Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו / ספייס סטאר / I10 / יאריס מליסינג (הכותרת כמובן נערכה)

Eli Pimpshtein
שימו לב! השרשור הזה בן 2086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקבל מהעבודה רכב דרך שלמה סיקסט מושכר יונדאי איי 10 מנוע 1250 שנת 2018 והוא מרגיש ממש עגלה כבד אנמי לא זז פשוט חXX , אני בטוח במיליון אחוז שהסיבה לאיטיות והאנמיות קשורה לתיבת ההילוכים המיושנת 4 , התקשרתי לחברת שלמה סיקסט והם מוכנים להחליף לי את זה רק לאותו רכב מהקטגוריה שזה " קיה פיקנטו " או " מיצובישי ספייס סטאר " העניין שקיה פיקנטו ויונדאי איי 10 זה אותו מנוע בערך וגם אותה תיבת הילוכים אז הבדל בביצועים אני לא ארגיש אני נוסע הרבה לירושלים אריאל וכבישים בינעירוניים , הספייס סטאר הבנתי שהיא מאוד רועשת על הנייר שוקלת מאוד נמוך ויש לה תיבת הילוכים הרבה יותר טובה " רציפה " ומרגישה זריזה הפחד שלי שהיא גם עגלה , לא יודע מה לעשות , מה שחשוב לי זה ביצועים מנוע גיר שאני אוכל לסחוב עליות .

צריך את העזרה שלכם תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אל תחליף למיצובישי, היא הרבה פחות טובה, בין ה10ו לקיה, זה באמת אותו הדבר הדבר,האוטו נעים ומרווח, אבל קצת איטי, אין מה לעשות.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס סטאר יותר עגלה מ I10 ? מבחינת מנוע גיר ? למרות המשקל הקל יותר והגיר הרציף ?

יש עוד אפשרות לקחת אופל קורסה 1.4 אבל גם האופל קורסה היא לא משהו נכון ? קראתי שגם המנוע שלה חלש מאוד למרות הגיר 6 הילוכים ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים , אף אחת מהן לא זורחת.

כולן יעשו את העליות בצורה דומה, אולי בזכות הגיר המיצובישי לא תרגיש לך שהיא "לא סוחבת" כמו שאתה מרגיש ביונדאי.

מה שכן המיצובישי תיתן לך שיוט שקט יותר (וגם בקרת שיוט ) וצריכת דלק נמוכה יותר. המחיר שמשלמים עליו לעומת פיקנטו וI10 זה פנים פשוט וזוויות גלגול מורגשות בפניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המיצובישי תרגיש עגלה יותר בגלל הגיר הרציף, בידוד רעשים נחות מאוד מאוד יחסית, מנוע 3 צילינדר רועד מאוד, היא נוסעת כמו אוטו מלפני 20 שנה. איכות פנים נמוכה ביותר. אוטו שמתאים אולי להודו, בטח לא לפה

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי האופל קורסה ?

לא האמנתי בחיים שהאיי 10 כל כך חלשה , בעיר פחות מרגישים את הבעיה זה יותר בבינעירוני שעה עד שהילוך יורד בלחיצה לוחצים על הדוושה בעליה והמנוע לא מגיב כמו ספוג , שמורידים הילוך מ 4 ל 3 בטיפטרוניק לא מרגישים כח זה סתם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר ממש איך הספייס סטאר תפקדה בעליות לירושלים כשהייתה אצלי, לא זוכר משהו מיוחד לרעה.

אבל תוכל לקרוא כאן מבחן ארוך טווח עם חוויות של כמה אנשים ולהסיק ממנו.

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2792/מבחנים/מיצובישי-ספייס-סטאר---מבחן-ארוך-טווח---דיווח-ראשון

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2802/מבחנים/מיצובישי-ספייס-סטאר---מבחן-ארוך-טווח---דיווח-אמצע

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2815/מבחנים/מיצובישי-ספייס-סטאר---מבחן-ארוך-טווח---סיכום

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב מושכר דרך עבודה והוא מקבוצה J אני לא יכול לקחת משהו יותר טוב זאת הבעיה , בקבוצה J יש או I10 או קיה פיקנטו או ספייס סטאר או אופל קורסה אין משהו אחר .

דרך אגב נסעתי בעבר עם I10 שנת 2014 ידנית 1 ליטר וגם הוא היה זוועה בקושי סחב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הנייר המנוע של הקורסה הכי חזק , ויש לה שישה הילוכים.

מצד שני היא הכי כבדה מבינהן ורואים את זה בנתוני ביצועים שלה.

כנראה שכולן ירגישו לך עגלות פחות או יותר, הייתי מציע שתנסה את הספייס סטאר.

הקורסה אמורה להיות קטגוריה מעל , אבל כנראה בגלל ששלמה הוא היבואן של אופל הוא מציע אותה ביותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוחחתי עכשיו עם המוסך המורשה של מיצובישי בטלפון " מוטורני " והוא אמר לי שהגיר הרציף גורם לתחושה של " לא סוחב עגלה " .

אם אני לא טועה המנוע של הספייס סטאר והמנוע של האטראג' הם זהים לא ? ויש הרבה המלצות על האטראג' איך זה ? מלא אנשי קבע בצבא יש להם את האטראג' והיא שוקלת יותר מהספייס סטאר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו פשוט שצהל לקח בליסינג בסיטונאות עקב מחיר זול.

ועכשיו הפסיק עקב מחסור במערכות בטיחות ורצון לחסוך בדלק.

אם אני לא טועה, בשנה שעברה מישהו העלה פילוח של מסירות , 95 אחוז מהן בליסינג או ציי רכב ורק 5 אחוז פרטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...