Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו / ספייס סטאר / I10 / יאריס מליסינג (הכותרת כמובן נערכה)

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עושה רושם שהמרכז של צה"ל נפתר עבור הרכב הזה.

לפני קרוב לשנה עצרו את המכרז וקצינים בודדים שלא הספיקו להחליף או שהאטראז' שלהם הושבתה נוסעים ברכבים שכורים, בד"כ פיג'ו 301.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי בטוח שתמליצו לי את הספייס סטאר בגלל המשקל הנמוך 865 קילו , הגיר הרציף , והמנוע עם ה 80 כ"ס שלא רחוק מהקיה והיונדאי 85/87

קראתי חוות דעת על הקיה פיקנטו באתר AUTO גם שם רשום שהיא טובה לעיר ומחוץ לעיר הביצועים לא מרשימים

https://www.auto.co.il/model/kia-picanto_g1293

מה שכן בידוד הרעשים ב I10 מדהים .

עריכה אחרונה על ידי Eli Pimpshtein
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי רכבי מיני נועדו בראש ובראשונה לנסיעה עירונית ולא לנסיעה בין עירונית מהירה ולכן פחות מצטיינים שמה.

אני חושב שנסיעה בקורסה שנמצאת בקטגורית הסופר מיני הגדולות יותר תהיה נעימה משמעותית וגם הייתי ממליץ לך להחליף לקורסה.

הייתי עם כזאת חלופית דור קודם עוד עם הגיר הישן וסך הכל הייתה סבירה מבחינת כוח גם לירושלים.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, לא ברור. הציעו לך קורסה? קח. כמו שכבר אמרו, זה יותר אוטו מהצעצועים האלו שציינת בהודעה הראשונה.

אין אף רכב ליסינג נטול טורבו שייתן לך תחושה של מכונית ספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.הסתכלתי באתר ICAR רשום שהפיקנטו עושה מאה ב 12 שניות וה I10 ב 13.8 זה משמעותי ?

2.בקשר לקורסה דיברתי עם הבחורה בהשכרה והיא אמרה שלא בטוח שיש זמין במלאי כרגע :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו פשוט שצהל לקח בליסינג בסיטונאות עקב מחיר זול.

ועכשיו הפסיק עקב מחסור במערכות בטיחות ורצון לחסוך בדלק.

אם אני לא טועה, בשנה שעברה מישהו העלה פילוח של מסירות , 95 אחוז מהן בליסינג או ציי רכב ורק 5 אחוז פרטיות.

והשאלה היא- מי 5% שבאמת הלכו לסוכנות מיצובישי ושילמו כסף על הפחנוע הזה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.הסתכלתי באתר ICAR רשום שהפיקנטו עושה מאה ב 12 שניות וה I10 ב 13.8 זה משמעותי ?

2.הנסיעות שלי הם בעיקר ירושלים / אריאל איפה שיש הרבה עליות וזה מה שהיה כתוב באתר כבישים על האופל קורסה " מנוע חלש / ביצועי מנוע "

http://www.kvishim.co.il/cars/%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C-%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%A1%D7%94/

והוא עושה 13.9 שניות למאה שזה ממש אבל ממש כבד

:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאוצה של הפיקנטו כמעט זהה לזה של היונדאי עם 13.7 שניות מ0-100 - ה-12 זאת טעות.

אני הייתי נשאר עם ה-i10 - מה גם ששווי השימוש של הפיקנטו גבוה ב-10% מזה של ה-i10.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק אם יש במלאי ההשכרה של שלמה קורסה ידנית 2015-17 - כך תוכל לסחוט קצת יותר מהמנוע. לא יודע אם באוטומטיות הקטנות יש אפשרות לטיפטרוניק אבל זה כמעט על אותו משקל. כל רכב עם כל מנוע ללא טורבו יסחב יותר טוב כשהוא בסל"ד האפקטיבי שלו שזה בין 4000 ל 5500 בד"כ, מנועי ה 3 צילינדרים יהיו יותר רועשים אז תקח גם את זה בחשבון

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס סטאר יותר עגלה מ I10 ? מבחינת מנוע גיר ? למרות המשקל הקל יותר והגיר הרציף ?

יש עוד אפשרות לקחת אופל קורסה 1.4 אבל גם האופל קורסה היא לא משהו נכון ? קראתי שגם המנוע שלה חלש מאוד למרות הגיר 6 הילוכים ,

הייתה אצלי שבועיים כרכב חילופי,

חמודה מאוד ומפתיעה, שקטה יחסית וגיר די חלק , אין לה המון כוח אבל אני יכול להעיד שהיא מאיצה יפה גם בכביש 6.

טובה מהפיקנטו וI10 בכל פרמטר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם היונדי שלך לא מטוס, אבל גם לא אמורה להיות עגלה כ"כ.

באותה קטגוריה יש שברולט ספארק שהיא זריזה יותר, נסה לקבל אחת.

אולי הרהב חדש מידי ועדיין המנוע" בתול"?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקטה הספייס סטאר לא, אלא אם כן נוסעים לאט.

איכות הפנים של היונדאי והקיה(בעיקר הפיקנטו )עדיפה, וגם כיול המתלים שלהן עדיף מבחינה דינאמית (אין זוויות גלגול כמו בספייס סטאר.)

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ספארק אופציה, הספייס סטאר חיסכונית יותר ומעט זריזה יותר אבל רועשת במאמץ ובהאצה, הפינקטו שקטה יותר אבל הגיר מסרס את המנוע, מבחינת המתלים הספייס לדעתי נעימה יותר ורכה יותר אבל אם אתה נוסע בכביש מפותל לפיקנטו יתרון בדמות זווית גילגול קטנה יותר.

הסלון בפינטו לדעתי הרבה יותר מודרני.

הספארק זריזה משניהם ותודות לגיר רציף תהיה חיסכונית, ומציעה שילוב טוב בין נוחות נסיעה לדינמיות.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב חדש 1700 ק"מ , דיברתי עם מוסך מורשה של יונדאי בקשר " פתיחה מנוע " הוא אמר לי זה שטויות המנוע מגיע מהמפעל שהוא מוכן לעבודה מבחינת ביצועים ודלק " פתיחת מנוע " זה היה ברכבים של פעם .

חוץ מזה רכב אמור להיפתח אחרי 1000 ק"מ לא ? הרכב אצלי 1700 .

יש לשלמה סיקסט את השברולט ספארק הדור הישן יותר מנוע 1200 אבל לפי קריאה באתר " כבישים " המנוע לא טוב http://www.kvishim.co.il/cars/שברולט-ספארק-יד2/ , הספייס סטאר היא בטח כמו הסוזוקי אלטו אותה הרגשה ספרטני השאלה אם שווה לסבול רעש ופחות פינוקים בשביל מנוע וגיר יותר נמרצים , חייב להחליף את ה I10 הגיר שלה זוועה מחוץ לעיר ממש מרגישים את זה אם הייתי נוסע רק בעיר לא היה אכפת לי אבל נסיעות בינעירוניות זה לא הקטע שלה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...