Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחליף ל iron x ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שנים מחפש מוצר שיחליף לי את הפלסטלינה (כן את הכפפה כמובן) 2018 ועוד לא מצאתי תחליף....

למרות שהמליצו פה כמה פעמים שiron x כן יכול להחליף פלסטלינה אם נניח נשתמש בו כל חודשיים, כשהרכב שטוף תדיר ונקי יחסית, אני מוכן לנסות אבל הבנתי שכמעט חצי ליטר הולך על הרכב לשימוש כזה, ככה שיש פה גם את עניין המחיר הגבוה

אני אשקול ליישם כנראה בחודש שממש לא יהיה לי זמן, אבל יש גם את העניין שחובה לייבש את הרכב לפני, שזה גם זמן

ואם לא לייבש אז יש את האיירון בצורת שמפו snow foam שהוא לא חזק כמו הרגיל, קיצור אני מחפש עדיין את ה"בשורה"

מעניין מניין תגיע

מי שטען את זה כנראה מעולם לא השתמש ב IronX

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה כיוונת את דבריך? לזה שהוא כן מתאים/ לא מתאים כתחליף לפלסטלינה

הכמות פר שימוש/ יבוש הרכב לפני?

אשמח להחכים

לזה שהוא לא תחליף מלא לפלסטלינה.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי נזכה לראות חנות אינטרנטית עם המוצרים שלך?

חברה שבונה אתרים ומתרגמת משפה גרמנית לעיברית כבר שנה עושים. פעם זה חולה פעם מתרגם בחו"ל. בכל מקרה עד סוף מאי יצא לאויר תודה שבוע טוב לכולם.(בסטודיו יש לי הכל ועושה לכולם הדרכה והדגמה)

מי שרוכש מעל 1000ש חומרים מכל סוג ואו אביזרים אז נותן להם מקום אצלי בסטודיו חינם לעבודה עם לימוד והדגמה בפועל.

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה שבונה אתרים ומתרגמת משפה גרמנית לעיברית כבר שנה עושים....פעם זה חולה פעם מתרגם בחו"ל....בכל מקרה עד סוף מאי יצא לאויר...תודה שבוע טוב לכולם.(בסטודיו יש לי הכל ועושה לכולם הדרכה והדגמה)

מי שרוכש מעל 1000ש חומרים מכל סוג ואו אביזרים אז נותן להם מקום אצלי בסטודיו חינם לעבודה עם לימוד והדגמה בפועל.

יעקב

יהיה גם שירות משלוחים דרכך ?

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה שבונה אתרים ומתרגמת משפה גרמנית לעיברית כבר שנה עושים....פעם זה חולה פעם מתרגם בחו"ל....בכל מקרה עד סוף מאי יצא לאויר...תודה שבוע טוב לכולם.(בסטודיו יש לי הכל ועושה לכולם הדרכה והדגמה)

יעקב

יעקב,למה לתרגם מגרמנית?

כל החומר הכתוב של שול,ננולקס,יש גם באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר יהיי כולל הוראות שימוש וזה לא קיים באנגלית,מי שמעוניין לראות יכול לבקר אצלי

כן כולל משלוחים ואחריות מלאה על כל חומרים ואביזרים כמו תמיד

בהצלחה לכולם,יעקב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,משלוח רגיל חינם,משלוח מדלת לדלת תוך 48 שעות לפי עלות הדואר.

יעקב

אם אתה עושה משלוחים חינם בדואר רגיל אתה הולך לשבור את השוק לדעתי וליצור תחרות מטורפת , שזה מעולה!

בכל שאר החנויות לוקחים משלוח די יקר וזה מונע מהמון אנשים לבצע הזמנה .

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עושה משלוחים חינם בדואר רגיל אתה הולך לשבור את השוק לדעתי וליצור תחרות מטורפת , שזה מעולה!

בכל שאר החנויות לוקחים משלוח די יקר וזה מונע מהמון אנשים לבצע הזמנה .

לא מחפש לשבור אף אחד ולא לעשות שום מלחמות,כל אחד ומוצרים שלו וכל אחד למה שהוא רגיל ומרוצה.

עובד עם הרבה חנויות וחבר של כולם.

בהצלחה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר האיכותי ביותר לפירוק זיהום מבוסס מתכת מנסיוני הוא BILT HAMBER KOROSSOL

יש עוד כאלה חומרים טובים אבל זה ממש בולט באיכות שלו.

יפה!, אהבתי את העובדה שאתה מכיר את BILT. אכן המוצר שלהם איכותי מאוד, אבל באותה איכות יש חומרים זולים יותר. (דרך אגב, אני מתחיל לייצג אותם בארץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה!, אהבתי את העובדה שאתה מכיר את BILT. אכן המוצר שלהם איכותי מאוד, אבל באותה איכות יש חומרים זולים יותר. (דרך אגב, אני מתחיל לייצג אותם בארץ)
נשמח לשמוע על איזה חומרים מדובר.

הקורוסול 1 ליטר באיביי כולל משלוח עולה 115 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מתאים לצבע הרכב?

אני שואל כי באתר שלהם מופיע מוצר בשם Reactive rust remover כמוצר לטיפול במזהמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...