Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי שקט (בכביש מהיר)

itaibachar
שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי, אם תצליח למצוא את האוקטביה החדשה שעברה שידרוג בבידוד הרעשים אתה תהיה מרוצה מאוד. חוץ מזה גם האוקטביה הקודמת (עד אמצע 2017) הייתה מבודדת רעשים טוב יותר מהמאזדה 3.

אכן רכב מעניין, ובגאז׳ ענק עם הטשבק, שזה יתרון גדול.

שוב, האם להיזהר מהגיר dsg7? אני ממש מבולבל מהדעות כאן על זה.

האם לאאודי A3 יש את הגיר הזה גם?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא 3008, 308. יש היום רכבים כאלה 2017 יד ראשונה יבואן אפס ק"מ ברמת הגימור הגבוהה (פרימיום), כנראה עם איזה פגם בצבע באזור 100,000. או שאפשר לחפש משומש.

מאידך, היא אכן לא יפנית, עם סחירות וירידת ערך בהתאם.

אם זה היה רכב מהעבודה, אז ברור שכן, אלה רכבים יפים ונוחים, הצרפתיות.

אבל לשים את כספי על רכב לא יפני/קוראני, אני חושש מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רכב מעניין, ובגאז׳ ענק עם הטשבק, שזה יתרון גדול.

שוב, האם להיזהר מהגיר dsg7? אני ממש מבולבל מהדעות כאן על זה.

האם לאאודי A3 יש את הגיר הזה גם?

תודה

ל A3 יש את אותו הגיר. החברה טוענת שבשנת 2015 שיפרו את הגיר ומאז כמעט ואין חזרות לתיקון.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק דגמים נוספים פרט למזדה 3 אולי טויוטה, קיה וגם הגולף יכולה להתאים השאלה גם כמה אתה מוכן לחרוג מהתקציב. מבחינת בידוד מרעשים אני רואה שכבר ענו לך אפשר להוסיף אבל זה יותר יקר. תנסה לבדוק במגרשים כדוגמא אלבר אם יש להם רכבים מובנים עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשקול הונדה סיוויק האצב'ק,

רכשתי לאחרונה אחת שנת 2014 ,

מפתיעה אותי כל פעם מחדש בבידוד הרעשים גם במהירות גבוהה.

ההתלבטות הייתה בינה לבין ה3 החדשה והיא פשוט מבודדת יותר ונוחה יותר.

בתקציב שלך תוכל לקנות 2015 מתוחת פנים ששם הבידוד עוד טוב יותר ועוד להישאר עם עודף וגם תחסוך דלק (1 ל15.2 מחוץ לעיר בשיוט לא עדין :) ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי חברים

קניתי אוקטביה 1.8 2015,

הרכב מספיק שקט לי, כמו שהומלץ לי כאן, לבדוק רכבים מקבילים, המזדה 3 פשוט רכב רועש מאד.

הבגאז' ע-נ-ק עם דלת הטשבק, סופר נוח להעמיס אופניים,

אני בוחר לא לפחד מה DSG ולהאמין שיהיה טוב.

מזדה 6 היתה גורמת לי לבעיות חניה,

והסקודה יותר חסכונית אני מאמין.

תודה על היעוץ, מעריך את זה.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש,

תעקוב אחרי צריכת שמן מנוע.

ולא, זה לא דגם חסכוני , במיוחד בעיר( בהשוואה ל 1.4/1.2 ). מה שכן, הכוח לא חסר לרכב הזה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שאתה פשוט מחפש אוקטביה או גולף (הבידוד בגולף קצת יותר טוב, והאוקטביה גדולה יותר).

מדי הרבה נסיעות מבחן.. לא שמעתי יפנית\קוריאנית שיותר שקטה מהן בקטגוריית המשפחתיות.

לגבי הDSG, בשנתונים האחרונים רמת האמינות עלתה פלאים, היא כנראה לא אמינה כמו תיבת AISIN, אבל מצד שני חסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...