Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחליף ל iron x ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, רציתי לרכוש ironx בארץ ולא הצלחתי למצוא.

באיביי המחיר הוא באזור ה 100 ש"ח ל 500 מ"ל.

השימוש שלי יהיה על צבע הרכב לפני הפלסטלינה.

לאחר צפייה בסרטונים ביוטיוב ראיתי שהמון אנשים משתמשים בחומר לניקוי גלגלים כמו שהם משתמשים ב Ironx על צבע הרכב.

בתכלס שניהם הופכים לצבע הסגול הזה, והיעוד של שניהם לשחרר לכלוך מבוסס מתכת מהגלגל.

השאלה שלי האם זה בטוח ואפשרי להשתמש בחומר כזה על צבע הרכב? כגון החומר של סונקס לניקוי גלגלים?

במידה ולא מומלץ בכלל, ואפנה לרכישת האירון איקס באיבי, לקנות את הריח לימון או דובדבן? הבנתי שהדובדבן בעל ריח חזק מאוד של ביצים מקולקלות.

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הסונקס לא מתאים לשימוש על צבע הרכב.

ריח הלימון פחות יזעזע את חוש הריח שלך.

ניתן להשיג בארץ IronX אצל PDR+ בפתח תקווה או מוצרים מקבילים מחברות מובילות אצל יעקב אלטר, גם הוא יושב בפתח תקווה.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! האם לדעתך סביב ה 100 ש"ח זה מחיר טוב?

אני מעדיף להזמין מאיביי כי פתח תקווה רחוק לי..

זה המוצר שמתאים לשימוש על פח הרכב נכון ?

https://www.ebay.com/itm/CarPro-Car-Pro-Iron-X-IronX-Remover-500-ml-Paint-Surface-Cleaner-Brake-LEMON/323209921009?hash=item4b40d001f1:g:FT4AAOSwhVxaDJ7S

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, וגם לג'אנטים ( למרות שזה בזבוז להשתמש בו לניקוי על בסיס שבועי ).

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר האיכותי ביותר לפירוק זיהום מבוסס מתכת מנסיוני הוא BILT HAMBER KOROSSOL

יש עוד כאלה חומרים טובים אבל זה ממש בולט באיכות שלו.

יש עליו ביקורות טובות, אבל שיש לך מוצרים מחברות כמו ננולקס, שול, אנג'לווקס וקארפרו אני לא רואה צורך לחפש יותר מדי.

יש משלוח לארץ של הקורוסול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אתר מבצע שילוח נורמלי לישראל ? באיביי אזל המלאי לריח הלימון ומי שכן מוכר את הריח לימון מבקש יותר מידי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עליו ביקורות טובות, אבל שיש לך מוצרים מחברות כמו ננולקס, שול, אנג'לווקס וקארפרו אני לא רואה צורך לחפש יותר מדי.

יש משלוח לארץ של הקורוסול?

האנגל וקס לא מוצלח במיוחד,הננולקס בסדר אבל מאד יקר,לשול למיטב זכרוני יש רק את הRIM7 והוא יקר מאד.

אני קונה את הקורוסול דרך אי ביי בדרך כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה עכשיו שיש את הקורוסול בדיטיילקלין, מחיר 1 ליטר יוצא בערך 11 פאונד שזה משתלם מאוד.

עריכה אחרונה על ידי sagiarye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האנגל וקס לא מוצלח במיוחד,הננולקס בסדר אבל מאד יקר,לשול למיטב זכרוני יש רק את הRIM7 והוא יקר מאד.

אני קונה את הקורוסול דרך אי ביי בדרך כלל.

לא הכל מדוייק:

ANGELWAX כן מוצלח,תראה בפורומים ומוכן לתת לך דוגמית לבדיקה.RIM 7 מחברת שול או ננולקס או ANGELWAX כולם במחיר סביר לחצי ליטר כ100ש וליטר 160ש עלות בארץ ולא כל ספק בחו"ל שולח סוג זה ללא אישור ואריזה מיוחדת כחומר מסוכן

בהצלחה לכולם,יעקב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכל מדוייק:

ANGELWAX כן מוצלח,תראה בפורומים ומוכן לתת לך דוגמית לבדיקה.RIM 7 מחברת שול או ננולקס או ANGELWAX כולם במחיר סביר לחצי ליטר כ100ש וליטר 160ש עלות בארץ ולא כל ספק בחו"ל שולח סוג זה ללא אישור ואריזה מיוחדת כחומר מסוכן

בהצלחה לכולם,יעקב.

באמת מחיר מעולה! חבל שראיתי רק עכשיו. ה ironx עלה אותו דבר (אפילו כמה שקלים יותר ) מחו"ל.

בנגלה הבאה נהיה בקשר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכל מדוייק:

בהצלחה לכולם,יעקב.

מתי נזכה לראות חנות אינטרנטית עם המוצרים שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שנים מחפש מוצר שיחליף לי את הפלסטלינה (כן את הכפפה כמובן) 2018 ועוד לא מצאתי תחליף....

למרות שהמליצו פה כמה פעמים שiron x כן יכול להחליף פלסטלינה אם נניח נשתמש בו כל חודשיים, כשהרכב שטוף תדיר ונקי יחסית, אני מוכן לנסות אבל הבנתי שכמעט חצי ליטר הולך על הרכב לשימוש כזה, ככה שיש פה גם את עניין המחיר הגבוה.

אני אשקול ליישם כנראה בחודש שממש לא יהיה לי זמן, אבל יש גם את העניין שחובה לייבש את הרכב לפני, שזה גם זמן.

ואם לא לייבש אז יש את האיירון בצורת שמפו snow foam שהוא לא חזק כמו הרגיל, קיצור אני מחפש עדיין את ה"בשורה"

מעניין מאין תגיע.

עריכה אחרונה על ידי Tnc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...