Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלפון LG G4 בכל עליה מבצע אופטימיזציה במשך 10 דקות

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 2090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיין הרבה אנשים משתמשים בטלפון למטרה שלשמה הוא נוצר, להיות טלפון, לא תמיד שדרוג טלפון הוא מוצדק, אנשים קונים טלפונים מטורפים סתם בשביל לגלוש בפייסבוק, אז לא חייב לרוץ ולשדרג כל שנה,

וגם אם משדרגים אז תכלס רוב האנשים לא צריכים טלפון היי-אנד, טלפונים ב400 שקל היום מציעים עסקת חבילה מצויינת למשתמש הממוצע+, הרי אחרי שנה וקצת גם ככה הסוללה מתחילה לנפנף לשלום והשידרוג קרב ובא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדיין הרבה אנשים משתמשים בטלפון למטרה שלשמה הוא נוצר, להיות טלפון, לא תמיד שדרוג טלפון הוא מוצדק, אנשים קונים טלפונים מטורפים סתם בשביל לגלוש בפייסבוק, אז לא חייב לרוץ ולשדרג כל שנה,

אני משתמש בטלפון ממש לא רק לשיחות אלא פחות או יותר בכל דבר שהטלפון מאפשר.

עדיין לא רואה איזה בעיה קריטית עם ביצועים של G4, מותקן אצלי כרטיס זיכרון 64GB בנוסף ל 32GB הפנימיים שיש לו.

חיסרון משמעותי אחד: מיקוד איטי של המצלמה בתנאי תאורה גרועים. חיסרון נוסף, הוא צריך קירור של המזגן עליו כשמשתמשים בניווט במזג אוויר חם.

לפני כן היה לי LG G3 Beat שזה מכשיר עגלה שבאמת לא מספיק לשום דבר ולפניו היו איזה 2-3 סאנסונגים גאלקסי S2, שזה מכשיר מעולה לזמנו, נשארתי איתו הרבה שנים ואפילו בשלב כלשהו הרכבתי משניים לא תקינים אחד תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בטלפון ממש לא רק לשיחות אלא פחות או יותר בכל דבר שהטלפון מאפשר.

עדיין לא רואה איזה בעיה קריטית עם ביצועים של G4, מותקן אצלי כרטיס זיכרון 64GB בנוסף ל 32GB הפנימיים שיש לו.

חיסרון משמעותי אחד: מיקוד איטי של המצלמה בתנאי תאורה גרועים. חיסרון נוסף, הוא צריך קירור של המזגן עליו כשמשתמשים בניווט במזג אוויר חם.

לפני כן היה לי LG G3 Beat שזה מכשיר עגלה שבאמת לא מספיק לשום דבר ולפניו היו איזה 2-3 סאנסונגים גאלקסי S2, שזה מכשיר מעולה לזמנו, נשארתי איתו הרבה שנים ואפילו בשלב כלשהו הרכבתי משניים לא תקינים אחד תקין.

זה לא היה מכוון אלייך אישית אלא לאלה שאמרו לך לרוץ לשדרג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מצריכת סוללה, והתקלה שהייתה עם הלוחות אם שלהם, הG4 עובד בסדר גמור.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה את בעיית האיתחול. תודה על הזיהוי של מקור הבעיה, הסרתי את trucaller.

אחרי כשנתיים וחצי עם G4:

- לוח אם ששבק חיים הוחלף במסגרת אחריות, ע"י טכנאי שהגיע עד אלי לעבודה

- הטלפון מתחמם ויוצא מכלל שימוש, בקיץ, בזמן ניווט עם וויז+טעינה. חייב להיות קרוב למזגן.

- 15% סוללה הוא למעשה האפס החדש. כשמגיע ל15%, מע' הפעלה יוצאת מכלל שימוש עד לטעינה. יש לי 2 סוללות מקוריות ובשתיהן זה קורה.

- יש צריבות על המסך של כל מני אייקונים ואפליקציות.

מעבר לזה עדיין לא מוצא סיבה להשקיע בטלפון חדש... 8)

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית הצריבות על המסך קיימת גם בדגמים החדשים יותר של LG. יש לי את זה בV20.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- 15% סוללה הוא למעשה האפס החדש. כשמגיע ל15%, מע' הפעלה יוצאת מכלל שימוש עד לטעינה. יש לי 2 סוללות מקוריות ובשתיהן זה קורה.

קורה גם אצלי בשתי הסוללות אבל זה לא קרה כשהסוללות היו חדשות. וגם אחרי שנה של שימיש זה לא קרה, רק בחודשים האחרונים התחיל.

כאמור הזמנתי סוללה חדשה, מקווה שזה רק בעיה של בלאי הסוללות.

לא הוחלף אצלי לוח אם ואין צריבות על המסך. אני משתמש בטלפון די הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי את הLG G4 לפני כשנתיים ב1600 עם 2 סוללות.

מאוד מרוצה מהמכשיר, אני זקוק למסך האיכותי כי אני קורא הרבה.

זמני התגובה שלו מאוד טובים למעט צילום, לפחות איכות המצלמה טובה.

אחרי שנה רכשתי מכשיר נוסף לאשתי.

החיסרון העיקרי הוא משך זמן השימוש בסוללה.

אני מתחבר הרבה לfast charge בבית וברכב. ואם אין נגישות למקור מתח, מחליף סוללה באמצע היום.

לאחרונה ביצועי 2 הסוללות ירדו ואכן אני נתקל בריסטרטים כשיורד מתחת ל20%.

החלפתי לסוללה הרזרבית של אשתי וחל שיפור קל.

גם אני נתקלתי בתופעה של התחממות וכיבוי במהלך ניווט עם טעינה, אבל זה קורה לעיתים רחוקות כשאני נוהג במכוניות זרות.

גם אני חושש שסופו של המכשיר יגיע בקרוב, בגלל ריסטרטים עצמיים (עדיין לא רבים) ואני לא שמח מזה.

סוללה מתפרקת ומסך גדול ברזולוציה גבוהה הם תנאי סף בשבילי. כרגע נראה שהאופציות הן V20, וזהו בערך.

לא אחליף עד שלא תהיה ברירה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין עוד בעיה במכשיר שלי, שקע הטעינה לא תופס טוב את המחבר USB וצריך להנדס תנוחות לטלפון כך שיטען (החלפתי כבר כמה כבלי USB).

הבוקר התעוררתי שכנראה לא הקפדתי על תנוחת טעינה אתמול בלילה ולכן הסוללה היתה ריקה, למרות שלכאורה היה מחובר למטען.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה כבל טעינה תוצרת rampow. ייפתור את הבעיה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה באמת משנה, כל עוד הסוללה מקורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...