מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 16

נושא: משפחתית האצ׳בק לזוג - 80K~

Threaded View

הודעה קודמת הודעה קודמת   הודעה הבאה הודעה הבאה
    נהג צעיר (> 150 הודעות)

משפחתית האצ׳בק לזוג - 80K~

שרשור התייעצות קצת מפורט *מידיי*, אבקש סבלנות
    עלו בי תהיות להחליף את הרכב, כיום אני מתנייד עם פיקנטו 13’, בבעלותי כבר שנתיים שתחיה.
    אנחנו מתגוררים במרכז וכל סופש נוסעים להורים בצפון, יוצא לנו לנסוע בין 18-20K ק״מ בשנה, לא הכי כיף לעשות את זה עם פיקנטו, גם לא כל-כך נוח לי וגם שותה המון דלק (רגל לא כזאת כבדה, רוב הזמן בין 100-120 בכביש החוף).
    הבת זוג מבחינתה- לא מבינה מה אני רוצה והיא לא רוצה להחליף, אוהבת את הגודל הזה של רכב, לי אישית נמאס.
    על מה חשבתי?
    רכב בסגנון סופר מיני מרווח-משפחית האצ׳בק, (דגש על מרווח, לא מחפש ספינה אבל צפוף לי בפיקנטו).

מה הכי חסר לי היום? בקרת שיוט, משענת יד, מולטימדיה (לא באמת חסר, סתם יכול להיות נחמד), בלוטות׳, נורות LED (לא DRL ולא פתרון אפטרמרקט, LED מקורי מהיצרן), יהיה נחמד אם יהיה מערכת בטיחות כלשהי (לא, מובילאיי זאת לא מערכת בטיחות בעיניי, זאת מערכת התראה מצפצפת), חוסר בידוד (רעשי רוח בעיקר), אשמח לרכב שקט יחסית בשיוט בינעירוני, וכמובן מרווח.

על מה חשבתי?

יונדאי i30 - לא תהיה חסכונית, ולא תיתן לי יותר מידי כנראה, חוץ מסאנרוף ובקרת שיוט.

מזדה 2 (פיור וויט בלבד) - נותנת כמעט הכל חוץ ממשענת יד (הבנתי שאפשר לרכוש דרך היבואן ישירות בעלות של סביב 1500 ש״ח כולל התקנה, מחיר שערורייתי לכל הדעות), וספק על המרווח, חלק אומרים לי שהיא צפופה וחלק אומרים שלא כל-כך, אשמח לחוות דעת מאנשים לא קטנים (1.80 גובה משקל 100).

מזדה 3 1.5 - אומרים שהיא כבדה ושתניינית, דעות?

מזדה 3 2.0 - האוטו שאני באמת רוצה, נותן כמעט הכל, כנראה יידרש לעלות קצת בתקציב בשביל למצוא אקזמפלר טוב.

סוזוקי קרוסאובר - אולי תהיה חסכונית אבל מרגיש לי
    יותר מידיי כסף בשביל לשבת קצת גבוה לא?

פיג׳ו 208 - נוחה מאוד, מנוע טורבו בריא וגיר 6 הילוכים חף ממחלות (בינתיים), כנראה תהיה הכי זולה בחבורה אבל קצת קשה לי עניין הירידת הערך, בכל זאת, אף אחד לא אוהב להפסיד כסף על סטיגמה.
    308 - אותו סיפור כמו ה208, ירידת ערך מאסיבית בגלל מוצא.
    (מעצבן אותי מאוד בפיג׳ו שלוח המחוונים יושב מעל ההגה, מרגיש לא נוח ולא יודע אם יהיה קל להתרגל).

סיוויק האצ׳בק - נראות לא נוחה מאחורה וגם לא משהו מקדימה, מאוד אהבתי אותה מבחוץ אבל מבפנים פשוט לא.

וואגיות- לא בא בחשבון, לא קונה רכב עם DSG עד שלא ייתנו 10 שנות אחריות על הגיר.

רכב חדש לא בא בחשבון- לא רואה סיבה (לפחות לא בשלב הזה בחיים שלי).

עצות?
    סליחה על החפירה וכל הכבוד למי שקרא הכל, אני יודע, אני לא בחור פשוט.
    נערך לאחרונה על ידי Liel Baruch : 18/04/18 ב-22:43

נושאים דומים

1. רכב בתקציב 80K לזוג+ 2 ילדים
    By Adielfr in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 26/07/16, 19:30
  2. תגובות: 42
    הודעה אחרונה: 16/09/14, 22:18
  3. רכב לזוג + תינוק. תקציב 65K - 80K
    By Tomer111 in forum ייעוץ ברכישת רכב
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 21/04/13, 11:45