Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם איתוראן שווה את זה?

knfevg
שימו לב! השרשור הזה בן 2182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולמה לא התקנת את המנעול הגה ההוא שאף אחד לא יכול להתמודד איתו?

נשמע שיש לך רכב מבוקש מאוד.

היה מדובר בגולף GTI.

המנעול הגה המדובר לא רלוונטי לרכב שמשתמשים בו ביומיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^

ועוד איך רלוונטי, השאלה היא מה רמת הסיכון וכמה אתה מוכן להסתכן.

כשהייתי אופנוען, סחבתי שרשרת ששקלה כמו מנעול ההגה הזה, מנעול דיסק וגם כיסוי- הכל בשביל לגרום לגנב פוטנציאלי לעבור לאופנוע הבא (כי מי שירצה באמת- שום דבר לא יעצור אותו). ואתה מבין שהשתמשתי באופנוע יום יום. כלומר- לפחות פעמיים ביום הייתי צריך לבצע טקס שלם סביב המיגונים הללו.

בזמני זה היה שווה לי (ואולי השתלם, אין לי דרך לדעת אם גנבים החליטו לוותר על האופנוע שלי בחיפושיהם אחרי קורבן גניבה), כמו שלחבר שלי עם הדיפנדר משתלם להשתמש במנעול ההגה הנ"ל.

האם לך או לפות"ש משתלם? רק אתם יכולים לענות על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על כל התגובות. דבר אחד לא הבנתי - יש מה ללכת למרכז השירות של איתוראן מדי כמה זמן לבדוק שהכל עובד?

יבגני

בחו"ל: Audi Q7 3.0 TFSI 2014, ו- Porsche Cayman S 2013

בארץ: מחפש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשר פעם בשנה בשביל הקטע לפויינטר, שאול אותה איפה האוטו כשאני לידו וזהו.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איתוראן ברכב. עברו שנתיים , התקשרו מאיתוראן - תקופת אחריות הסתיימה , תרצה לבטח? סירבתי בנימוס.

אחרי 4 חודשים מתקשרים מאיתוראן - ההתקן לא תקין, תיגש להחליף.

זה צירוף מקרים? באמת משהו יכול להתקלקל שם? שווה לבדוק בפוינטר?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם 35 ש"ח לחודש על איתוראן מלא, נראה לי מחיר סבבה והוגן. יש אפליקציה של איתוראן שמאתרת בכל רגע איפה הרכב נמצא,

האפליקציה עובדת עם כל התקן שלהם? או שדרוש משהו יקר שהם התקינו? (כפול,רדום,וכל השאר)

לי יש רק סייב אאל"ט

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

35 ש"ח לאיתוראן זה זול, אני משלם בערך כפול (כולל אחריות לתיקונים שעולה משהו כמו 12-13 ש"ח לחודש) .... מעניין מה הסיבה להבדל.

לגבי תשלום האחרית : ברכב הקודם היה לי פויינטר שהתקלקל לאחר כמה שנים והתקלה התבטאה בזה שהוא התחיל לפרק מצברים. אחרי שנה בה הוחלפו 3 מצברים, למרבה המזל הביטוח הסיר את הדרישה לפויינטר ועקרתי את הסרטן הזה מהרכב . (שילמתי איזה 300 ש"ח למתקין מורשה)

אם הביטוח לא היה מוותר- הייתי צריך התקין מערכת חדשה על חשבוני שזה לא זול..

ברכב הנוכחי יש איתוראן ולפני כחודשיים הפסיק לעבוד, לאחר שקיבלתי מכתב מאיתוראן ומחברת הביטוח שהחל מתאריך מסויים הרכב לא מבוטח יותר אם אני לא מתקן, ניגשתי למתקין מורשה והוחלפה לי המערכת החדשה ללא עלות . בזכות זה ששילמתי ביטוח.

אגב, גם כאן הביטוח כבר לא דורש איתוראן אבל דורש במקומו קודן עם עלוקה ועוד כמה שטויות , החלטתי שאני לא מוכן להתקנות מקומיות נוספות ברכב ומעדיף לשלם מנוי חודשי לאיתוראן מה עוד שערכו הריאלי של הרכב גבוה מהותית מהמחירון.

יש פה הימור מסויים בשורה התחתונה, לדעתי לאור המחיר הנמוך כן כדאי לבטח את המערכת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...