Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Igo מציגה גרסה חדשה, ותעניק אותה חינם ביום העצמאות

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"חברת הניווט הישראלית iGo משיקה גרסה חדשה, Luna, אשר מציגה מגוון שיפורים וחידושים יחסית לגרסה הקודמת, והיא תעניק אותה כשי ליום העצמאות בחלון הורדה שיפתח ל-48 שעות מ-18.4 בחצות ועד 20.4 בחצות"

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5232808,00.html

הורדה לאייפון

הורדה לאנדרואיד

קחו בחשבון שגרסה זו לא תוכל לקרוא מפות שעלו/יעלו בשרשור המפות, והיא מוגבלת רק למפה שנכללת בה. מפות אחרות ניתן לרכוש אצל המפיץ הרשמי.

מקריאת התכונות, אני מבין שמדובר בשיפור של גרסת ה-Nextgen, ששוחררה לפני קצת פחות משנתיים, ולא בגרסה חדשה לחלוטין, למרות שהחליטו לקרוא לה "Luna".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע של אייגו הוא בעיקר שהיא פועלת אופליין, למצבים שלא רגישי פקקים זה אחלה.

גם אני כמובן משתמש בווייז בעיקר, אבל התצוגה התלת מימדית של אייגו והעובדה שהממשק כבר לא מקרטע כמו חמור קטוע רגל הופכים את השימוש בתוכנה לדי נחמד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש בה שאין בוייז או גוגל מפות?

שואל ברצינות

כלום, היא נמצאת בנישה שלא קיימת יותר עבור לקוח פרטי, הערך שלהם זה חברות רכב שמתקינות את זה ברכב שלהם, אבל גם זה נגמר עם אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע של אייגו הוא בעיקר שהיא פועלת אופליין, למצבים שלא רגישי פקקים זה אחלה.

גם אני כמובן משתמש בווייז בעיקר, אבל התצוגה התלת מימדית של אייגו והעובדה שהממשק כבר לא מקרטע כמו חמור קטוע רגל הופכים את השימוש בתוכנה לדי נחמד

גם גוגל מפות עובד off line, אבל הכי טובה offline היא מפות של נוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל עובדת אופליין אם אתה מוריד את המפה האיזורית שלך (מוגבל לרדיוס מסוים סביב נקודה), ועם כל הכבוד לתוכנה המצוינת הזו- היא לא ממש נבנתה לצרכי ניווט, זה פיצ'ר נוסף על הדרך. הפונקציונליות של ווייז בנושא טובה בהרבה, וגם ממשק המשתמש לניווט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי את igo primo שחילקו חינם לפני כמה שנים.

לפעמים אני משתמש בו.

התמונה של לאיזה נתיב לפנות במחלפים נוחה מאוד.

רואים את השלט וציור גראפי של הנתיב.

בתנועה צפופה אני יותר סומך על הפקקים של הוויז.

מעבר לזה שיש לי מיאוס כללי מגוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

here כבר לא של נוקיה. חוץ מזה שזה לא בעברית ניסיתי את זה פעם בתל אביב וזה אמר לי לפנות שמאלה בצומת שאין פניה.

רכבים אוטונומיים חייבים מפות אז תהייה ל IGO הרבה עבודה, אני התרגלתי לניווט טיפשי של וויז ואני משתמש רק בוויז אפילו שיש לי גם את IGO וגם מפות של גוגל

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מותקן אצלי igo פרימו נקסט ג׳נריישן. יש טעם להוריד את הלונה הזה?

בו

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...