Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלפון LG G4 בכל עליה מבצע אופטימיזציה במשך 10 דקות

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 2118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השנקל שלי לגבי הסוללות:

ראשית, אפשרי בהחלט לייצר סוללות ליטיום איכותיות השומרות על הקיבול שלהם גם לאחרי אלפי פריקות-טעינות ומספר לא מבוטל של שנים. לראייה - ביצעתי בדיקת מעבדה (סתם כי יש לי גישה לציוד) על סוללת הנייד שלי (Oppo Find 7a) לאחר שימוש של שלוש שנים.

קיבלתי תוצאה של קיבול 102% לעומת הנפח המוצהר. ז"א, היא "השתפרה".

לא באמת... כנראה שמלכחתילה היא הכילה קיבול גדול מהמוצהר ע"י היצרן. אך עדיין, זו התוצאה. אם יהיה ביקוש אוכל להעלות לכאן את הדו"ח.

ושימו לב - מדובר על סוללה שבמשך שנים נטענה בטכנולוגיית VOOC עם זרם של 5 אמפר.

מה כן? במשך ה 3 שנים אפשר לספור על יד אחד את הפעמים שהמכשיר נפרק בגלל עוצמת סוללה נמוכה, ובכללי השתדלתי שהסוללה לא תתרוקן מתחת ל 20 אחוז ולא תתמלא מעל 80 אחוז. זהו הטווח היציב וה"בריא" ביותר עבור סוללות מסוג זה.

דבר נוסף, גם במידה והחומרה טובה ואיכותית כמו במקרה של המכשיר הנ"ל, חוסר העדכונים זה מה שגרם לי לבסוף להחליף לאחד חדש לאחר קרוב ל 4 שנים של שירות (במאמר מוסגר, מדובר במכשיר סיני שהיה בזמנו דיי עלום שם ואני יכול לאמר בפה מלא שזה המכשיר הכי טוב שהחזקתי מימיי מאז ימי הנוקיה 6120i העליזים.)הוא תקוע על אנדרואיד לוליפופ 5 וחוץ מזה שהיא מלאה באגים, אפליקציות מתחילות להודיע רשמית שאין תמיכה במערכת כל כך ישנה.

החומרה טובה עדיין, ולא חייבים לזרוק. תמיד אפשר להחליף לחדש לפני שהקודם יתפגר סופית ואז לעשות לו הסבה לטלפון מגירה שאפשר לקחת לטיולי שטח\ים\שיפוצים ובשאר הזמן ישמש כמכשיר גיבוי במקום הכמה שקלים שתקבל עליו ביד שניה.

עריכה אחרונה על ידי Muzic4Ever

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השנקל שלי לגבי הסוללות:

ראשית, אפשרי בהחלט לייצר סוללות ליטיום איכותיות השומרות על הקיבול שלהם גם לאחרי אלפי פריקות-טעינות ומספר לא מבוטל של שנים. לראייה - ביצעתי בדיקת מעבדה (סתם כי יש לי גישה לציוד) על סוללת הנייד שלי (Oppo Find 7a) לאחר שימוש של שלוש שנים.

קיבלתי תוצאה של קיבול 102% לעומת הנפח המוצהר. ז"א, היא "השתפרה".

לא באמת... כנראה שמלכחתילה היא הכילה קיבול גדול מהמוצהר ע"י היצרן. אך עדיין, זו התוצאה. אם יהיה ביקוש אוכל להעלות לכאן את הדו"ח.

ושימו לב - מדובר על סוללה שבמשך שנים נטענה בטכנולוגיית VOOC עם זרם של 5 אמפר.

מה כן? במשך ה 3 שנים אפשר לספור על יד אחד את הפעמים שהמכשיר נפרק בגלל עוצמת סוללה נמוכה, ובכללי השתדלתי שהסוללה לא תתרוקן מתחת ל 20 אחוז ולא תתמלא מעל 80 אחוז. זהו הטווח היציב וה"בריא" ביותר עבור סוללות מסוג זה.

דבר נוסף, גם במידה והחומרה טובה ואיכותית כמו במקרה של המכשיר הנ"ל, חוסר העדכונים זה מה שגרם לי לבסוף להחליף לאחד חדש לאחר קרוב ל 4 שנים של שירות (במאמר מוסגר, מדובר במכשיר סיני שהיה בזמנו דיי עלום שם ואני יכול לאמר בפה מלא שזה המכשיר הכי טוב שהחזקתי מימיי מאז ימי הנוקיה 6120i העליזים.)הוא תקוע על אנדרואיד לוליפופ 5 וחוץ מזה שהיא מלאה באגים, אפליקציות מתחילות להודיע רשמית שאין תמיכה במערכת כל כך ישנה.

החומרה טובה עדיין, ולא חייבים לזרוק. תמיד אפשר להחליף לחדש לפני שהקודם יתפגר סופית ואז לעשות לו הסבה לטלפון מגירה שאפשר לקחת לטיולי שטח\ים\שיפוצים ובשאר הזמן ישמש כמכשיר גיבוי במקום הכמה שקלים שתקבל עליו ביד שניה.

פשוט צורבים רום מעודכן יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרוב זה אכן פשוט. הבעיה שרוב הפיצ'רים המעולים של המכשיר לא קיימים ברומים צד שלישי.

דברים כמו אפליקציית המצלמה של COS

MaxxAudio

screen off gestures

ועוד כמה דברים שהפכו את המכשיר למה שהוא.

אפילו ברום הרשמי שאני משתמש בו היום המבוסס על AOSP 5.1.1 חסר הרבה מהפונקציות השימושיות של הרום המקורי Colors OS.

בקיצור, זה לא זה. וחבל.

בוא נניח שהיה אפשר להתקין עליו למשל Colors OS 5 המבוסס על אנדרואיד 8.1 היה אפשר להמשיך עם המכשיר בכיף עוד שנתיים לפחות.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להעיד שכל גרסה של LINEAGE OS על נקסוס 7 (2013) גם אנדרואיד 7 וגם 8 פשוט לא עובדים על המכשיר. מותקן, וקורס.

אני חובב את הרומים עוד בימי CM. אבל אחרי מקרה נקסוס 7 (ראבק, זה נקסוס), לא אשים יותר רום לא רשמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף כבר לזרוק את הטלפון לפח ולא להתעסק עם הדברים האלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי פה כבר, יש אנשים שזה בכייף שלהם להתעסק.

מי שלא רוצה להתעסק, לא יתקין רום לא מקורי, לא יחליף שקע טעינה, לא יחליף רמקול. אפילו סוללה לא יחליף. בגליץ' הראשון יזרוק את המכשיר ויקנה חדש.

אבל יש אנשים שדווקא אין להם בעיה להתעסק. האינטרנט מלא במדריכים לכל דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתקן זה משהו אחד, ואת זה אני עושה בשמחה.

אבל להחליף לרום לא מקורי רק ייצור בעיות חדשות. בזמנו הייתי מתעסק בזה המון, עד שהגעתי למסקנה שהרום הכי יציב שיכול להיות זה הרום המקורי שבא עם המכשיר מהיצרן, גם אם הוא נראה כבד ומלא bloatware.

שלא לדבר על זה שאתה נותן הרשאות רוט למכשיר לאנשים לא ברורים.

מקורי זה הכי, אחי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עידכון לאחר כ 3 שבועות שימוש ב Me במקום Truecaller.

בגדול Me מזהה את רוב שיחות הספאם אבל לא מנתקת את השיחה כמו ש Truecaller עושה. אולי זה פיצ'ר שקיים ב Me רק בגירסת ה Pro שעולה 5.90 בחודש. לא נסיתי.

ושנית, בסיס נתונים שלה יותר קטן. על מספר שמוציא שיחות ספאם ממוצע ב Truecaller יכולים להיות 100-200 דיווחים, ב Me רק 15-20 דיווחים.

מבחינת זיהוי אנשים רגילים שלא בספר טלפונים - עובדת בסדר גמור, מזהה את כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל שיאומי עולה 600 שקל ומשמעותי יותר טוב מlg g4

Sent from my MI 5 using Tapatalk

הנה מונח אצלי על השלוחן שיואמי Me A1 שנקנה לפני כמה ימים ליד LG G4 שעדיין עובד תקין ואני ממשיך להשתמש בו.

אז לא, לא מסכים עם הקביעה הנ"ל. טלפון "דגל" מלפני 3 שנים עדיין עדיף על טלפון Low cost חדש. באיכות המסך, בתחושה הכללית, בכמות הפיצ'רים ואפילו זמני תגובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי לחלוק עליך, המסך של השיאומי בהיר יותר בשמש, המעבד 625 מול ה 808 הרבה יותר מהיר, פחות מתחמם וצריכת האנרגיה שלו עולם אחר, בנוגע למצלמה, אתה צודק, אבל גם לזה יש פתרון, קח note 3,מצלמה מעולה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השוואתי נתונים, זו התרשמות שלי מכמה דקות שהתעסקתי איתם כשהם שניהם אצלי אחד ליד השני.

בכל מקרה אין פה איזה נוק אוט רציני שיגרום לך להרגיש התקדמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השוואתי נתונים, זו התרשמות שלי מכמה דקות שהתעסקתי איתם כשהם שניהם אצלי אחד ליד השני.

בכל מקרה אין פה איזה נוק אוט רציני שיגרום לך להרגיש התקדמות.

בשביל לאבחן ביצועים אתה צריך לאפס את שניהם ל-Factory Settings

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...