Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בנוגע למזגן מרכזי - דירת קבלן

adidas1
שימו לב! השרשור הזה בן 2139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

צריך להכנס בעוד כמה חודשים לדירת קבלן אחרי פרוייקט "פינוי בינוי". הנה מה שידוע לי:

1. מזגן מיני מרכזי מדגם אלקטרה emdv 50

2. כמו שרואים בשרטוט, יציאות אוויר לחדר שינה הורים + ממ"ד + סלון

הוצע לי לשדרג 3 דברים:

1. דאמפרים בחדר שינה הורים ובממ"ד

2. לשדרג את פתחי האוויר בסלון לפתח סלוט או דקור

3. לשדרג את המזגן לאינוורטר (איש המזגנים אמר שהוא ממליץ לא לשדרג)

4. המחיר לשדרוג 2 דאמפרים + פתח סלוט או דקור: 3900 ש"ח

יש עצות כלשהן? דברים שאני צריך לשדרג? משהו לשים לב אליו? שאלות לשאול את איש המזגנים? יש הבדל בין פתחי סלוט או גריל חוץ מהעניין העיצובי?

תודה.

מזגן.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הבנתי,יש מזגן מותקן בדירה או שזה מה שהוצע לך (EMDV50) ?

אני יכול לומר שהמחירים שקיבלת לא זולים,

לא מזמן סגרתי גם מזגן לדירה חדשה וכחלק מהצעה קיבלנו:

1-ערכת דאמפרים ל-3 חדרים: 1000 כולל מע"מ.

2-תריס דקור\סלוט (תקרא ברשת הבדל ביניהם חוץ מהעניין העיצובי), 1600 שקל כולל מע"מ עבור תריס מטר( מתומחר ב-360 מטר לא כולל מע"מ) למטבח ועוד 1.5 מטר לסלון וקרניז 6 מטר לאורך הסלון.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן הזה הוא דירוג אנרגטי F, שאל אם אפשר לשדרג ל-EMDV SQ50T.

מה שטח הדירה?

האם אפשר להזדכות על המזגן ולעשות לבד?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך לא לעשות מיני מרכזי.

בזבוז כסף, ובטווח הרחוק כולם משאירים את המיני מרכזי רק לסלון ולמטבח ושמים מזגנים קטנים בשאר החדרים.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש הכנה למיני מהמסתור כביסה ועד המסדרון.

המסתור כביסה קטן ולכן בלחץ ייכנסו שם 2 מנועים, ופיתרון אחרון חוץ ממיני מרכזי עולה כפול וידרוש הנמכות נוספות בדירה, לא סכום שנראה לי משתלם להוציא עכשיו.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להציב אותם אחד על השני(לא מחוברים יחד).

מה שתחסוך עכשיו, תשלם אחר כך.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב מאייד מכיר?

אפשר לעשות איתו כל שילוב של מזגנים בחדרים ושל מיני מרכזי שתרצה עם מדחס אחד או שניים בחוץ.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כצפוי, הקבלן נותן את המזגן הכי זול והספק שלו קורע אותך בעלויות השדרוגים.

מרחק בין היחידה החיצונית לחדרים נראה קצר ולכן על פניו נראה שיהיה אפשרי לשים בחדרים מזגנים נפרדים ולהשאיר לסלון רק מיני מרכזי.

החסרון היחיד הוא שתצטרך כנראה הנמכות נמוכות יותר עקב השיפוע של הניקוזים.

בדוק מה הזיכוי שאתה מקבל עבור המזגן וההנמכות וקבל הצעות מחיר אצל ספק אחר (לא של הקבלן).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בענף המזגנים התחרות מאוד קשה וההשלכות באות לידי ביטוי בטיב ההתקנה ובטיב השירות. הרוב רחוקים מלהיות טובים.

אין להתייחס למחירי השידרוגים כמחירים להשוואה בין הצעה להצעה, כי בלא מעט מקרים חלק מהעלות מגולמת בתוך ההתקנה (או ברכיבים מסויימים בהצעת מחיר) ולכן התריסים והדמפרים מקבלים מחיר נמוך.

3900 שח נשמע קצת גבוה בשביל 2 תריסים של מטר\מטר וחצי ועוד זוג דמפרים, מאידך - 1600 שח למה שציין dany זה מחיר הפסד (זה יוצא מחיר הדקורים + פחות מ-100 שח למטר קרניז). מי שיודע מה זה 100 שח בשביל מטר קרניז יודע היטב שמדובר במחיר הפסד שלא מכסה את עלות החומר והפועל לאותו יום. אז אולי "דחפו" לו קצת יותר במחיר ההתקנה או המזגן, אבל עדיין מדובר במחיר לא ריאלי. זה נכון, לא כולם עובדים בשביל להרוויח (חלקם לא ממש יודעים לעשות חשבון).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן הזה הוא דירוג אנרגטי F, שאל אם אפשר לשדרג ל-EMDV SQ50T.

מה שטח הדירה?

האם אפשר להזדכות על המזגן ולעשות לבד?

שטח הדירה הוא 80 מ"ר. לגבי הזיכוי, אני אשאל את הקבלן.

אני הייתי ממליץ לך לא לעשות מיני מרכזי.

בזבוז כסף, ובטווח הרחוק כולם משאירים את המיני מרכזי רק לסלון ולמטבח ושמים מזגנים קטנים בשאר החדרים.

הבנתי שאי אפשר לשים מזגן בכל חדר, עיריית רמת גן לא מאשרת לתלות מנוע מזגן על קירות הבניין אלא רק במסתור כביסה. ומסתור הכביסה קטן ואין בו מקום.

כצפוי, הקבלן נותן את המזגן הכי זול והספק שלו קורע אותך בעלויות השדרוגים.

מרחק בין היחידה החיצונית לחדרים נראה קצר ולכן על פניו נראה שיהיה אפשרי לשים בחדרים מזגנים נפרדים ולהשאיר לסלון רק מיני מרכזי.

החסרון היחיד הוא שתצטרך כנראה הנמכות נמוכות יותר עקב השיפוע של הניקוזים.

בדוק מה הזיכוי שאתה מקבל עבור המזגן וההנמכות וקבל הצעות מחיר אצל ספק אחר (לא של הקבלן).

זה אומר שני דברים, שבמידה ואני לוקח מזגן מספק אחר, הוא יוכל להתקין את המזגן רק אחרי טופס 4. ושתיים יצטרכו לקדוח / לשבור / להרוס קירות או אני לא יודע מה אחרי שהדירה כבר מוכנה. אני צודק?

בענף המזגנים התחרות מאוד קשה וההשלכות באות לידי ביטוי בטיב ההתקנה ובטיב השירות. הרוב רחוקים מלהיות טובים.

אין להתייחס למחירי השידרוגים כמחירים להשוואה בין הצעה להצעה, כי בלא מעט מקרים חלק מהעלות מגולמת בתוך ההתקנה (או ברכיבים מסויימים בהצעת מחיר) ולכן התריסים והדמפרים מקבלים מחיר נמוך.

3900 שח נשמע קצת גבוה בשביל 2 תריסים של מטר\מטר וחצי ועוד זוג דמפרים, מאידך - 1600 שח למה שציין dany זה מחיר הפסד (זה יוצא מחיר הדקורים + פחות מ-100 שח למטר קרניז). מי שיודע מה זה 100 שח בשביל מטר קרניז יודע היטב שמדובר במחיר הפסד שלא מכסה את עלות החומר והפועל לאותו יום. אז אולי "דחפו" לו קצת יותר במחיר ההתקנה או המזגן, אבל עדיין מדובר במחיר לא ריאלי. זה נכון, לא כולם עובדים בשביל להרוויח (חלקם לא ממש יודעים לעשות חשבון).

איציק

תודה איציק ותודה לכל מי שענה עד כה.

יש אגב הצעות לדברים הבאים?

1. ספק להתקנת מזגנים לקבלת הצעת מחיר

2. המלצה על מזגן מיני מרכזי איכותי (לא אינוורטר, או שאולי כן?) עם value for money טוב. מצרף תוכנית דירה במידה וזה עוזר

תוכנית אדריכלית.JPG

עריכה אחרונה על ידי adidas1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה שקיבלתי היא התקנת מיני מרכזי 4 חדרים + גבס (תריסים רגילים 15\30) כ-12 מ"ר +5 ספוטים ב-7100(תשתית מוכנה,אין הערכת צנרת ואין צורך בהוצאת ניקוז).

תוספת עבור סלוט\דקור באורך שציינתי וקרניז 6 מטר ב-1600 כולל מע"מ.

הפועל לא מגיע לעשות קרניז וללכת הביתה, הוא מגיע לעשות עבודת גבס מלאה על המזגן ועל הדרך מוסיף קרניז.

אצלינו שטח הדירה למיזוג הוא 75 מטר, קניתי תדיראן SILENT WIND 55/3P.

עריכה אחרונה על ידי dany

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטח הדירה הוא 80 מ"ר. לגבי הזיכוי, אני אשאל את הקבלן.

הבנתי שאי אפשר לשים מזגן בכל חדר, עיריית רמת גן לא מאשרת לתלות מנוע מזגן על קירות הבניין אלא רק במסתור כביסה. ומסתור הכביסה קטן ואין בו מקום.

זה אומר שני דברים, שבמידה ואני לוקח מזגן מספק אחר, הוא יוכל להתקין את המזגן רק אחרי טופס 4. ושתיים יצטרכו לקדוח / לשבור / להרוס קירות או אני לא יודע מה אחרי שהדירה כבר מוכנה. אני צודק?

תודה איציק ותודה לכל מי שענה עד כה.

יש אגב הצעות לדברים הבאים?

1. ספק להתקנת מזגנים לקבלת הצעת מחיר

2. המלצה על מזגן מיני מרכזי איכותי (לא אינוורטר, או שאולי כן?) עם value for money טוב. מצרף תוכנית דירה במידה וזה עוזר

אתה צודק אבל עבודת גבס יכולה להתבצע תוך כמה ימים מקבלת המפתח, גם ככה לרוב לא נכנסים יום אחרי קבלת מפתח כי מחכים לספקים נוספים (לרוב ריהוט וכו').

לא צריך לשבור קירות אלא רק לעשות חורים בחלק העליון למעבר צנרת. גם ככה החורים יוסתרו ע"י ההנמכה אז אין מה להילחץ מזה.

אתה לא צריך יותר מ-2 מאיידים וניתן לאפילו לצמצם לאחד (ע"י שימוש במולטי כמו שציינו מעליי).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SILENT WIND

איך אתה מכיר את השם האינדיאני שלי?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה שקיבלתי היא התקנת מיני מרכזי 4 חדרים + גבס (תריסים רגילים 15\30) כ-12 מ"ר +5 ספוטים ב-7100(תשתית מוכנה,אין הערכת צנרת ואין צורך בהוצאת ניקוז).

תוספת עבור סלוט\דקור באורך שציינתי וקרניז 6 מטר ב-1600 כולל מע"מ.

הפועל לא מגיע לעשות קרניז וללכת הביתה, הוא מגיע לעשות עבודת גבס מלאה על המזגן ועל הדרך מוסיף קרניז.

אצלינו שטח הדירה למיזוג הוא 75 מטר, קניתי תדיראן SILENT WIND 55/3P.

לא בא לפקפק במה שקיבלת, לדעתי קיבלת מחיר זול על גבול ההפסד (או שחוסכים עליך איפשהו באמצע).

התקנה למיני מרכזי - כ 4K.

12 מ"ר הנמכת תקרה - כ 2500 ש"ח (לפחות).

5 ספוטים - 500 ש"ח.

הוא לא מרוויח כאן כלום מעבר לעובדה שקיבלת מחירי שוק (גבס ברמה של 2-3 ידיים שפכטל לא נגמר ב 200 שח למטר רבוע).

1+1.5 מ' דקור\סלוט + 6 מטר רץ קרניז = 1600 שח = מחיר הפסד.

זה לא מחיר של "אני לא מרוויח מה שרציתי" אלא אשכרה "הפועל מרוויח יומית ואני נשאר בלי אגורה על התחת".

אם היית עסק פעיל היית מבין שאי אפשר לשרוד במחירי הפסד לאורך זמן, בטח לא שאתה בשיא העונה אוטוטו.

העיקר שהרווחת.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...