Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין תוכנת הניווט IGO לבין WAZE

shmulik88
שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

iGo עובדת בסדר על מערכות ניווט מובנות ברכב. בטלפון היא פשוט לא רלוונטית.

למה האפליקציה צריכה מקלדת משלה במקום להשתמש במקלדת המובנית? מה רע בלהיראות ולהתנהג כמו כל אפליקציה אחרת? הם עדיין תקועים בימי מכשירי הGPS הייעודיים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וייז לוקחת אותך לדרך קודמת רק כאשר היא רלוונטית. ברקע שהיא הופכת ארוכה יותר הוא מחשב מסלול מחדש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

iGo עובדת בסדר על מערכות ניווט מובנות ברכב. בטלפון היא פשוט לא רלוונטית.

למה?

אני עובד עם Igo (למעשה Primo, אין Igo לאנדרואיד) על הנייד, גם בחו"ל והוא מעולה. אני תמיד לוקח איתי מכשיר gps סיני לגיבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינתי מה הבעיות שלי עם iGo primo.

הניווט עצמו מעולה. אבל החשיבה בפיתוח עדיין מוכוונת מכשירים ייעודיים ולא טלפונים ניידים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את ההגדרות בוויז שלך , יכול להיות שהוא מכוון על "הדרך הקצרה ביותר" ולא על "הדרך המהירה ביותר".

לא, מכוון על המהירה ביותר.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה אני גם נתקל בהמון מסלולים לא טובים עם וויז.

בהנחה ואתה נוסע בשעות העומס, יש לכך הסבר מאוד פשוט. כשכל אחד היום מריץ ווייז קל מאוד לסתום גם את הדרכים החלופיות ; יש גבול כמה האלגוריתם יכול להיות מתוחכם כשהיצע הדרכים מוגבל וכמות הנהגים שעולים על הכביש עם ווייז עצום.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מזה - בוויז , גם אם טעית באחת האותיות , בדרך כלל הוא מבין ומציע לך את מה שחיפשת . באיי גו - מספיק שטעית באות אחת או שאצלו היעד מופיע בשם אחר - מבחינתו מדובר במקום שלא קיים, לדוגמה - אם תחפש את קיבוץ העוגן באיי גו - מבחינתו אין מקום כזה , רק אם תרשום העגן (בלי ו ) הוא יכיר. עוד דוגמה - אם תחפש את העיר יהוד באיי גו - לא תמצא, הוא מכיר רק יהוד מונוסון (ולא משלים לך בעצמו אם רק תכתוב את המילה יהוד).
רשמתי העוגן והעגן הוא מצא את שניהם.

הוא מצא גם כפר הצוללים.

אתם עם הגירסא שרשום חיפוש חופשי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינתי מה הבעיות שלי עם iGo primo.

הניווט עצמו מעולה. אבל החשיבה בפיתוח עדיין מוכוונת מכשירים ייעודיים ולא טלפונים ניידים.

נכון

זה אפילו לא חשיבה בפיתוח, לקחו את הגרסה של המכשירים הייעודיים ועשו לה הסבה לאנדרואיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נסעתי עם אייגו ווויז פתוחים במקביל מתל אביב לפתח תקווה. לצערי וויס למרות חיבור לאינטרנט היה לא בכיוון בכלל. הגעתי חצי שעה אחרי שבע אמר ו6 דקות אחרי וויז. נסעתי לפי וויז

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי העוגן והעגן הוא מצא את שניהם.

הוא מצא גם כפר הצוללים.

אתם עם הגירסא שרשום חיפוש חופשי?

חיובי, רשום חיפוש חופשי.

נכנסתי עכשיו ורשמתי שוב "כפר הצוללים",

מועדון הצלילה המבוקש הוא תוצאה 14 !!

הייתי צריך לגלול 2 מסכים למטה בשביל למצוא אותו.

כל התוצאות הראשונות מתייחסות לבנק הפועלים ואיזה כספומט.. מהמם.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סוגייה בהקשר לחיפוש,

בוויז ניתן לבצע חיפוש על פי אנשי קשר השמורים בטלפון. רושמים את שם איש הקשר, ואם מוזנת עבורו כתובת הוויז יודע לנווט אליו.

זה מאוד חסר לי באייגו, אני משתמש בזה המון כשאני נוסע למשהו שהפרטים שלו שמורים אצלי בפלאפון.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תתקין על המחשב BlueStacks, תתחבר לחשבון גוגל שאיתו תתכוון לעבוד בעתיד וזהו..

התקניתי BlueStacks למחשב והורדתי את התוכנה IGO.

איפה במחשב נמצא קובץ ה- APK ?

עריכה אחרונה על ידי shmulik88
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ואתה נוסע בשעות העומס, יש לכך הסבר מאוד פשוט. כשכל אחד היום מריץ ווייז קל מאוד לסתום גם את הדרכים החלופיות ; יש גבול כמה האלגוריתם יכול להיות מתוחכם כשהיצע הדרכים מוגבל וכמות הנהגים שעולים על הכביש עם ווייז עצום.

יותר מזה - הבעיה האמיתית היום עם וייז, היא שיש לה כל כך הרבה משתמשים, שהיא עצמה משפיעה משמעותית על מצב התנועה. ככל שמספר המשתמשים גדל, ההשפעה גדלה. אבל האלגוריתם עצמו לא יודע עדיין להתחשב בהשפעה שיש לו על התנועה. נוצר מצב שבו וייז לא מספיקה להתעדכן בפקקים (או שינויים בתנועה) שהיא עצמה יוצרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הפסקתי לחלוטין לעבוד עם WAZE, היכולת ניווט שלה פשוט נוראית, בשביל לדלג על פקק של דקה היא עושה סיבוב של 8 דקות.

אני לא יודע אם זה משהו שאופייני לאפליקציה או שבגלל שהיא חברתית היא לא יודעת מה קורה בדרכים ואפילו לא יודעת להבדיל בין כבישים בין עירוניים לעירוני, לא פעם ולא פעמיים בדרך לעבודה בבוקר היא רוצה לקחת אותי סיבוב טיול חוצה עכו במקום להמשיך נסיעה בקו ישר על כביש 4, כשבפועל כשאני ממשיך ישר וויז בעצמו מראה לי שקיצרתי את הזמנים ב6 דקות לפחות למרות הפקק הלא נורא בכלל שיש בעין המפרץ ושממילא הסיבוב בעכו לא מדלג על כולו.

השיא שגרם לי להעיף את האפליקציה הזו לעזזאל היא כשיצאתי לעבודה בשעה מאוחרת מהרגיל שאיני מכיר העומסים בכבישים ובטיפשותי הקשבתי לWAZE שעשה לי סיבוב הכרות באוניברסיטה, טכניון ועוד כמה רחובות שלא ידעתי בכלל שנמצאים בדרך לעבודה שלי מהסיבה הפשוטה שהם בערך בקצה השני של העיר, בשלב מסויים פשוט עצרתי בצד עברתי לגוגל מפס וחסכתי לא פחות מ15 דקות נסיעה מהמסלול הלא הגיוני בעליל של WAZE שאגב גם לאחר יציאה וכניסה מחדש לאפליקציה עדיין המליץ על המסלול ההזוי הזה.

בקיצור, כבר חודשיים עובד עם GOOGLE MAPS, החיים טובים פי 10 - כל דיווחי הפקקים של WAZE נמצאים שם ממילא, הניווט הרבה יותר הגיוני ומהיר והזמן הגעה משוער מדוייק הרבה יותר מWAZE. הדבר היחיד שחסר הוא דיווח על שוטרים ומצלמות אבל בשעות שאני נוסע יחסית עמוס וכולם ממילא עם WAZE אז למדתי לזהות מתי כולם מאיטים שיש מצלמה/שוטר בדרך ממילא אז לא צריך את זה :)

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

delat11

בדיוק על זה דיברתי, אני נתקל בזה המון וגם אני כמוך פשוט הפסקתי להסתמך עליו, וגם שהוא פועל אז נטו לצורך מצלמות ומשטרה ולא לניווט.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...