Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 2008 מחפש מוסך טוב לטיפול בגיר הרובוטי

evyatar11111
שימו לב! השרשור הזה בן 2195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי טויוטה קורולה 2008 238K מטופלת בזמן ושמורה,

בחודשים האחרונים הגיר התחיל להעביר מוקדם מידי הילוכים והיו נוצרים רעידות בדיוק כמו ברכב ידני כשנמצאים בהילוך גבוה מידי, כיון שבמוסך שלי נאמר שזה הגיר ואין מה לעשות הצלחתי "לעקוף" את הבעיה ע"י שאני לוחץ על כפתור ה ES והרכב במצב ספורט מושך את ההילוכים יותר או פשוט משתמש בטיפטרוניק,

אך המצב היום שגם זה בדרך כלל לא עוזר, יום אחד בלחיצה יפה על הגז כשגיר היה בהילוך גבוה מידי נדלקו לי מנורת מנוע ומנורת החלקה, חשבתי שאולי זה לא בגלל הגיר, עשו לי איפוס למחשב ובדיוק באותו מקרה נדלקו שוב הנורות כך שאני בטוח שהמנורות בעקבות התקלה בגיר.

יש לכם המלצה באזור המרכז/שרון/שומרון המלצה על מוסך שמכיר את הגיר הזה טוב ויפתור את התקלה?

אין לי כוח ללכת למוסכים שלא מבינים ויתחילו לשער השערות ולעשות ניסויים על הרכב עד שימצאו מה התקלה...

ואהבת לרעך כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום אחד בלחיצה יפה על הגז כשגיר היה בהילוך גבוה מידי נדלקו לי מנורת מנוע ומנורת החלקה

שמת לב שאתה לא נוהג בפרארי חדישה? למה אתה בטוח שהנורות נדלקו בגלל תקלה ולא בגלל שימוש פראי ברכב שעבר לא מעט ק"מ? אומר לך מוסכניק שהכל תקין ושהוא לא רוצה להרוויח דבר עליך וגם זה לא טוב? אני לא בטוח שיש לך תקלה ונראה שאף נורה לא נדלקת בנהיגה סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנוכי בעל טויוטה כמו שלך

אני מכיר את התופעה שאתה מתאר, שלפעמים הגיר מעלה הילוכים מוקדם מידי ודופק לך את התאוצה של הרכב.

אני פשוט משתמש בידיות מאחורי ההגה כשדבר כזה קורה. יש ברכב הזה אופציה מצוינת שמאפשרת להשתמש בידיות האלה של ה +/- מתי שרוצים גם כשאתה במצב E ,בלי לעבור למצב M בידית ההילוכים. אז כשהרכב "מתבלבל" מידי פעם אני עוזר לו ומעלה או מוריד הילוך לפי הצורך. וזה אחלה פיתרון לדעתי.

שהרכב בהילוך גבוה ואתה נותן הרבה גז בסל"ד נמוך זה ממש לא בריא למנוע ויכול להיות שבגלל זה נדלקו לך נורות על לוח השעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...