Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין תוכנת הניווט IGO לבין WAZE

shmulik88
שימו לב! השרשור הזה בן 2190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברגע שאתה מבצע הורדה/התקנה פעם אחת בזמן שתוכנה מסויימת בחינם תוכל לאחר מכן להוריד אותה חינם לתמיד.

זה כמו שאתה רוכש תוכנה מחשבון גוגל מסויים גם אם תחליף מכשיר ברגע שתתחבר לחשבון שלך התוכנה תהיה זמינה להורדה ללא תשלום כנ"ל לעניין מבצע זמני להורדת תוכנה בחינם, גם שהמבצע יחלוף תראה שתוכל להתקיין ללא צורך לשלם.

אם אני אעשה איפוס למכשיר זה עדיין נכון ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בודאי. עקרונית כל מה שהתקנת יותקן אוטומטית (מעשית לפעמים צריך להתקין לק מהאפליקציות ידנית).

תוכנה שהפעלתה מותנה בהקלדת סיסמא תחזור לפעול עם ההקלדה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשק מעולה גם

בשני העדכונים האחרונים של ווייז דווקא נראה שהפכה לפחות ידידותית ובטוחה לניווט.

דוגמא בשלוף -

הפסקת ניווט כעת דורשת שלוש(!) לחיצות - תפריט, לחיצה על הפסקת ניווט, אישור לחיצה על הפסקת ניווט.

לשם מה זה טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה כמה לחיצות זה דורש.. אלא אם אתה משנה מסלול באמצע נסיעה. אם כן, תעצור בצד ותתעסק עם הפלאפון. ד"א, זה 2 לחיצות. אחת על הכתור ליד החיפוש, ואחד על "עצור"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייפון 6, גרסת וויז 4.37.0.0 (הכי עדכנית בIOS)

כפתור אמצעי תחתון - עצור, זהו

מוזר. ככה או ככה זה לא משנה. כל התעסקות בפלאפון אמורה גם ככה להיות בצידי הכביש, ככה שלחיצה אחת זה דיילברייקר בין הוויז לIGO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך אתם חיים עם וויז. כל פעם שאני מנסה לנווט איתה ועל הדרך לא פונה לפי ההנחיות, היא מנווטת אותי בחזרה לפנייה האחרונה ש"פספסתי" במקום ליצור מסלול חדש. הדיווחי תנועה וה"חברתיות" זה אחלה (פרסומות פחות), אבל בתור תוכנת ניווט נטו היא נוראית.

לגבי העדכונים של המפות, לאייגו על שלל גרסותיה יוצאים 2 עדכוני מפות בשנה שאפשר להוריד אותם בחינם באתר של NAVNGO (תחת מפות למזדה). אני שנים מנווט עם גרסה ישנה יחסית של אייגו שמותקנת על יחידת ניווט ברכב (לא האפ' הדיי בינונית שלהם ואפילו לא אייגו פרימו) וברמת הניווט נטו היא הרבה יותר טובה לי מוויז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האייגו נוחה יותר לניווט עם מולטימדיה ברכב.

היתרון הגדול שלה לטעמי זה פירוט טוב יותר ויזואלית, הנחיות ברורות יותר בפניות/יציאות מכבישים במיוחד עם השילוט למעלה

ומה שיותר נחמד זה ממשק דיבור מלא.

לחיצה אחת ומשם אומרים את הכתובת, בוחרים את השורה ומתחילים ניווט . הכל בצורה קולית.

לגבי האלגוריתם של הניווט, הוא שונה מוויז ולא יהסס לקחת אותך לכבישים צדדיים אם זה יחסוך לך זמן.

מבחינת דיווחי תנועה, די דומה לוויז עם פיספוסים דומים.

סה"כ לא רע.

20180401_191207.jpg

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הדבר הטוב היחיד בוויז הוא החיפוש. בigo הוא עובד מזעזע בעוד שבוויז הוא מסונכרן עם גוגל ומוצא כל מקום ובית עסק בקלות.

לפני כמה ימים נסעתי לאילת והחלטתי לנסות את גירסת הigo החדשה שהורדתי לכבוד יום העצמאות.

פתחתי את התוכנה והקשתי בחיפוש ״כפר הצוללים״, קיבלתי 3 תוצאות לא קשורות בעליל.

עשיתי את אותו הדבר בדיוק בוויז ותוך שניה הוא הציע לי לסוע למועדון צלילה כפר הצוללים באילת.

נשארתי עם וויז.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מזה - בוויז , גם אם טעית באחת האותיות , בדרך כלל הוא מבין ומציע לך את מה שחיפשת . באיי גו - מספיק שטעית באות אחת או שאצלו היעד מופיע בשם אחר - מבחינתו מדובר במקום שלא קיים, לדוגמה - אם תחפש את קיבוץ העוגן באיי גו - מבחינתו אין מקום כזה , רק אם תרשום העגן (בלי ו ) הוא יכיר. עוד דוגמה - אם תחפש את העיר יהוד באיי גו - לא תמצא, הוא מכיר רק יהוד מונוסון (ולא משלים לך בעצמו אם רק תכתוב את המילה יהוד).

לדעתי הדבר הטוב היחיד בוויז הוא החיפוש. בigo הוא עובד מזעזע בעוד שבוויז הוא מסונכרן עם גוגל ומוצא כל מקום ובית עסק בקלות.

לפני כמה ימים נסעתי לאילת והחלטתי לנסות את גירסת הigo החדשה שהורדתי לכבוד יום העצמאות.

פתחתי את התוכנה והקשתי בחיפוש ״כפר הצוללים״, קיבלתי 3 תוצאות לא קשורות בעליל.

עשיתי את אותו הדבר בדיוק בוויז ותוך שניה הוא הציע לי לסוע למועדון צלילה כפר הצוללים באילת.

נשארתי עם וויז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה אני גם נתקל בהמון מסלולים לא טובים עם וויז.

למשל נוסע על כביש 4 לכיוון דרום, באזור חיריה וויז אומר לרדת ל 44 לכיוון חולון ואז משם לחזור חזרה ל 4.

בפועל ב 44 הרבה יותר עמוס מאשר להמשיך ב 4 רגיל, אפילו באיזור של סיירים כמעט ואין עומס, ביזבז לי סדר גודל של 6-7 דק על כלום.

ואני נתקל בזה יום יום בתקופה האחרונה, למעשה כבר כ"כ התייאשתי שאני מדליק אותו רק כדי להיות מעודכן במשטרות תאונות וכו...ומתעלם כמעט לחלוטין מכל מידי דרכים חלופיות שהוא מציע.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חסרון לוויז, לא תמיד הוא לוקח במסלול האובייקטיבי, יש לו תעדוף להעביר אותך דרך עסק שמפרסם אצלו (למשל 2 מסלולים מרחק כולל דומה, אחד יכול להיות עם פי 2-3 פניות, הוויז יקח את הנהג דרך הפחות טובה אם יש שם עסק שמפרסם באפליקציה).

כמו שמישהו כאן כבר ציין גם אחד המקרים המעצבנים, כשמפספסים פנייה ובכוח הוויז רוצה לקחת אותך מהמסלול הזה, גם אם הדרך מתארכת בקילומטרים רבים ודקות ארוכות, הדרך היחידה לא ליפול בזה, היא לעצור בצד ולבחור ידנית מסלול אחר או להתחיל ניווט חדש.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את ההגדרות בוויז שלך , יכול להיות שהוא מכוון על "הדרך הקצרה ביותר" ולא על "הדרך המהירה ביותר".

לאחרונה אני גם נתקל בהמון מסלולים לא טובים עם וויז.

למשל נוסע על כביש 4 לכיוון דרום, באזור חיריה וויז אומר לרדת ל 44 לכיוון חולון ואז משם לחזור חזרה ל 4.

בפועל ב 44 הרבה יותר עמוס מאשר להמשיך ב 4 רגיל, אפילו באיזור של סיירים כמעט ואין עומס, ביזבז לי סדר גודל של 6-7 דק על כלום.

ואני נתקל בזה יום יום בתקופה האחרונה, למעשה כבר כ"כ התייאשתי שאני מדליק אותו רק כדי להיות מעודכן במשטרות תאונות וכו...ומתעלם כמעט לחלוטין מכל מידי דרכים חלופיות שהוא מציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...