Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם איתוראן שווה את זה?

knfevg
שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי לנד קרוזר 2007 שאני מאוד אוהב. כך גם גנבי הרכב. האם הוא שווה את החיסרונות?

שמע סיפור, לפני שבוע אני קופץ למוסך לומר בוקר טוב בדרך לפגישה. אצל המוסכניק אני פוגש בחור, 'שלום שלום'. אומר לי המוסכניק, הוא דפוק כמוך. יש לו לנדקרוזר 2007 בדיוק כמו שלך, וגם הוא לא נוסע איתו ביום-יום. רק מה, שבוע שעבר, יום אחד היה לילה, מתקשרים אליו מאיתוראן ב 03:30 לפנות בוקר. "תגיד, אתה על כביש שש עכשיו? לא? תסתכל אם אתה רואה את הרכב? לא רואה? טוב, אנחנו על זה".

בוצע מעצר של הרכב על כביש 6. באו שני גנבים, עם מחשב רכב חלופי. חתכו חוטים, התחברו במקום המחשב המקורי, הניעו. אחד נוהג, והשני מפרק את הרכב על מנת לעקור את האיתוראן. נגרמו נזקים בכ - 10,000 ש"ח. אבל הרכב חזר.

אז לשאלתך - תחליט אתה אם זה טוב או רע. אם המחיר הוא 30 שח לחודש - לא פוסל בכלל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עד לא מזמן קורולה הייתה הרכב גניב מאוד, אחרי זה איביזה, ועכשיו ספורטאג'ים.

הרכבים שהכי גניבים הם אלו שמבוקשים ביותר בשוק יד-2 ואלו שחולקים איתם מכלולים.

כשמדינת ישראל מושיטה יד לכיס בעל העסק כל בוקר שהמוסכניק מדליק את האור במוסך, ישראל ישראלי הולך לג'אסר א-זרקא לתקן את הרכב בשליש מחיר, אותו לא מעניין אותו שהדלת שמרכיבים לו היא מהרכב של השכן שלו - זאת הבעיה של השכן.

הרכבים הכי גניבים הם לא אלו שהכי מבוקשים ביד 2, הם אלו שיש הכי הרבה ביקוש לחלפים שלהם בקרב אנשים שרוכשים חלפים ממקורות מפוקפקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדינה בעקיפין מעודדת את המצב:

מיסים גבוהים על חלפים - מה שגורם לאחוז גבוה מאוד לתקן בכפרים (ששם לרוב החלקים זולים עקב גנבת רכבים).

מי שנגנב לו הרכב לרוב יקנה רכב אחר במקומו - גם אם רכב משומש -המוכר כנראה יקנה חדש.

כך שהמדינה בעצם ממשיכה לצבור מיסים עבור רכבים חדשים....

חבל שכך זה עובד

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר מהעבודה שגר בצפון ת"א הייתה אוקטביה חדשה שסומנה ע"י גנבים. אחרי ניסיון גניבה שסוכל ע"י איתוראן, הגנבים השאירו דשבורד מרוסק וחלון שבור. הרכב חיכה במוסך כמעט חודש לדשבורד חדש, בנוסף הוחלפו סוויץ וחלון.

ואז אותו דבר בפעם השנייה.

בפעם השלישית רק שברו חלון כדי לבדוק את המנעול החדש (הוא קנה את המנעול הגה המסיבי של ההוא ממושב מצליח).

הוא אמר לי שבדיעבד היה מעדיף שייקחו את הרכב בניסיון הראשון.

המסקנה שלי מהסיפור שאם לא איתוראן, אז לפחות לדאוג שיהיה ברכב את המנעול של ההוא ממושב מצליח.... מה מיוחד בו, דרך אגב? אי אפשר לגנוב את הרכב עם הדבר הזה?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור אישי עם איתורן וסקודה ראפיד - בשנת 2015 נסעתי באיזור בית אריה (אני מכרמיאל) בשעות הלילה המאוחרות לחבר, התקשר אלי נציג ואמר לי איפה נמצא הרכב, הרגעתי אותו זריז שזה אני נוהג והכל בסדר, הסיפור נגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי [אאוטלנדר 2016] נקנה ב-180,000 שקל, כמה הוא שווה במחירון עכשיו אחרי שנתיים, 140,000 במקרה הטוב? למה מה קרה שאפסיד את כל הסכום הזה?

את הסכום הזה כבר הפסדת. זה מה שמשלם כל מי שרוכש רכב חדש, ולא משנה אם הוא ממשיך לנסוע איתו אחרי שהוא לא חדש- או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה שלי מהסיפור שאם לא איתוראן, אז לפחות לדאוג שיהיה ברכב את המנעול של ההוא ממושב מצליח.... מה מיוחד בו, דרך אגב? אי אפשר לגנוב את הרכב עם הדבר הזה?

נסה ותהנה. טעיתי, הוא ממושב ישרש (הזיכרון שלי לא מה שהיה פעם).

http://www.carsandals.com/46240/%D7%97%D7%95%D7%91%D7%A7-%D7%94%D7%92%D7%94-1-1-1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsandals.com/46240/%D7%97%D7%95%D7%91%D7%A7-%D7%94%D7%92%D7%94-1-1-1

נראה לך מישהו יסחב את הדבר הזה אתו לכל מקום וירכיב ויפרק כל פעם שחונה/מניע?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך מישהו יסחב את הדבר הזה אתו לכל מקום וירכיב ויפרק כל פעם שחונה/מניע?!

ועוד איך יסחב, אם הרכב בסכנת גניבה. יש לי חבר עם דיפנדר 1996 (!) שמתקין/מסיר את המנעול הזה בכל נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הפוינטר נמצא רק בשביל הביטחון של הבן שלי שנוהג ברכב. מדובר בi20 ידנית והמע' הותקנה ללא חיוב ע"י היבואן. לאחרונה אירעה תאונה באזור מגורי בה רכב התגלגל לואדי סמוך לכביש ורק כעבור מס' שעות של חיפושים נמצא הרכב הפוך ובתוכו הנהג במצב קשה. מע' איתור הייתה מסייעת רבות במקרה כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הסכום הזה כבר הפסדת. זה מה שמשלם כל מי שרוכש רכב חדש, ולא משנה אם הוא ממשיך לנסוע איתו אחרי שהוא לא חדש- או לא.

כל עוד לא מכרתי, לא הפסדתי. אני נהנה גם עכשיו מרכב חדש שאני היחיד שנהגתי עליו מהרגע שהוא יצא מהחברה, ומבחינתי זה שווה את הכסף ששילמתי עליו.

אבל כשמביאים לי עכשיו את השווי שלו, שאני מקסימום יכול להשיג איתו רכב יד שניה שלא השקיעו עליו רבע ממה שהשקעתי, והוא חתול בשק שאולי עבר התעללות קשה, מבחינתי זה הפסד גדול.

ולכן תמיד יהיה פער גדול בין מה שיש לי לבין מה שאני יכול לקנות, וזה חוץ מהעוגמת נפש והטירטור האדיר של קניית רכב יד שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלי זה לא עזר. פעמיים גנבו לי רכבים. פעמיים פרקו את האיתוראן ואני הודעתי להם על הגניבה.

שלא לדבר על זה שהמערכות מותקנות בדיוק באותם מיקומים קבועים אז הגנבים כבר יודעים איפה לחפש ומה לפרק. סתם הוצאה מיותרת שחברת הביטוח מגלגלת עלינו.

אם חברת הביטוח לא הייתה מחייבת אותך, חברות האיתור היו עושות הרבה יותר לשכלל את המערכות שלהן, לבצע התקנות מגוונות יותר, לקחת בחשבון את מיקום הרכב (חניון תת קרקעי וכו) וכמובן להיות יותר תחרותיות מבחינת המחיר.

כל אחד יעשה הישר בעיניו, אין אכיפה, אין ענישה ורכב שרוצים לקחת.. בסוף יקחו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה לא התקנת את המנעול הגה ההוא שאף אחד לא יכול להתמודד איתו?

נשמע שיש לך רכב מבוקש מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד איך יסחב, אם הרכב בסכנת גניבה. יש לי חבר עם דיפנדר 1996 (!) שמתקין/מסיר את המנעול הזה בכל נסיעה.

אני מסיר את הכובע בפני החבר שלך. לי אישית עדיין לא יצא לראות את המנעול הזה על הכביש, וגם זה אומר משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...