Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו / ספייס סטאר / I10 / יאריס מליסינג (הכותרת כמובן נערכה)

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כחדש אין. בחברת ההשכרה שמחזיק גם כלי רכב בני שנתיים שלוש יש ועוד איך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כ1.0 הגיע לפאביה לקראת סוף השנה אזור אוקטובר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו נכנסה הדרישה לWAZE ברכב, אין וויז ברוב הרכבים בקטגוריה מובנה - גם אם בשוק הפרטי יש(כמו ביונדאי) הרבה פעמים חברות הליסינג קונות את הרכב בזול יותר בלי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה זאת לא דרישה , אני נעול כמו אמסטף על הסקודה פאביה

דרך אגב בחברת ההשכרה באיי 10 יש WAZE מובנה היה לי אחד כזה 2018 :)

מה שמסקרן אותי מתי באמת ההבדל הוא משמעותי בביצועים לפי הנוסחא 0-100 למשל 12 שניות מול 10 ? כי בין הסקודה " הישנה לחדשה " ההבדל הוא 9.8 ו 9.4 זה נראה כמעט אותו הדבר במקרה הזה אני בספק אם יש הבדל מורגש בינהם .

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא את הגרפים של המומנט ותעשה אינטגרל מ-800 סל"ד עד הנקודה האופטימלית להעברת הילוך, תסכום את כל ההילוכים ואז תכניס את משקל הרכב ומקדם החיכוך כפקטור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבודקים מהירות 0-100 ברכב עושים את זה בלי מזגן נכון ? , היצרן כותב על היאריס 12.3 שניות למאה ולי יצא עם מזגן 14 שניות למאה , זה מאוד מוזר כי לא הרגשתי תחושה של " עגלה " דווקא הרכב זז בקצב טוב רק עם טונה של רעש :(

מעניין כמה זה יצא בלי מזגן בטח 12-13 שניות למאה כמו היצרן .

בפאביה היצרן טוען 9.8 למאה ובסיאט איביזה 9.4 שניות למאה ובפועל מישהו ביוטיוב VTEST עשה בדיקה על ה 2 הרכבים ויצא לשניהם 10.9 שניות למאה הבדל משמעותי :) היצרנים חרטטנים כמו צריכת הדלק .

מעניין כמה עושה הרנו קליאו מ 0 - 100 באמת אני מאמין 10-10.3 שניות למאה אין מצב 9.4 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי יקר.

החיים הם לא 0 ל-100.

הזינוק נמדד בתנאי מעבדה, וכל מדידה שאינה משחזרת את תנאים תתן תוצאה שונה כולל תוצאה טובה יותר מנתוני היצרן.

נראה לי שמיצינו את הנושא עד תום.

ננעל בזאת

פות"ש מוזמן לפנות בהודעה פרטית כשיחליט/יוחלט עבורו איזה רכב יקבל ואאפשר לו לשתף את כולנו בבשורה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...