Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצבר בן 3 וחצי, האם הגיוני להקדים תרופה למכה ולהחליף?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רכב בן 3 וחצי עם מצבר מקורי מהיצרן. מניע בנגיע.

האם הגיוני לסוע ולהחליף אותו כדי להקדים תרופה למכה או שזה בזבוז כסף ולמשוך עד הרגע האחרון?

אני מבין שזאת שאלה של שיקול דעתי עצמאי אבל אני מתלבט מה הדבר ההגיוני לעשות.

מצד אחד הייתה לי טויטה שהחזיקה על מצבר מקורי יותר מ5 שנים מצד שני בשנים האחרונות מרבית הרכבים שאני מכיר המצבר שלהם גומר את חייו כבר אחרי שנתיים בקושי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב בן 3 וחצי עם מצבר מקורי מהיצרן. מניע בנגיע.

האם הגיוני לסוע ולהחליף אותו כדי להקדים תרופה למכה או שזה בזבוז כסף ולמשוך עד הרגע האחרון?

אני מבין שזאת שאלה של שיקול דעתי עצמאי אבל אני מתלבט מה הדבר ההגיוני לעשות.

מצד אחד הייתה לי טויטה שהחזיקה על מצבר מקורי יותר מ5 שנים מצד שני בשנים האחרונות מרבית הרכבים שאני מכיר המצבר שלהם גומר את חייו כבר אחרי שנתיים בקושי.

מצברים מקורים בדרך כלל מחזיקים כ-4-5 שנים ולפעמים גם יותר תלוי באופי השימוש ברכב.

אם אתה נמצא באיזור המרכז אתה יכול לקפוץ למוסך זיסו ולבדוק את המצבר בעזרת בודק אלקטרוני אשר בודק את מצב 'בריאות' המצבר לעומת מצבר חדש.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שכל בדיקת מצבר תראה רק את מצבו בזמן הבדיקה ולא תוכל לנבא מה אורך חייו העתידי.

ברור שאם בזמן הבדיקה התוצאה תהיה שהוא כבר חלש או נפרק מהר מדי, אז מומלץ להחליפו.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...