Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו / ספייס סטאר / I10 / יאריס מליסינג (הכותרת כמובן נערכה)

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא מדוייק משהו מוזר עם התיבה הרציפה בלחיצה עדינה הוא זז לאט קצת שונה מהגיר האוטומטי 4 הילוכים שהוא מרגיש יותר זורם בעיר אם לא לוחצים את הדוושה למטה הרכב מרגיש ממש עצל רק בלחיצה נמרצת על התיבה מרגישים את הכח של המנוע , אין בלוטוס , אין WAZE אין בכלל מולטימדיה רכב ערום , למה בלחיצה עדינה הרכב זז לאט ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אם התיבה פחות זריזה בקליאו,הקליאו חזקה יותר בצורה משמעותית.

זה מנסיון על שלושתם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו 104 כ"ס לטון

איביזה 99 כ"ס לטון

יאריס 97.5 כ"ס לטון - ההבדל בין הסיאט איביזה ליאריס לא כזה גדול 1.5 כ"ס לטון .

עזוב את ה משקל לטון, לקליאו מנוע טורבו וזה בא לידי ביטוי בצורה מוחשית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שבשלמה סיקסט יש רמות G זה מיני L סופר מיני E זה כל הטורבו והרכב שלי נמצא בקטגוריה L שיש בו : אופל קורסה , איי 20 , שברולט ספארק , ניסן מיקרה ואת הטויוטה יאריס , והכי מסקרן אותי מי יותר חזקה היאריס או השברולט ספארק לא ניסיתי את הספארק , הבוס שלי הבטיח לנסות לשדרג לקליאו נראה אם הוא יצליח לשכנע את המנהלת סניף , ושוב היאריס לא קלת כנפיים אבל שלוחצים את הדוושה למטה היא מטוס הכול יחסית כן , נסעתי על ה I30 CW הרובוטית והיא עגלה עם סוסה ליד היאריס .

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של שלמה-SIXT הקטגוריות אחרות לגמרי - מיני זה J, סופר-מיני זה L(היחידה שהיא סופרמיני, ללא הבדל בין טורבו או אין טורבו),E זה בכלל משפחתית קומפקטית(סטייל אקסנט) וG זה בכלל משפחתית(סטייל מאזדה 3).

אני לא מכיר את ההפרדה בין רכבי הסופרמיני, באלדן לדוגמא E זה סופרמיני - זה יכול להיות קליאו,איביזה,יאריס או I20.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלמה סיקסט אמרו לי ולבוס שלי חד משמעית קליו , 208 זה E אני L .

הספארק 1.4 היא בכלל מיני ובגלל שיש לה מנוע 1.4 דחפו אותה לקטגוריה L סופר מיני .

חד משמעית הטורבו ליטר ומעלה זה E .

אין קשר בין האתר לבין ההזמנה בפועל הטויוטה יאריס זה הרכב הכי טוב בקטגוריה L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדברים על הרכב חדש לפיגו יתרון בנוחות נסיעה, בלימה אוטונומית, וגיר פלנטרי פשוט.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שמתי שהיאריס מונעת ויוצאים בחוץ שומעים את המנוע מקרקר קצת כמו דיזל אבל בתוך הרכב זה פחות נשמע , יש מנועי בנזין שיש להם רעש כמו דיזל גם לפיאט קובו בנזין 1.4 יש רעש מהמנוע זה לא שקט כמו ה I10 , אבל הביצועים של היאריס פשוט מעולים נסעתי עכשיו לבית שמש דרך כביש 1 פשוט נסיעה חלקה מלא כח והיא ממש חסכונית בדלק חשבתי שיש בעיה במד של הדלק עד שקצת ירד והייתי רגוע , מה שכן המחשב דרך שעושה את הממוצע פשוט תקוע על 7.4 ק"מ ל 100 ליטר וזה מחרפן אותי למה זה ככה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב לטעמך ואתה נהנה ממנו כ״כ למה אתה בכלל לנסות להחליף? אתה מסתדר איתו מעולה! תתחדש =].

המחשב רכב לוקח ממוצע מהפעם האחרונה שאופס - אם הרכב עם נסועה עליו אתה צריך לאפס את המחשב רכב ע״מ לחשב את הצריכת דלק שלך דרכו(יש הוראות בספר רכב).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תקין שמנוע בנזין עושה רעש של דיזל ? שומעים את המנוע שנמצאים מחוץ לרכב זה קרה לי גם בפיאט קובו בנזין 1.4 ב I10 למשל המנוע שקט גם מחוץ לרכב .

זה הרעש תסתכלו ביוטיוב :

דקה 8:05

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב בנסיעה לרעש מאוד חזק לא של מנוע כמו של ויברציה רוח / צמיגים זה לא רעש של מנוע כי שאני לוחץ גז אני מזהה שזה מנוע , בחברת ההשכרה התקינו לרכב 2 צמיגים חדשים מקדימה של FARROAD 16 ואני מאמין שזה מגיע משם כי גם על המדבקה של היצרן צמיגים לייבל יש רעש מעל הממוצע DB , או שזה יכול להיות מהרצועה של התיבת הילוכים ? ממש רעש לא נעים .

חבל כי הרכב ממש טוב , נוח , מאיץ יפה מנוע זריז חזק ( הכול יחסית לרכבים שהיו לי עד עכשיו ) , מה אפשר לעשות לגבי זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה בפורום לא ניתן.

יש קצין רכב, דבר איתו על מה שמפריע לך.

אבל

אני חושב שאתה מתעסק ברכב בלי הפסקה. חליק, שחרר. אני בטוח שזה לא נראה טוב שאתה לא מפסיק לבוא בדרישות לרכב מהעבודה. נוסע? סע לשלום ותפסיק לחפש תקלות וצרות איפה שאין. מלא אוויר כמו שצריך וסע רגוע. גיר רציף לא אוהב התעללות כמו שכבר הסבירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה הרעש של מנועי VVT (תזמון שסתומים משתנה) כמו שיש ביאריס.

כשמקבלים רכב בהשכרה אתה לא יכול לבחור את סוג הצמיגים זה-מה-יש.

אם הם מוכנים לתת לך רכב חדש - סבבה.

בתכל'ס - כדאי שתשחרר...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי אפליקציה שמודדת דציבלים הרכב מרעיש 50-70 DB זה מטורף , יש ברכב את כל סוגי הרעשים צמיגים , רוח , מנוע , גיר הוא מרעיש כמו דיזל 4X4 אני יוצא מהרכב עם ממש כאבי אוזניים :( , אם הרכב היה שקט או לפחות סביר מבחינת רעש זה היה הרכב בין הטובים שנסעתי עליהם אין לכם מושג איזה רעש יש ברכב זה הזוי ! אם אני פותח מכסה מנוע יש רעש של טרקטור ושמפעילים את המזגן המדחס עושה רעש של מכונת תפירה :( וכל זה נכנס לרכב .

הנהג בשלמה סיקסט אמר לי שזה הרכב שמניסיון שלו זה תקין הדגם הזה עושה רעש וקולות של רכב מתפרק , מנוע מצויין גיר מצויין רק מרעיש בצורה שזה כבר מפגע בריאותי , רצו לתת לי שברולט ספארק במקום ולא נהג אחד ולא שניים כמה נהגים אמרו לי שהספארק חלשה משמעותית מהיאריס ושהיא מרגישה כמו הפיקנטו מבחינת כח +- וגם מבחינת יחס משקל כ"ס הספארק והפיקנטו נותנים 90 כ"ס לטון ככה שזה הגיוני בניגוד ליאריס שזה 97 כ"ס לטון .

קשה לי להאמין שיש בעיה בתושבות מנוע אני אקח את הרכב למוסך של החברה ונראה מה יגידו לי , אין מצב שאני לוקח ספארק הבעיה שהם מתעקשים לשנמך אותי או לספארק או לאופל קורסה אחרי נסיעה על יאריס לרדת למכוניות כאלה זאת נפילה קשה .

ושכחתי לציין תידלקתי את הרכב בדקתי צריכת דלק 14.5 ק"מ לליטר פשוט מדהים והנסיעות שלי קשות , זה היברידי קטן .

חבל שהדבילים בטויוטה לא בודקים רעשים לפני שהרכב יוצא מהמפעל הבנתי שגם ביאריס החדשה 1.5 יש רעשים לא נסבלים ככה זה שמעבירים מפעל מיפן לצרפת והכל נהיה מסחרה שוק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...