Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סימון להדליק אורות לרכב מאחור

Ryan OReily
שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נתקל לאחרונה בהרבה רכבים שלא מדליקים אורות או שהם על תאורת יום שלא ממש מאירה.

העניין הוא שלעיתים הם מאחורי ולא תמיד אפשר לתת להם לעקוף או לעבור נתיב ואז לסמן להם.

ניסיתי לסמן עם היד וגם וינקרים אבל זה אף פעם לא עוזר.

יש למישהו רעיון?

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לרוב מאותת עם הפנסי ערפל, בדרך כלל לא עוזר אך יש חכמים שמבינים :)

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל נהגים מנותקים מהסביבה, כאלה שגם אמבולנס עם ואוא לא מעיר אותם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי לפעמים לא יעזור אפילו אלוהים, אולי :evil: כן. בממוצע יוצא לי פעם בשבוע לראות ולנסות להעביר את המסר. השתמשתי כבר בכל השיטות האפשרויות:4 וינקרים, סימון עם אור גבוה, כיבוי אורות והפעלה, לנסוע במקביל וסמן עם היד. יש אנשים פשוט מנותקים מהמציאות או חושבים שרוצים לפגוע בהם ונותנים גז.

פשוט חסר משטרה על הכביש!!!!!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גם עניין של חוסר הבנה של שפת הכביש.

יש לא מעט אנשים שפשוט לא מבינים שמנסים לאותת להם על משהו, בין אם הוא נמצא מאחוריי או מלפניי.

הפיתרון לזה הוא פשוט. מורי נהיגה צריכים ללמד את השפה הבלתי כתובה הזאת במהלך השיעורים. זה גם נורא פשוט ואפשר לכסות את זה ב-10 דקות.

לחילופין, בתקופת המלווה, המלווה יכול ללמד את זה.

כן, אני יודע שאני חי בסרט. אבל מותר לקוות לא?

כמובן שגם יש את החראות שפשוט זורקים זין ולא איכפת להם ואת אלה שמבחינתם ליסוע בלי אורות אלא רק עם ה-DRL זה פוזה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותן שלושה איתותי חירום, ומכבה ומדליק את האורות.

אם זה בפקק/רמזור, אני מחפש את המבט של הנהג אחרי איתותי החירום. אם הוא לא מסתכל, מאותת שוב.

אם בנסיעה, פשוט רצף הפעולות האלה.

האמת? לרוב עובד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פיתוח ישראלי של שלט אלקטרוני דיגיטלי שיוצמד לשמשת הרכב האחורית והנהג יוכל

לכתוב מראש טקסטים ולהפעילם בשלט דרך אפליקציה בסמארטפון ו/או במס' מצומצם יותר

של טקסטים (4 בלבד) בשלט מיוחד שיוצמד לדשבורד/לוח שעונים.

כך יוכל הנהג לכתוב מסר קצר לרכב שמאחוריו.

נחשפתי לפיתוח הזה לפני כשנה ואבע ונראה שהוא מתעכב והשאלה היא אם הרגולטור

(משרד התחבורה) לא יאסור שימוש בשלט האלקטרוני הזה ברכב נוסע.

בברכה - רפי לין

שלט אלקטרוני.jpg

עריכה אחרונה על ידי רפי לין
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פיתוח ישראלי של שלט אלקטרוני דיגיטלי שיוצמד לשמשת הרכב האחורית והנהג יוכל

לכתוב מראש טקסטים ולהפעילם בשלט דרך אפליקציה

עדיף היה להשקיע את המאמצים בפיתוח חיישן תאורה שיותקן בכל רכב וידליק את האורות אוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב מאחוריי - שולף יד שמאל מהחלון (כלפי מעלה, חבל סתם לאבד אותה), מקמץ אגרוף ופותח את כל כף היד. ממשיך כך ב rapid succession - לבינתיים מדווח על 100 אחוזי הצלחה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמוני כמוך. נוסע במקביל לרכב ומסמן. בדרך כלל אנשים מבינים.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה לי הרבה שנוסעים מאחורי עם אור גבוה סתם או עם DRL, כל פעם אני מנסה ״לשדר״ להם אותות, אורות מצוקה/ידיים/צפצוף, כלום לא עוזר, חוץ מפעם אחת שמישהו הבין אותי.

עם נשים בכלל אין מה לדבר (לא בקטע שוביניסטי חלילה) כל פעם שאני מנסה לסמן משהו לנהגת, היא מתעלמת/מתעצבנת/עושה תנועות עם הידיים ומקללת, פעם אחת ניסיתי לסמן לנהגת שהיא בלי אורות כל כביש החוף, בסוף נפגשנו ברמזור אחד בחיפה, סימנתי לה לפתוח חלון והיא פתחה בצרחות של ״וואי מה אתה רוצה ממני?!??״ אמרתי לה שהיא בלי אורות, היא אמרה לי ״בטח שאני עם אורות, אתה לא רואה את הלד מקדימה?״ ניסיתי להסביר לה שאלו אורות יום אבל אז היה ירוק והיא פשוט ברחה, מאז וויתרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...