Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Igo מציגה גרסה חדשה, ותעניק אותה חינם ביום העצמאות

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצד אחד, בפוסט לפניך כתוב שמדובר באותה גרסה.

בכתבה היה כתוב שנעשו שיפורים רבים.

אולי לא שינו את מספר הגרסה, ורק שיפרו?

תנסה ותדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי את נקסטג׳ן בשביל מפות השבילים הסטטיות, טוב שיהיה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, בפוסט לפניך כתוב שמדובר באותה גרסה.

בכתבה היה כתוב שנעשו שיפורים רבים.

אולי לא שינו את מספר הגרסה, ורק שיפרו?

תנסה ותדע.

בדקתי. במקרה שלי זה פשוט עדכון לתוכנה הקיימת.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, יש שם אפשרות להוריד את מפות השטח ואת עדכווי מצלמות המהירות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

igo תוכנת ניווט אמיתית שכוללת תכנון מסלול, תצוגה בתלת מימד ונקודות עניין.

וויז זה צעצוע שמכרו במיליארדים בזכות העובדה שהיא אוספת מידע על המשתמשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוייז חינמית זה מה שהפך אותה לפופולרית לדעתי בכלל לא נוחה לניווט במקומות שלא מכירים יש הרבה בלבלה בתצוגה של יציאות ומחלפים למשל. אני די אוהב את הניווט של גוגול בגלל תצוגת מסלולים אבל שם אין כל עידכוני המצלמות והמשטרה זה בעיקר השימוש שלי בוייז להזכיר לי .

וייז נהיה גם מסחרי לגמרי לוקח אותי דרך כל מיני מסלולים אולי להעביר אותי דרך כל מיני עסקים שמפורסמים שם . אם פתאוםאני אני ממשיך בדרך המוכרת הזמן מתקצר פלאים .

באיגו השתמשתי בחול והיה מצויין כל נקודות העניין שחיפשתי מצאתי אפילו כל מיני שבילי חצי אפר באזורים נידחים היו שם . ממה שראיתי יש גם עידכוני תנוע באייגו כך שאולי שווה לתת לתוכנה צאנס.

ונכון מאוד מעצבן שכל מסלולי הוייז איכשהו נשמרים בגוגל רק בשביל זה שווה להפסיק את השימוש בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את התוכנה הניווט ממש נוח תצוגה מחלפים מסלולים ותלת מימד. אבל יש אבל גדול! החיפוש ממש לא טוב רושם לו שם רחוב ועיר והוא פשוט מסרב מציג לי כל הארץ חוץ מהעיר שאני צריך . רושם שם מקום עסק בכלל לא מוצא. כנראה לניווט יומי וייז עדיין האופציה היחידה ולטיולים נשמור את האיגו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש אבל גדול! החיפוש ממש לא טוב רושם לו שם רחוב ועיר והוא פשוט מסרב מציג לי כל הארץ חוץ מהעיר שאני צריך .

מחזק,

החיפוש באייגו זה מה שגורם לי בכל פעם לזנוח אותה לטובת המתחרים.

אמנם יש שיפור קל בגירסה האחרונה אבל הם עדיין לא שם.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...