Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז איך אתם מורידים את המוזיקה שלכם לנייד?

timur2008
שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קלטות רק Type II (כרום) ומעלה, ולהפעיל Dolby NR מתי שאפשר.

צחוק צחוק, פתחתי מהבוידעם איזה אוסף קלטות tdk מהסוג הנ"ל עם הקלטות עצמיות מהשנים 90-95, האיכות פנומנלית בלי שום תוספת רעש ובלי שום זליגה. אין מה להשוות לשחיקה של הסלילים הרגילים, עולם אחר.

אפילו קלטת ה-110 דקות שרדה, אם כי זה כבר יותר מזל משכל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעיית האיכות העיקרית של תקופתי היתה, בהתחלה, איכות ההדפסה של תקליטים (תוצרת הארץ היתה על הפנים), ולאחר מכן, איכות העברת המאסטרים לדיסק. עד היום הקלטות אייטיז וסבנטיז, שלא עברו רי-מאסטר, נשמעות בחלקן זוועה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה אפליקציה דיזר,

תודה על הטיפים!!!

שמתי לב שלדיזר יש מנוי משפחתי ב 29.9 ל6 מנויים

זה שובר שוויון מול ספוטיפי לדעתי, גם הממשק מאוד דומה ואיכותי..

אני שוקל לעבור

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוטיפיי ודיזר לא הביאו שום בשורה חדשה מבחינתי. אפל מיוזיק כבר שנתיים בארץ והם הציעו מהרגע הראשון ועד עכשיו 3 חודשים ראשונים חינם, מנוי אישי ב-19.90 ש"ח ומנוי משפחתי ב-29.90 ש"ח. אחרי שהתנסתי גם בספוטיפיי וגם בדיזר, אני חושב שהמנוי המשפחתי של אפל נותן את התמורה הכי טובה למחיר.

ספוטיפיי גם נכנסו לארץ ב"באיחור", גם ללא מנוי משפחתי (שקיים במדינות אחרות) וגם מחיר גבוה יותר מאפל מיוזיק (חודש חינם לעומת 3 חודשים חינם, אין מנוי משפחתי), עשו עבודת שיווק טובה לפני שנכנסו לארץ.. ולגבי המנוי החינמי שלהם, יש ממזמן אפליקציות שמציעות פלייליסטים חינם (בשלוף - Jango radio, 100fm).

את דיזר פסלתי כי היו חסרים לי לא מעט שירים בעברית (שקיימים באפל מיוזיק ובספוטיפיי) וגם היה לי דיליי בהרצת שירים קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספוטיפיי ודיזר לא הביאו שום בשורה חדשה מבחינתי. אפל מיוזיק כבר שנתיים בארץ .

ו-Tidal כבר שלוש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשק של ספוטיפיי יותר נעים לשימוש, יותר קל למצוא שירים כי יש אנשים\אנשי צוות שיוצרים פלייליסטים וכו'

כמובן שכל אחד וההעדפות שלו. יש לי גם טיידל (למחשב) אבל לפי דעתי האפליקציה של טיידל מזעזעת, אני משתמש בספוטייפי בפלאפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשק של ספוטיפיי יותר נעים לשימוש, יותר קל למצוא שירים כי יש אנשים\אנשי צוות שיוצרים פלייליסטים וכו'

גם בטידל.

לגבי האפליקציה, מזעזע זה אושוויץ. אפליקציה היא יותר או פחות ידידותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש כבר כשנה באפל מיוזק באנדרואיד כאשר אני שומע שירים באנגלית, עברית ורוסית.

ברגע שיצא הספוטיפיי ביטלתי מיד את המנוי של אפל מיוזיק והורדתי את ספוטיפיי בהתלהבות רבה כמו הרבה אחרים.

מיד כמובן שילמתי על מנוי פרימיום.

אחרי שבועיים בלבד ביטלתי הכל וחזרתי לאפל מיוזיק.

הממשק הרבה יותר ידידותי גם באנדרואיד. מציאת השירים קלה בהרבה, התפעול נעים בהרבה ומאגר השירים גדול הרבה יותר.

במיוחד כשמדובר על שירים בעברית ורוסית. חצי מהשירים ברוסית שהיו לי באפל מיוזיק אינם בספוטיפיי וכרבע מהשירים בעברית.

כמו כן למרות שאני לא סובל את מוצרי אפל חוץ מאפל מיוזיק. הסופייפי עמוס בפונקציות לא שימושיות שקשה מעוד להתעלם מהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע משתמש בספוטיפיי, אחרי שעד עכשיו קניתי שירים מאייטונס והעברתי עם כבל לטלפון.

מה שמשך אותי לספוטיפיי היה המלצה ממישהי שהיללה את יכולת המלצת האמנים החדשים שלו.

אבל הבעיה עם ספוטיפי לדעתי היא שאין הרבה גיוון באמנים שהוא מציע, איכשהו הוא מציע במיקס היומי את אותם האמנים כל הזמן.

גם אין אפשרות לומר לו מה יותר ומה פחות אוהבים בספרית השירים, היה נחמד אם הם היו שמים לב למה שמקשיבים אליו הכי הרבה בספריה ולפי זה קובעים איזה שירים חדשים להציע במיקס היומי.

בנוסף גם אין אפשרויות להגדיר את מינון האמנים החדשים במיקסים (אני מעוניין שיהיו יותר) ואת אחוז שילוב האמנים המוכרים ולשחק עם ההגדרות של השנים שמהן הוא מציע אמנים חדשים (הוא מציע בעיקר שירים מהשנים האחרונות).

ולדעתי גם אין אחידות בממשק, יש מקומות שניתן להגיד לו לא להשמיע יותר שיר או אמן מסויים (המיקס היומי) ואילו בהמלצות בפלייליסטים ובראדאר של החדשים אי אפשר והוא יחזור על אותם אמנים בלי סוף, גם אם לא רוצים לשמוע אותם. וגם לפעמים יש פלוס, פעם לב ולפעמים יש אגודל למעלה או למטה, אין אחידות בממשק.

בהתחלה התלהבתי ומצאתי המון דברים חדשים, אבל עכשיו קצת נמאס לי, כי הוא מציע תמיד את אותם הדברים וגם לא כלכך קולע לטעם שלי

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עפר,

לחובבי מוסיקה עברית ישראלית בעיקר איזה אפ. הכי תתאים לדעתך,

והאם אפל מיוזיק יכולה להתאים גם לאנדוייד?

לא מכיר פתרונות אחרים.

תיכנס, תעשה מנוי לשבועיים ותראה.

Tidal באה ראשונה לפני שלוש שנים, ומאז אני איתה. מי ששם עלי כלקוח, אני שם אצלו כסף...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^שמת לב שכבר אי אפשר לסגור את האפליקציות הפעילות ברקע בלי שטיידל תפסיק לנגן מאז העדכון האחרון? ביאס אותי.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
^שמת לב שכבר אי אפשר לסגור את האפליקציות הפעילות ברקע בלי שטיידל תפסיק לנגן מאז העדכון האחרון? ביאס אותי.
לא יודע איזה מכשיר יש לך,

אבל אצלי אפשר לסמן את הסימן הזה באפליקציה שאתה רוצה שלא תסגר ואז לסגור את כולןScreenshot_2018-12-26-19-44-59.jpeg

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...