Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף או סופר מיני תקציב 45K שנתונים 2011-2014

Noy Lidani
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם שמי נוי (23,חייל משוחרר), ראשית אודה על הקדשת הזמן והעזרה , ברצוני להתייעץ לגבי החלפת הרכב שלי הרכב שלי מזה כבר שלוש שנים הינו Ford Fiesta 2011 1400 אוט' , לפרט יותר מדי על הרכב שלי כרגע אני לא אפרט מלבד זה שהרכב כרגע עומד על 178,000 ק"מ ועם עבר של השכרה אני יד 3 הרכב הוא מרב חיי ולאחרונה אני מרגיש באופן חריג את העבודה שהרכב הזה לא מספק אותי בכלל וקשה לי להתעלם מהעובדה שכרגע הוא לא מספיק לי, מכיוון שביצועי הרכב כרגע ברצפה אולי מכיוון שהרכב הזה ידוע כשוקל הרבה (אם אני לא מטעה באיזור ה1.5ט') ובנוסף שכנראה בקילומטר הזה למנוע כבר מתחיל להתפס אגב , שלא נדבר על הקיץ שבא עלינו לטובה שעם מזגן האוטו צועק לרחם עליו .

כרגע יש לי הזדמנות יפה מכירת הרכב ואני אוסיף כסף על מנת להחליף את האוטו, כמובן שמעצם הפער של הביצועים אני מתכוון לרכוש רכב כמובן משומש אך עם ביצועים בליגה קצת אחרת , התקציב : 45K - שנתונים - 2011-2014 , קילומטרג' נמוך כחלק מהעניין .

ההתלבטות הייתה בהתחלה Seat Ibiza TSi אך יש המון דברים שלא אהבתי ברכב שגרמו לי להתלבט ולעבור ל Volkswagen POLO TSI , אך לאחר בירור מעמיק ראיתי שהגולף 1.2TSI של השנים 2011 מהווה אחלה רכב לתקציב שלי וסוג של "הגשמת חלום" בנוגע לרכב פרטי ראוי למחליף של הפיאסטה שלי

רציתי לדעת ממכם האם ההמלצה שלכם בנוגע להחלפת הרכב הינה חיובים טעמי : עדיין צעיר והרכב אמור להספיק או הצעות אחרות

ורציתי לדעת האם הVOLKSWAGEN GOLF 1.2TSI 2011 הינו רכב ששווה את השדרוג , אני לא רוצה שהרכב הפרטי שלי ישאב ממנו את כל הכיס בעניין מוסכים , חלפים וכו' אבל כן אני לא רוצה לחסוך על עצמי בעניין.

שמעתי בעבר אודות אמינות המעוררת של רכב גרמני אבל אני גם שמעתי שבשנים האחרונות הגרמני שולט גם בעניין האמינות

אשמח לשמוע את דעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך קונה לפיאסטה במחיר ידוע, זה יכול להיות שדרוג נחמד. אם אין לך עדיין קונה לפיאסטה - קח בחשבון שיתכן שתקבל על הרכב פחות ממה שנראה לך שתקבל.

מה הסכום שאתה צריך להוסיף מהכיס? אם מדובר בסכום משמעותי, והרכב שלך תקין, אולי כדאי לחסוך עוד קצת ולהתקדם יותר - כי באופציה הזאת אתה נשאר עם רכב באותו גיל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אשים את זה פה

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5629637

דבר איתו , הוא בדיוק ויתר על גולף .

אבל אמינות זה לא הצד החזק של בוואגיות בשנים הללו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הההוא דן בגולף 1.6 שלא רלוונטית כאן. אכן הגיר לא חף מבעיות בשנים הרלוונטיות אבל מחירי התיקון כבר מגיעים לגבהים סבירים למדי (כ3000 ש"מ בערך במוסך מתמחה שאינו מורשה יבואן)

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אשים את זה פה

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5629637

דבר איתו , הוא בדיוק ויתר על גולף .

מה יש ״לדבר איתו״? הוא רכש גולף ויכול לשתף בחוויית השימוש לאחר תקופה משמעותית?

לא מבין מה אמור לתרום השרשור ההוא לפות״ש.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף הוא ירד מהגולף (מחפש מזדה 2 ?) מה שיוצר פה אפשרות לפות"ש לרכוש גולף בתקציב שבקש.

ידבר עם פות"ש ההוא ויקבל פרטי המוכר ואולי יסגרו עסקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך קונה לפיאסטה במחיר ידוע, זה יכול להיות שדרוג נחמד. אם אין לך עדיין קונה לפיאסטה - קח בחשבון שיתכן שתקבל על הרכב פחות ממה שנראה לך שתקבל.

מה הסכום שאתה צריך להוסיף מהכיס? אם מדובר בסכום משמעותי, והרכב שלך תקין, אולי כדאי לחסוך עוד קצת ולהתקדם יותר - כי באופציה הזאת אתה נשאר עם רכב באותו גיל.

יש לי קונה במחיר טוב שגם מכיר את הרכב , התוספת תיהיה באיזור ב15-18אלף מצידי , וכן זה סכום שמבחינתי יכול לצאת בכיף

רק רציתי לדעת האם בתקציב הנוכחי יש המלצה לרכב טוב יותר , ואם לא אז חוות דעת נוספות על הגולף יעזרו פה , מדובר על שנתון 2011tsi בנוסף אני ככל הנראה אבל באוטומט ולא הDSG אז רציתי לדעת האם בעיות הגיר הם גם באוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש שדרוג של כח במחיר סביר ועם גיר אוטומטי סטנדרטי, יתכן שהאופל אסטרה טורבו תתאים לדרישותיך,אם כי קח בחשבון שהיא לא מאד חסכונית.

בתקציב שלך תוכל למצוא 2012 או 2013.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך תוכל למצוא פאביה ידנית מהדור הנוכחי (2015) עם מנוע 1.2 tsi. תקבל רכב שאומנם פחות מאובזר, אבל חדש וחסכוני יותר.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ידני (ו-3 דלתות) זו אפשרות סבירה, מגאן קופה ידנית יכולה ממש להתאים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהגרמניות, אם אתה מחפש אוטומט בלבד, הייתי נמנע.

פיג'ו 208 מנוע 1.6 וגיר 4 הילוכים הוותיק נמצאית בתקציב שלך ויכולה להתאים.

הגשמת חלום או כמה זה שדרוג מהפיאסטה - זה אתה תגיד.

מנוע טורבו שייתן לך שדרוג משמעותי בזריזות מהפיאסטה, ועוד אוטומט פלנטרי, לרכבים סטנדרטיים זה שילוב שנכנס רק בשנתיים-שלוש האחרונות, בעיקר מההיצע של לובינסקי (צוכפתי) אבל ידרוש עלייה בתקציב, ולא בטוח שזה שווה את זה.

לעומת זאת, אם תוכל לחכות כמה חודשים, לחסוך עוד קצת, לסחוב עוד קצת עם האוטו, המחירונים ימשיכו לרדת ואתה תרוויח.

כמו שאמרו, זה ש"מצאת קונה לרכב במחיר טוב" זה מעולה בהנחה שהוא רק קונה ממך את הרכב ולא מוכר לך אחד אחר.

שכן אז, הו איכול לשחק עם המחירים לטובתו ומה שבראייה שטחית על פניו יראה משתלם, יתגלה כחרטא-ברטא בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הפסילה הגורפת של הגרמניות (שכוללת גם את האסטרה טורבו על לא עוול בכפה)

אופציה נוספת שנכנסת בתחום של 45-50 היא השברולט סוניק RS עם גיר פלנטרי ו-140 כ"ס על גוף של סופר מיני, נראה די מתאים לדרישות שלך.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לדייק, אז פיג'ו קנו את אופל לפני שנה.

אז כמו שסיאט היא גרמנייה למרות שמקורה בספרד.

סקודה היא גרמנייה למרות שמקורה בצ'כיה.

MG היא סינית למרות שמקורה בבריטניה.

אופל קיבלה שפם ארוך ומבטא כבד, למרות מקורותיה (שבכלל אבדו רחוק-רחוק אי שם עוד כשנרכשה על ידי GM האמריקאית)

סוניק אכן רכב שמשום מה קל לשכוח - אבל בהתחשב בדרישות, למעט תא נוסעים שמרגיש איכותי, יתאים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...