Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנות עריכה בקוד פתוח

audiR8
שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטבת הסטודנט שלי עבור Adobe CC הסתיימה ואני לא מתכוון לשלם 175 ש"ח בחודש. במיוחד מכיוון שכרגע אני לא עושה בכלים האלו שימוש מסחרי.

מחפש תחליפים בעיקר לפוטושופ ולייטרום. עבור עריכת וידאו אני מסתדר עם DeVinci Resolve.

חיפוש בגוגל מעלה רשימות ארוכות של תוכנות קוד פתוח, אבל רובן זבל או פשוט חסרות המון פיצ'רים. אני מחפש משהו קצת יותר מלוטש, נניח ברמה של Blender.

אשמח לעזרתכם. תודה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית כותב מה בדקת כדי שלא נציע לך את אותן תוכנות :wink:

יש את Photo Pos Pro

יש לה גם גרסת פרימיום ב-$30.

http://www.photopos.com/PPP3_BS/Photo-Pos-Pro-Free-Photo-Editor.aspx

ויש את GIMP

https://www.gimp.org/

אתה גם חייב להתקין חוקי? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gimp מכיל כל מה שצריך אבל מבחינת חוויית משתמש עדיף כבר לעקור לעצמך את העיניים.

בדוק האם הגרסאות הישנות של פוטושופ, אלה ששוחררו לחופשי לפני מספר שנים, (א) עדיין מתפקדות במחשב ו-(ב) מספקות את הסחורה.

בלנדר לגמרי יחיד במינו מהבחינה הזאת, כל שאר הניסיונות בתחום עיבוד התמונה בקוד פתוח - מעוררות רחמים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה של מה? תמונות, וידאו, אודיו, טקסט, קדם דפוס?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינתי, תחליפים לפוטושום ולייטרום. הווה אומר עיבוד תמונה ועיצוב גרפי.

פוטושופ CS2 ניתנת להורדה ב'חינם' ישירות מAdobe, אבל לא חוקית - עקרונית הגרסה שוחררה להורדה חופשית כי החברה השביתה את שרתי האקטיבציה.

כרגע משתמש בDarkTable כתחליף ללייטרום. אבל בדיוק כמו שהשם מרמז - זו המקבילה התכנתית ללהקת קאברים.

אנסה לתת צ'אנס נוסף לGIMP. נראה שמשהו השתפר שם בגרסאות האחרונות (הווה אומר העתיקו את הממשק של פוטושופ).

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מתעניין, למה אתה לא משתמש בתוכנות פרוצות\מאוקטבות?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימוש ב-CS2 חוקי ב-100%, הסר דאגה מלבך. יש כמה עובדים באדובי שטוענים אחרת על דעת עצמם, מבחינה משפטית (וזאת גם העמדה הרשמית של אדובי) - הורד והשתמש, חופשי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אופציה לקנות רק את לייטרום ופוטושופ ב-35 שקלים לחודש.

https://www.adobe.com/il_en/creativecloud/plans.html

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם gimp ו- Rawtherapee - תחליפים טובים (ה gimp אפילו מעולה) לשתי התוכנות שהזכרת.

תקדיש כמה דקות מספר פעמים בשבוע לצפות בסרטוני יוטיוב של אנשים השולטים בתוכנה.

עבורgimp תוכל להוריד תוספים שונים אבל תוכל להסתפק בחבילה הנקראת G'mic אשר כוללת עשרות רבות של פילטרים מתוחכמים.

גרסה 2.10 שלgimp על סף שחרור עם חידושים ושיפורים רבים...

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי ב Shotcut / DeVinci Resolve עד שהגיע הבאנדל הזה (בפעם הקודמת שהציעו אותו)

https://www.humblebundle.com/software/vegas-pro-creative-freedom-rebundle

Vegas 14 Pro Edit (ועוד כמה דברים שימושיים) ב ₪70.

שלך לכל החיים.

בדוק האם הגרסאות הישנות של פוטושופ, אלה ששוחררו לחופשי לפני מספר שנים, (א) עדיין מתפקדות במחשב ו-(ב) מספקות את הסחורה.

גם אם נתעלם מההיבט החוקי של שימוש בתוכנות הללו, מדובר על מוצרים מתקופת XP.

התמיכה בפורמטים חדשים ומתקדמים, מעבדים מרובי ליבות ואפילו דברים בסיסיים כמו LTR/RTL פשוט לא קיים.

מדובר על חווית שימוש לא מהנה במיוחד..

עריכה אחרונה על ידי NINJMNKY

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גימפ אכן נותן את רוב אם לא כל מה שפוטושופ נותן. אבל עדיין הממשק שלו שונה, כן שאם אתה מאד מכוון לחשיבה של פוטושופ גימפ יכול לתסכל. כל זה מהתבוננות באחרים אני לא עבדתי עם פוטושופ הרבה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימוש ב-CS2 חוקי ב-100%, הסר דאגה מלבך. יש כמה עובדים באדובי שטוענים אחרת על דעת עצמם, מבחינה משפטית (וזאת גם העמדה הרשמית של אדובי) - הורד והשתמש, חופשי.

אם בעל זכויות היוצרים לא מפיץ את התוכנה עם רשיון חינמי, כיצד השימוש בה ללא תשלום הוא חוקי ב-100%?

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניינים משפטיים שחבל לדון עליהם בפורום. השורה התחתונה קובעת.

וזה מגיע ממישהו שלא גונב תוכנות ולא מהסס לשלם כשצריך.

לגבי ההערה של קוף נינג'ה - לדעתי האישית והבלתי מחייבת, לאותם מוצרים מימי ה-xp עדיין יש חוויית משתמש עדיפה, אבל ההשגות במקום - השכבות לא עובדות שם כמו שצריך, למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...