Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר קטן של ALPINE

שימו לב! השרשור הזה בן 2158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם לדוגמה, כנס לאתרי crutchfield ו-sonicelectronix וחפש מגברים עם BT מובנה.

יש גם רסיברים של BT קטנים שאפשר לחבר לכל מגבר, השאלה (שלא ממש עמדתי על תשובתה) היא לגבי מיתוג בין רסיבר כזה לרדיו טייפ.

יש גם כל מיני מדריכים ברשת איך להלחים כניסת AUX ישירות לנקודת אות המוצא מהטייפ/דיסק למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הייתי משאיר את הרדיו המקורי רק לשמירת המראה המקורי בלבד וכבר יוצר חיבור בין הסמארטפון למערכת הגברה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שבוע טוב חברים, רציתי לעדכן לבסוף קניתי זוג רמקולים של פולק אודיו

מדגם DB652 שיורכבו בדלתות הקידמיות וסאב 10 אינץ׳ גם הוא של פולק אודיו מדגם DB1040

כל זה ישודך למגבר soundstream st4.1000db הכולל חיבור בלוטוס ומספק 90w rms לכל ערוץ ו 250w rms בגישור.CC840D1F-672D-447D-A005-5BBC9314253A.jpg6506B9A5-0FFE-400C-9EC3-FF0373BAF72F.png 101E4EFC-7934-40E5-AB42-0AC353857586.png

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירת רכיבים מעניינת מאוד - אשמח לשמוע רשמים שלך לאחר התקנה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשר להשתמש במתאם rca זכר במקום לקנות כבל ארוך ?

כי היציאה מהרדיו היא נקבה וגם היציאה מהמגבר היא נקבה

מצורפת תמונה להמחשה.

18B8CE6C-B92D-4B71-8EB3-284DBC05713C.png

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות כבל RCA קצר - אפשר למצוא מטר ואף חצי מטר. אפר לבנות כבל בעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות כבל RCA קצר - אפשר למצוא מטר ואף חצי מטר. אפר לבנות כבל בעצמך.

אבל אם יש לי את המתאמים האלו האם ישנה בעיה להשתמש בהם במקום כבלים ?

האם האיכות תיפגע ?

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה לחבר את המגבר ישירות ליחידת הראש? אם אני מבין נכן? לא ברור לי למה אתה צריך בכלל את המתאמים האלו - אתה מסתכן בלהפעיל לחץ על המחברים - עדיף כבל שהוא גמיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחבר, אבל אפשר ויהיה ממש קצת ניחות, וממש לא רציני.(עקב מחבר נוסף)

בנוסף אדי צודק, זה פתח לצרות של אורך מגעים.

לכן - בנתיים אפשר לחבר, ובהמשך מצא פיתרון יותר טוב.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אם תביטו בתמונת ה-HU בהודעה #11, תבחינו כי ליציאות ה-RCA יש חוטים קצרים (נראה סביב 20 ס"מ נגיד).

אם לפותה"ש יש מקום להתקין את המגבר מאחורי ה-HU, והאורך הנ"ל מספיק לכך, נראה לי ששימוש במתאם זכר-זכר איננו בעייתי ובעצם מהווה, כפי שכתב, תחליף לכבל קצר נוסף.

אם הבנתי לא נכון, דרושה הבהרה נוספת. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אם תביטו בתמונת ה-HU בהודעה #11, תבחינו כי ליציאות ה-RCA יש חוטים קצרים (נראה סביב 20 ס"מ נגיד).

אם לפותה"ש יש מקום להתקין את המגבר מאחורי ה-HU, והאורך הנ"ל מספיק לכך, נראה לי ששימוש במתאם זכר-זכר איננו בעייתי ובעצם מהווה, כפי שכתב, תחליף לכבל קצר נוסף.

אם הבנתי לא נכון, דרושה הבהרה נוספת. :wink:

הבנת מצויין ובגלל שאני מרכיב את המגבר מאחורי הדשבורד חבל לקנות חוטים שיתפסו מקום ולכן חשבתי על המתאמים הללו.

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוודאי שכן - למה לא - כל עוד אין רעשים, תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...