.

ה c4 בנזין צורה חדשה - יכולה להיות בפחות מ70?

עם קילומטראז' גבוה מליסינג בהחלט כן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...