Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין ברכב מיני אוטומט- סביב 75,000 שח

asafmn
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהגתי עכשיו 3 שנים על קיה פיקנטו (2014 אוטומט).. מתלבט אם לקנות פיקנטו חדשה אוטומט 2018.. יש המלצות נוספות? שברולט ספארק, יונדאי I10?

מה לגבי טויוטה אייגו- עד כמה הגיר הרובוטי נוראי?

בעיקר צריך לנסיעות עירוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לראות עד כמה הגיר נורא או לא , תצטרך לבצע נסיעת מבחן.

חוץ מיתרון של חסכון בדלק, לאייגו יש גם בקרת סטייה מנתיב מקורית.

לפיקנטו החדשה יש בלימה אוטונומית שעובדת גם במהירות בינעירונית.

לנסיעה בעיר הייתי ממליץ להשאר עם גיר אווטמטי או רציף.

גם לספארק וגם לאייגו הוצגו מתיחות פנים לחול, במקרה של הספארק יכול להיות שסוף סוף תגיע בלימה אוטונומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו אחלה רכב מיני, תא מטען בין הגדולים, יש בלימה אוטונומית, סלון מרשים ביחס למיני.

אני פחות אהבתי את הנוחות- מרגישה נוקשה בעיר.

לספארק תא מטען קטן יותר, אך לטעמי המושבים ונוחות הנסיעה עדיפה, כמו כן המנוע חזק יותר.

האייגו/פיגו 108/ סיטרואן c1 חיסכויות יותר אך צפופות יותר מאחור, חלשות יותר והגיר בעיר מהווה חיסרון עקב פעולות הפחות חלקה.

אופציה נוספת היא פיגו 208 מליסינג, אמנם לא מאובזרת אבל משמעותית זריזה יותר, מרווחת יותר, נוחה..

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והייתי רוצה מיני אוטומטית כיום ללא ספק הייתי מתלבט בין הספארק לקיה פיקנטו החדשה.

עם נטייה לכיוון הספארק בגלל שהמנוע שלה מאוד חזק יחסית לסגמנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי עכשיו 3 שנים על קיה פיקנטו (2014 אוטומט).. מתלבט אם לקנות פיקנטו חדשה אוטומט 2018.. יש המלצות נוספות? שברולט ספארק, יונדאי I10?

מה לגבי טויוטה אייגו- עד כמה הגיר הרובוטי נוראי?

בעיקר צריך לנסיעות עירוניות.

דגם ספארק LTZ בחירה טובה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר על זה כבר כמה שרשורים אבל I10 אינספייר עם מנוע 1.2 ליטר ותיבת הילוכים אוטומטית נמכרת במבצעים בפחות מ-70K.

היא פחות מאובזרת מהפיקנטו ואין לה בלימה אוטונומית אבל הבדל של 10,000 ש"ח במחיר הוא מאוד משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבין מהי סיבת ההחלפה? אם טוב לך עם הרכב שיש לך אז לא חבל? אבל אם כבר עדיף לך לדעתי לקחת דגם חדש יותר של הרכב שלך, פיקנטו כי אתה אומר שהוא התאים לך ולדעתי גם זה רכב טוב מבין האפשרויות שלך הוא מאובזר נוח יחסית ועם מטען גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...