Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב עם מושב גבוה לאשה מבוגרת עם נכות

aharonh
שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב עם מושב גבוה לאשה מבוגרת עם נכות. קשה לה היכנס ולצאת מרכבים.

אני מעדיף שיהיה לה רכב חדש, לא יקר מידי, עדיף עד 100 אלף ש"ח אבל אפשר לשקול מחיר גבוה יותר.

לא חייב להיות גדול או משפחתי שכן היא ערירית.

היא נוסעת ממש מעט ולרוב בתוך העיר.

אשמח לקבל המלצה על דגמי רכבים שיתאימו לה.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל קרוסלנד גם יכול להתאים, ידרוש חריגה מהתקציב משום שהמחיר מתחיל ב-115K אבל אני מתאר לעצמי שיש הנחות.

על אותו רעיון גם פיג'ו 2008 שקיבל לאחרונה בלימה אוטונומית.

קקטוס אוטומטי יהיה זול יותר אבל מגיע עם מובילאיי בלבד.

הונדה ג'אז היא סופר מיני על גבול המיקרוואן ומציעה תנוחת ישיבה גבוהה. טויוטה יאריס סטנדרטית יותר אבל גם כן מציעה מושב גבוה. שתיהן מציעות מערכות בטיחות מקוריות בדגמים המאובזרים.

אם יש עדיפות לרכב קטן כדאי לבדוק גם את סוזוקי איגניס, היא מגיעה ללא מערכות בטיחות אקטיביות אך קטנה וקומפקטית ונעימה בשימוש עירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט ארונה, גם גבוה וגם כולל אביזרי בטיחות,

למרות שאני לא מאנשי פוביית ה-DSG7 למי שמתכונן להשתמש ברכב לנסיעות קצרות בעיר - ממש לא מומלץ.

הונדה ג'אז היא הבחירה שלי במקרה זה, ועדיפה רמת הגימור האמצעית שמגיעה עם מערכות בטיחות מובנות.

סיבה נוספת לבחירה בג'אז היא מנוע נטול טורבו שמתאים יותר לנסיעות קצרות.

גם הסוזוקי איגניס בחירה טובה בהחלט.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשל מגבלה פיזית, עדיף ללכת עם האדם לבדוק את נוחות הכניסה והיציאה מהרכב, ובאמת עדיף הונדה גא'ז על הסיאט ארונה בגלל פשטות מכנית.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תאמין לכל מה שכתבו פה. מניסיון עם מבוגרים הנושא מורכב. זה לא רק הגובה.

גם מפתח הדלת וצורתו הוא קריטי .

אדם מבוגר נתלה על המשקוף כדי להתיישב.

מרחק ועומק המשקוף לכסא משתנה בין דגמים. אסור שהכסא יהיה נמוך מדי (סיוויק) , מצד שני לא גבוה מדי (מיצובישי פאג'רו)

לכן אין ברירה אלא ללכת עם אמך לרכב ולנסות בעצמה עד שתמצא את הדגם שמתאים לה. אכן יש רכבים נמוכים שמראש הייתי פוסל.

דרך אגב : אני בספק אם פיג'ו 2008 תתאים. תנסו. בתור הפתעה הייתי ממליץ לנסות גם סוזוקי ג'ימיני.יש בשכונה סבתא שדוהרת על כזה לכל מקום. והסוזוקי בקושי מאובזר שזה ממש טוב למבוגר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם דודה שלי נסעה על סוזוקי ג'ימיני חדש וגם הדודה השנייה על איגניס שקנתה ממני.

כניסה ויציאה נוחה מאוד, רכב אמין וזול לאחזקה לכאלה שנוסעות 20 אלף קמ

ב5 שנים.

הייתי בודק סוזוקי קרוס החדש ,(אם זהו שמו המדוייק) נהגתי עליו וחוץ מהיגוי

עצבני, הוא חביב ונוח לכניסה ויציאה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...